نیوجرسی می دهد گزینه برای کنترل از راه دور-تنها یادگیری برای همه دانش آموزان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A teacher removes decorations from the walls of a classroom | Getty Images

یک معلم حذف دکوراسیون از دیوار یک کلاس درس | گتی ایماژ

همه نیوجرسی دانش آموزان باید گزینه full-زمان آموزش از راه دور در سقوط رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در روز جمعه گفت.

دولت و وزارت آموزش و پرورش افزود: از راه دور-تنها راهنمایی برای خانواده هایی که انتخاب می کنید به اجتناب فرد تحصیل به آن “راه اندازی مجدد و بازیابی” برنامه آموزش و پرورش برای اولین بار ماه گذشته منتشر شد.

تبلیغات

“این گزینه باید مجاز توسط مدارس به عنوان بخشی از بازگشایی مجدد برنامه. ما شنیده متعدد از پدر و مادر و خانواده هایی که خواسته ایم و شنیده ایم آنها را با صدای بلند و روشن” مورفی گفت: در طول خود را به طور منظم جلسه در ترنتون. “ما نه الزامی هر یک روش خاص به جلو حرکت کند.”

با سال تحصیلی میله میله برای شروع در شش هفته, مناطق تنها یک پنجره برای دیدار با عناصر اصلی سازمان حفاظت محیط زیست را هدایت. از راه دور یادگیری باید جهانی در دسترس در هر سازمان حفاظت محیط زیست از جمله دانشجویان برای دریافت آموزش و پرورش ویژه و یا خدمات مرتبط.

تمام وقت از راه دور آموزش سیاست ها باید به وضوح و به طور مداوم ابلاغ به والدین و دانش آموزان “دریافت باید همان کیفیت آموزش است که ارائه شده به هر دانشجو” با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست باید با حضور و طول-از-روز مورد نیاز است. مدارس باید گزارش مشارکت داده ها در مشارکت در برنامه های آموزش از راه دور به دولت است.

علاوه بر این مورفی اذعان همه چیز می تواند تغییر به عنوان بهداشت عمومی تصویر شیفت.

“این واقعا سخت است. این واقعا سخت است برای بچه ها, مربیان, والدین, همه ما,” او گفت:. “ما مجبور به قبول این واقعیت است که این است که نمی شود طبیعی است که حقایق در حال تحول است و ما وعده داده شده ما می تواند از فکر باز و تکامل با آنها.”

هفته گذشته صرفه جویی در مدارس ما نیوجرسی, مدیر اجرایی, جولی Borst تخمین زده است که در هر نقطه از 5 تا 20 درصد از دولت دانش آموزان مدرسه ممکن است به طور کامل از راه دور در سپتامبر.

سناتور. ترزا رویز گفت که او احساس خوشحالم که به برخی از یکنواختی در سراسر کشور به عنوان برخی از مناطق در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای پدر و مادر برای انتخاب کردن به کنترل از راه دور-تنها یادگیری است.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از حرکت قطعه” رویز گفت سیاسی. “این است که قریب به اتفاق فرآیند تصمیم گیری superintendents را به انجام. بخش عمده ای از مسئولیت می افتد بر روی شانه های خود را و آن را فوق العاده به عنوان آنها در حال ساخت در هر دو سلامت و علمی تصمیم گیری.”

رویز گفت که او می خواست برای دیدن مورفی دولت ارائه چک لیست به طوری که مناطق می تواند معیارهای خاص برای اطمینان از رعایت استانداردهای.

Borst گفت که او خوشحال بود اما هنوز هم می خواهم بیشتر — به خصوص برای پدر و مادر که احتمالا نظارت از راه دور یادگیری است.

“این احتمالا می تواند مفید باشد اگر آموزش با هدف پدر و مادر برای کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس چگونه شما مدرسه در خانه,” او گفت, نشان می دهد مناطق و سازمان حفاظت محیط زیست باید آدرس مباحث مختلف از راهنمایی در مورد چگونه تکالیف باید به نحوه استفاده از نرم افزار های مورد نیاز برای آموزش از راه دور.

بسته شدن شکاف دیجیتال شده است مانع از مدارس بسته در این بهار و آن را یک چالش مورفی دولت همچنان به چهره به عنوان آن به نظر می رسد نسبت به سال تحصیلی آینده.

“ما نمی توانیم تحمل یک وضعیت که در آن حتی یک دانش آموز فاقد دسترسی به منابع دیجیتال لازم برای یادگیری و موفقیت در مدرسه” نیوجرسی انجمن آموزش و پرورش, سخنگوی استیو بیکر نوشت: در یک ایمیل. “هر آنچه که اتفاق می افتد این سقوط بیشتر دانش آموزان در حال رفتن به انجام حداقل برخی از — اگر نه همه — از یادگیری خود را از راه دور. هر دانش آموز باید قادر به مشارکت کامل در آن است.”

در اوایل ماه ژوئیه ، مورفی سازمان حفاظت محیط زیست تخمین زده می شود که حدود 230,000 دانش آموزان از 1.4 میلیون ایالت فاقد فن آوری منابع به طور موثر شرکت در آموزش از راه دور زمانی که کلاس اول رفت و از راه دور در 18 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این تعداد باقی مانده است ثابت مورفی رئیس سیاست, مشاور Zakiya اسمیت الیس گفت: حتی بر اساس به روز شده سازمان حفاظت محیط زیست سنجی است.

مورفی است متعهد به ارائه دستگاه ها و دسترسی به اینترنت برای همه, بودجه فدرال مراقبت در عمل پول است.

“نگرانی من این است: ما شش هفته دور از بازگشایی. آن 230,000 هفته گذشته و هنوز هم 230,00 این هفته است. هنگامی که آن را شروع به حرکت رو به پایین ؟ ” گفت: رویز که به عنوان رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس سنا بوده است طرفدار صریح از سرعت گرفتن دانش آموزان از آن منابع است. “این کمی بیشتر از فقط انجام این کار است. در این منطقه آماده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>