شهر نیویورک بیمارستان شروع به برنامه ریزی عمل جراحی به تعویق افتاد coronavirus

Hospital bed | Getty Images

تخت بیمارستان | گتی

نیویورک شهر نیویورک و لانگ آیلند و بیمارستان در حال آماده شدن برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو هر چند کومو دولت هنوز به تصویب روش به عنوان coronavirus در ادامه به پاره از طریق منطقه.

صدها نفر از شهر نیویورک بیماران به دام افتاده اند و برای ماه در فولاد برزخ با یک پتو نگه دارید در روش است. در حالی که اصطلاح “اعمال جراحی الکتیو” تداعی چهره-آسانسور و tucks شکم برای بسیاری از آن را شامل بسیاری از نیاز به عمل جراحی برای شدید ستون فقرات, بیماری, بیماری قلبی, سرطان های مربوط به روش ها و عملیات با هدف تسکین درد مزمن و ناتوان کننده.

تبلیغات

بیمارستان ها می گویند در حال حاضر که روش برنامه ریزی شده قبل از coronavirus در زمان برگزاری در نیویورک ممکن است “انتخابی” در زمان آنها برنامه ریزی شده بودند اما پس از چند ماه تاخیر به دست آوردن فوریت. همچنین ضروری برای بسیاری از بیمارستان ها است و رو به کاهش درآمد حاصل از یکی از پرسود ترین شیوه های که شده اند در انتظار downstate برای بیش از یک ماه است.

“این نمی لوکس, روش, گفت:” دکتر ریچارد Besser, رئيس جمهور و مدیر عامل بنياد رابرت وود جانسون. “شما نمی خواهید برای انجام [اعمال جراحی الکتیو] هنگامی که وجود دارد هیچ جایی در [بیمارستان] سیستم اما اگر سیستم شما دارای اتاق [بیمارستان می تواند] به حداقل رساندن و کاهش خطر ابتلا به کسی که در آینده برای دیگر روش اگر آنها سخت کوش در مورد کنترل عفونت.”

دولت با توجه به پیش بروید اما برای بیمارستان ها برای شروع روش.

“بیمارستان ها در شهر نیویورک ممکن است در حال حاضر واجد شرایط برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو و غیر فوری روش” گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان سخنگوی جیل Montag. “آنها فعالانه در حال برنامه ریزی برای زمانی که آنها قادر خواهد بود به انجام این کار است.”

اما حداقل یک بیمارستان در حال حاضر آغاز شده روش. یک پرستار در NYU Langone سلامت که نخواست نامش فاش شود گفت: سیستم ارتوپدی بیمارستان بازگشت به اعمال جراحی الکتیو در دوشنبه تکمیل 15 روش در مارس 4 و 25 در مارس 5.

“ما از سر پزشکی لازم انجام عمل جراحی و این شامل برخی ارتوپدی روش که به تعویق افتاد تا زمانی که سه ماه” گفت: NYU سخنگوی لیزا Greiner.

NYU Langone گزارش شده است 50 درصد کاهش در افراد در آینده نسبت به ویروس ” اوج.

“ما قرار صدها و صدها و صدها روش که قرار بود انجام شود دو ماه پیش گفت:” دکتر اندرو Brotman, معاون اجرایی رئیس جمهور و معاون دین برای امور بالينی و استراتژی در NYU Langone. “ما جراحی را حدود 95 درصد است. ما در حال صحبت کردن در مورد آوردن آن به 90 درصد یا 88 درصد است. نه مثل ما در حال باز کردن شیر است.”

وی افزود: این سیستم برنامه ریزی جدید, جراحی, بلکه فقط تلاش برای حرکت از طریق موجود در انبار.

NYU همراه با سیستم مراقبت های بهداشتی مانند کوه سینا و Northwell بهداشت در حال اجرای پروتکل توسعه یافته در طول چند هفته گذشته در امکانات خود را به عنوان آنها نگاه به جلو حرکت می کند با برنامه ریزی روش های مدیران سیاسی گفت. اما این روند نیاز به برنامه ریزی و دقت چرا که یک حرکت اشتباه می تواند مجموعه ای خاموش یکی دیگر از Covid-19 موج به بیماری است که هنوز افزایش از طریق downstate بیمارستان.

Northwell پاک کردن سیست بیمارستان و اقدام به مالش دادن آن حذف ویروس. آن را به زودی آغاز خواهد شد noncoronavirus مرتبط با اعمال جراحی در لانگ آیلند تسهیلات گفت: افسر ