جدید مونکتون غیر انتفاعی به دنبال بودجه برای ارائه مسکن ارزان قیمت, مبارزه با بی خانمانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

جدید گروه غیر انتفاعی در مونکتون امیدوار است برای پایان دادن به این شهر بی خانمانی مشکل است.

جزر و مد افزایش طرح های جامعه, Inc., مسکن نهاد شکل گرفته در پاسخ به مونکتون را 2019 جامعه اجرای طرح مسکن مقرون به صرفه ارائه کسب و کار خود را برنامه ریزی و بودجه به مشاوران شنبه شب.

“ما نمی تواند در حفظ و انجام چیزهایی که در این راه” گفت: Vincent Merola یک جامعه توسعه افسر با شهر مونکتون.

“دیگر یک فرد بی خانمانی بیشتر تروما را تجربه میکنند و دیگر آن طول می کشد به خارج.”

ادامه مطلب: نیوبرانزویک لیست انتظار برای مسکن مقرون به صرفه رشد بیش از 800 نفر در شش ماه

غیر انتفاعی است که به دنبال در مجموع 12 میلیون دلار به بیش از سه سال با 2 میلیون دلار که از هر دو شهرستان و استان بر اساس سالانه.

“ما فکر می کنیم که آن را به سطوح دولت در نهایت به توقف صحبت کردن در مورد آن توقف با اشاره انگشتان دست [و] شروع به انجام کاری” گفت: دیل هیکس یک موسس و عضو هیئت مدیره افزایش جزر و مد و رئیس جمهور از مواد غذایی انبار Alimentaire.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من [نمی] فکر می کنم جامعه به عنوان یک کل مراقبت که صلاحیت آن است که آنها فقط می خواهم مشکل ثابت شده است.”

Dale Hicks, a founding board member of Rising Tide and president of Food Depot Alimentaire, speaks to reporters after presenting to Moncton city councillors Tuesday
دیل هیکس یک موسس و عضو هیئت مدیره افزایش جزر و مد و رئیس جمهور از مواد غذایی انبار Alimentaire صحبت می کند به خبرنگاران پس از ارائه به مونکتون نمایندگان شهرستان شنبه Callum اسمیت / اخبار جهانی

وقتی پرسیده شد که شهرداری پول خواهد آمد از شهردار سحر آرنولد به خبرنگاران گفت: “این یک سوال بزرگ است… که در آن ما میزنه ؟ یا ما افزایش مالیات؟”

او می گویند که طرح کسب و کار است و مشروط به درخواست استانی بودجه گرفتن تایید.

اما آرنولد نیز سریع به اشاره قدر از این موضوع اگر وضع موجود ادامه می دهد.

UNB دانشجويان پرستاری در تلاش برای مراقبت از پا را از این استان را بی خانمان

UNB دانشجويان پرستاری در تلاش برای مراقبت از پا را از این استان را بی خانمان

“من قطعا شنیده ام از شهروندان مونکتون که این یک نگرانی بسیار بزرگ. اتاق بازرگانی انجام داده است خود را در پرسشنامه به جامعه کسب و کار [و بی خانمانی] بیرون آمد و به عنوان شماره یک نگرانی” او گفت:.

“ما می دانیم که بسیاری از بزرگ هزینه های زمانی که مردم نمی ایمن سقف بیش از سر خود را.”

طرح کسب و کار ارائه شده به این شهرستان می گوید: افزایش جزر و مد است که ساخته شده از چندین سازمان از جمله جان هاوارد جامعه از جنوب شرقی نیوبرانزویک و United Way of Greater Moncton و جنوب شرقی نیوبرانزویک اصل خرید مسکن مقرون به صرفه خواص و یا خانه های رها شده و احتمالا زمین خالی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افزایش جزر و مد می گوید که پول در مرحله آزمایشی می تواند ارائه 125 مقرون به صرفه واحد و استخدام هشت مورد مدیران به نگه داشتن مردم با موفقیت قرار دارد.

Derelict or abandoned buildings could be purchased and renovated by Rising Tide and rented as affordable units
بی سرپرست و یا ساختمان های رها شده می تواند خریداری و بازسازی شده توسط جزر و مد افزایش و اجاره به عنوان واحد مقرون به صرفه Callum اسمیت / اخبار جهانی

“زیادی در مورد مدیریت این است که مطمئن شوید که افراد سالم و امن که در آن آنها آنها جایی که آنها نیاز به زمانی که آنها قرار است به پزشکان قرار ملاقات, قرار ملاقات های پزشکی مشاوره قرار ملاقات” هیکس می گوید.

“نگه داشتن مردم در مسیر وجود دارد در صورت وجود هر نوع مسئله وجود دارد که در آن یک شماره تماس و کسی است که برای پاسخ به تلفن در 2 ساعت در صبح است.”

ادامه مطلب: فردریکتون نقش انتظار بازی به عنوان پناهگاه زمستان بحران بافندگی

هیکس می گوید اگر آنها به دریافت کمک های مالی امن از شهرداری و استان آن را به خرید یک ساختمان و مطمئن شوید همه چیز به آرامی قبل از خرید یکی دیگر از ساختمان یا ملک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ساختمان ها و یا خواص خواهد بود در سراسر شهرستان و برخی از واحدهای داخل ساختمان خواهد بود اجاره ای در هزینه کامل یا بازار اجاره در حالی که دیگران خواهد بود مقرون به صرفه واحد معنی آنها می شود یارانه به هزینه بیش از 30 درصد از کسی درآمد.

در شهر 176 نفر در حال حاضر بی خانمان 138 از آنها مزمن بنابراین با توجه به تعداد از این شهر مسکن ارزیابی بررسی تیم (هارت).

“مردم [در حال] loitering در خیابان بالا و سنت جورج با هیچ جای دیگری برای رفتن چادر شهرستانها تکثیر در سراسر شهرستان [مردم] در خودپرداز بانکها و در درگاه ما در مرکز شهر” Merola گفت. “هزینه به خدمات اورژانس رفتن نگه دارید تا بیمارستان پلیس, اعتیاد, دادگاه است.”

به عنوان برای از پیامدهای بالقوه بهار استانی انتخابات و یا به عنوان یک نتیجه از آینده انتخابات شهرداری ها در مارس آرنولد گفت: “خواهیم دید.”

“انجام چیزی است که یک گزینه نیست,” او گفت:.

Dawn Arnold, Moncton’s mayor, says doing nothing with the homelessness issue in the city is “not an option”
سحر آرنولد مونکتون شهردار می گوید: هیچ کاری با این مسئله بی خانمانی در شهر “یک گزینه نیست” Callum اسمیت / اخبار جهانی

کارکنان شهرستان برای دیدار با نمایندگان استانی و گزارش به نمایندگان مارس 16.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>