Toronto Pearson فرودگاه می گوید که به منظور کاهش گسترش COVID-19, سیاست های جدید از جمله اجباری ماسک های صورت و جلوگیری از “meeters و greeters” از داخل پایانه های آن اثر را شروع دوشنبه.

به گفته مقامات فرودگاه زیر سیاست خواهد بود, در اثر, در پيرسون شروع ژوئن 1:

  • همه مسافران و کارکنان فرودگاه باید پوشیدن ماسک/پوشش صورت در تمام زمانها.
  • ترمینال دسترسی خواهد بود محدود به مسافران که در حال سفر در همان روز و فرودگاه کارکنان در وظیفه. Meeters و greeters یا کسانی انداختن دوستان و عزیزان فعال در فرودگاه مجاز به ورود به پایانه.
  • هنگامی که پس از رسیدن به Toronto Pearson لطفا خروج از ساختمان ترمینال بلافاصله پس از جمع آوری کیسه های خود را از چرخ فلک چمدان.
  • مثل همیشه دنبال در ترمینال علامت و حفظ یک محیط امن فیزیکی فاصله دو متر از دیگران در هر زمان ممکن است.

ادامه مطلب: سفر هرگز همان خواهد بود با تشکر COVID-19

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استثنا برای پوشیدن ماسک یا پوشش شامل کودکان با سن کمتر از دو اگر فرد قادر به حذف صورت پوشش بدون کمک اگر فرد تنفس مشکل و یا اگر یک فرد از ناهار خوری در مواد غذایی و آشامیدنی مکان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

استثنا برای کسانی که نمی رفت و آمد که هنوز هم ممکن است وارد ساختمان ترمینال شامل یک دوست یا عضو خانواده یک مسافر که نیاز به تحرک کمک و یا کسی است که همراه با یک جزئی است که به تنهایی سفر.

مسئولان توجه داشته باشید که اتصال به مسافران در یک توقف برای بیش از یک روز معاف هستند از این در همان روز سفر سیاست.

“اگر شما در حال انتظار برای بلند کردن یک دوست یا عضو خانواده ما مناسب تلفن همراه در انتظار مناطق زیادی از گزینه” فرودگاه مقامات در بیانیه ای گفت.

مقامات گفتند آنها اضافه شده اند پیشرفته روش های تمیز کردن در فرودگاه. این شامل تمیز کردن اضافی برای بالا لمسی مناطق مانند کیوسک های نرده چمدان چرخ دستی پله برقی و پیاده رو در حال حرکت بیشتر ضد عفونی کننده دست ایستگاه در نقاط کلیدی و منظم ضد عفونی تمام سطوح سخت washrooms و مسافر پردازش کیوسک.

COVID-19 همچنان به تحت تاثیر قرار مسافرت هوایی

COVID-19 همچنان به تحت تاثیر قرار مسافرت هوایی

وقتی که می آید به سلامت و ایمنی از کسانی که مشغول به کار در فرودگاه, کارکنان, و کارکنان نیز در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت به جز در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارکنان و کارمندان یادآوری برای حفظ فاصله فیزیکی با نگه داشتن دو متر از هم جدا و نه به ساکن و یا جمع آوری مسافر در مناطق غیر مرتبط با کار ، مقامات فرودگاه گفت: آنها همچنین آموزش کارکنان مسافری که وارد مناطق برای استفاده از امکانات رفاهی مانند مواد غذایی و خرده فروشی خدمات و یا washrooms خود را خرید و پس از آن ترک مسافری منطقه است.

دسترسی به ساختمان ترمینال خواهد بود محدود به کارکنان برای ورود و یا خروج از محل کار و آنها نیز محدود به ورود از طریق مناطق خاصی در پایانه های 1 و 3.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net