نیویورک بودجه بحران de Blasio بازگشت به دهه 70

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک نسخه از این داستان زد برای نیویورک مشترکین در روز چهارشنبه.

نیویورک — در سال 1975 شهر نیویورک بودجه بود چنین فاجعه آن باعث بدنام تلخیص, تیتر, “فورد به شهرستان: رها کردن مرده” با کاخ سفید و بسته شدن درب در این شهر آخرین امید برای فدرال تاسیسات.

در حال حاضر شهردار, بیل د Blasio می گوید: این شهرستان با بودجه بزرگتر از اکثر متحده ممکن است به زودی در یک نقطه مشابه و او را به دنبال بازگشت به ’70’ به صورت یک مانور برای دفع فاجعه است.

پس از سال ها از جریان آزاد صرف این که محور خود را لیبرال دستور کار از طریق یک رکورد بازار گاو نر دموکراتیک شهردار تقلا به عنوان قفل کردن ویروس زده شهرستان را کمبود رسید 1.6 میلیارد دلار در ماه گذشته به تنهایی.

د Blasio گفت که او می خواهد گزینه برای قرض گرفتن راه خود را از سوراخ — محرومیت چند میلیارد دلار coronavirus بسته امداد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — قدرت بسیار غیر معمول آن مسدود شده بود پس از دهه 1970 بحران است. اما شهردار نیازهای دولت تصویب و تا کنون آلبانی نیست توپ بازی.

مالی از ناظران خواستار ریاضتی ،

اسکات استرینگر دموکراتیک شهرستان حسابرسی در حال اجرا برای موفقیت د Blasio, تخمین زده می شود که استقراض به پوشش 7 میلیارد دلار در هزینه های شرکت خواهد هزینه های این شهرستان نزدیک به 11 میلیارد دلار بیش از دو دهه آینده است. او seconded فشار برای بودجه فدرال اما صدا زنگ بیش تالار شهر فوق العاده ای درخواست.

“در حالی که آن را بیش از حد به زودی برای رد کردن هر بودجه خاص اقدام نیویورکی باید بدانید که در زیر پیشنهاد شهردار فرزندان ما می تواند پرداخت بیش از 500 میلیون دلار در سال برای 20 سال آینده” Stringer گفت. “من مصرانه از احتیاط شدید.”

دیگران بودند و حتی بیشتر وخیم.

“این شهر نمی آیند نزدیک به آنچه در آن نیاز به انجام به کنترل هزینه های خود در سال مالی خانه در نظم” اندرو مهار سر از شهروندان بودجه کمیسیون اروپا در مصاحبه ای گفت:. “استقراض باید در نزدیکی و یا در پایین هر لیست و ما به هنوز وجود دارد.”

دولت قوه مقننه را ندارد تا قرض گرفتن لایحه هفته گذشته — و معلوم نیست اگر آن را قبل از این شهر هزینه طرح باید به تصویب رسید 1 جولای سال مالی. در واشنگتن حزبی بخش ساخته شده اند هر فدرال کمک نامشخص است.

اما دیگر قطعنامه های anathema به د Blasio که وارد سال 2013 شهردار مسابقه با یک تماس به مالیات ثروتمندترین نیویورکی برای پرداخت هزینه های جهانی قبل از مهد کودک است. (او برنده سیاست نه مالیات پس از به دست گرفتن.)

به جای شهردار امیدوار است از طریق این بحران بدون اساسی کاهش بودجه. او bristled در تماس به کاهش خدمات شهری و یا تاخیر در افزایش حقوق کارگران تضمین شده از طریق نیروی کار قرارداد. اخراج و furloughs در حال رفت و آمد مکرر گذشته, او گفت:. او حتی قلم خود را معمول تقاضا که آلبانی افزایش مالیات بر بالا بگیر و بالا پایان خانه فروش — اهداف او چشم تقریبا هر سال از mayoralty خود را.

مقامات شهر گفت: شهردار در مورد پتانسیل خروج از میلیونرهای که در حفظ و اقتصادی موتورهای زمزمه و متوجه می شود برخی از نیویورک ممکن است قادر به پرداخت هزینه زمان صورتحساب مالیات بر دارایی اجازه دهید به تنهایی بالاتر هستند.

در همین تنگه وخیم مالی, de Blasio را سلف, Mike Bloomberg, تکیه سیاسی منفور مالیات را افزایش می دهد: او مطرح مالیات بر املاک 18 درصد زیر سپتامبر. 11 ترور و حملات تحت فشار قرار دادند برای 7 درصد افزایش پس از فروپاشی مالی سال بعد. او بارها و بارها قطع خدمات اجتماعی و تلاش برای نزدیک آتش خانه و سالمندان مراکز. او حتی می خواستم برای خلاص شدن از دفتر مدافع عمومی است که بعدها به عنوان یک شهرداری سکوی پرتاب برای de Blasio. و در آخر خود را در روابط بلومبرگ خودداری کردند در مطالبات شهرداری اتحادیه خروج از کل نیروی کار بدون قرارداد.

د Blasio است کاملا متفاوت نگرش حاکم. او مبارزه بلومبرگ, کاهش, زمانی که او در شورای شهر به سختی کاهش هر چیزی پس از مصرف بیش از شهرستان سالن در سال 2014 و در واقع افزایش بودجه برخی از 20 میلیارد دلار در طول شش سال ،

بنابراین به جای او امید در واشنگتن تجدید شهر خزانه در حالی که به دنبال قرض گرفتن قدرت از آلبانی — در هر مورد ترک این شهر سرنوشت در دست سیاسی دشمن. (رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو انداخت آب سرد روی ایده هفته گذشته است.)

“ما در حال حاضر 9 میلیارد دلار در سوراخ بین سال مالی جاری و یکی که شروع می شود در 1 ژوئیه” د Blasio گفت. “ما پروژه متاسفانه فراتر از بعد سال مالی اضافی درآمد از دست رفته است که ما را به عقب نگه بیشتر است. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ راهی که ما می تواند به حل این مشکل بدون فدرال کمک یا بدون نیاز به بسیار دردناک انتخاب خواهد شد که تاثیر کیفیت زندگی در این شهر است.”

د Blasio, پیش بینی دلار 7.4 میلیارد دلار درآمد کمبود وقتی که او منتشر و تجدید نظر $89.3 میلیارد بودجه در ماه آوریل تا حد زیادی به دلیل کاهش مالیات بر درآمد شخصی به عنوان بازار کار شک و تردید عمل.

مسئولان شهرستان نسبت به رقم 1.6 میلیارد شهردار در هفته گذشته اعلام کرد به گریم دولتی نیویورک می یابد خود را در پس از دو ماه تحت حمله توسط Covid-19: حتی پایین تر و فروش املاک و مستغلات مالیات از بودجه مقامات در ابتدا پیش بینی شده است.

این شهر به طور معمول طول می کشد در بدهی برای پرداخت هزینه های طولانی مدت ساخت و ساز و پروژه های زیربنایی است مجاز به قرض گرفتن برای آن سالانه بودجه عملیاتی — ممنوعیت قدمت آن به بحران مالی از 1970s. شهر نیویورک شده بود قرض گرفتن پول به شناور باقی می ماند و سپس قرض گرفتن بیشتر به پرداخت قبل از وام. در بهار سال 1975 بانک ها قطع شهرستان نقدی عرضه است.

“شهر پیشرو بانکداران که آن اصل وام دهندگان آمد به شهردار و فرماندار و گفت: هر دو آنها را که هیچ کس نمی خواهد به من قرض بدهید شهرستان نیکل تحت هر شرایط” یوجین Keilin بود که مشاور کل دفتر بودجه در آن زمان گفت: در سال های اخیر بحث پانل. “میزان استقراض بدست کرده بود تا بالا و توضیحات برای آن چنان مبهم است که اعتماد نیست.”

دولت هنوز پرداخت کردن برخی از کسانی که وام های امروز.

دین Fuleihan معاون اول شهردار اذعان نادر از د Blasio آخرین درخواست.

“شما فقط می خواهید برای انجام این نوع از وام گرفتن در زمان فوق العاده ای است که دقیقا همان چیزی است این است,” او در مصاحبه ای گفت: روز شنبه.

د Blasio در اخیر جلسه با اشاره به این که بلومبرگ قادر به امن مشابه توانایی از آلبانی پس از سپتامبر. 11 و کومو رفته است در همان جهت به مقابله با دولت مالی در میان coronavirus بحران است.

“آن چیزی است که ما می خواهید به استفاده از و یا قصد استفاده از, در وهله اول, اما این چیزی است که ما باید به عنوان آخرین چاره اگر ما دولت فدرال وجود ندارد برای ما,” او گفت:. “اگر ما می خواهیم برای حفظ خدمات اساسی در اینجا در این شهرستان ما نیاز به برخی از ظرفیت به قرض گرفتن.”

نزدیک به 1 میلیون ساکنان شهر در حال حاضر زمینه برای بیکاری برادوی نشده قرار داده و نشان می دهد در ماه ها و فروشگاه ها و رستوران ها در سراسر پنج بخش نیویورک بیشتر باقی می ماند توقیف.

و در حالی که مقامات در واشنگتن در مبارزه با بیش از یک بسته کمک برای دولت های محلی د Blasio دولت حدود یک ماه به تدبیر متعادل صرف برنامه ریزی برای شروع سال مالی جدید در جولای 1.

“خود استراتژی اساسی این است که فقط با قرض و خواهش خود را از راه به در ژانویه آینده و امید به جدید [فدرال] دولت گفت:” نیکول Gelinas یک عضو ارشد در از لحاظ مالی محافظه کار منهتن موسسه. “اما در دراز مدت و با تغییر این شهرستان در رفاه اقتصادی است که قصد ندارم به شما بسیار دور است.”

در ضمن شهرستان سالن است به پرداخت 1.5 میلیارد دلار در عطف به ماسبق را افزایش می دهد به بخشی از نیروی کار خود را می آیند اکتبر Gelinas گفت. او به مدت طولانی با انتقاد از شهردار عمل تخصیص بودجه در آینده برای کار گذشته چیزی او را در حل و فصل قرارداد بلومبرگ اجازه داده بود که به مرور.

به جای درخواست برای پتو درآمد جایگزینی از یک تقسیم دولت فدرال Gelinas و شهروندان بودجه کمیسیون پیشنهاد کرد که شهر کاهش بیشتر هزینه های خود را.

اما شهردار هرگز در آغوش کاهش بودجه.

سال به سال از او خواسته سازمان به طور داوطلبانه آمده تا با طرح های پس انداز با این استدلال که مجبور به کاهش هزینه های خود را به یک مشخصه سخت بلومبرگ سال او به دنبال معکوس.

تنها یک بخش کوچک از د Blasio اخیر معادل 2.7 میلیارد دلار طرح پس انداز می آید از تکرار کاهش است. بزرگترین برنامهای از دست دادن سالانه شغل تابستان برنامه برای نوجوانان خواهد بود و در بودجه سال آینده ارائه شده coronavirus موجود است.

و در حالی که این شهر با سنجش زمان پس انداز از 50 میلیون دلار در حذف برف — پس از آن به سختی برف این زمستان — هیچ تضمینی وجود ندارد که سال آینده آب و هوا خواهد بود به عنوان خفیف.

تنها یک بار است و دولت وظیفه آن سازمان با اجباری کمربند سفت ورزش به نام “برنامه برای از بین بردن این شکاف است.”

“این شامل رفتن را از طریق با دقت و فشردن کردن سلولیت است که می سازد تا در هر بخش” Alair تاونسند بودجه مدیر سابق شهردار اد کخ در مصاحبه ای گفت:. “اگر شما نمی نیروی آن را, آن را فقط رشد می کند و رشد می کند. شهردار می خواستم هرگز میخکوب کردن محکم کردن برنامه. او فکر کرد که آن را صدا مانند برش خدمات و خدمات برش نبود مترقی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>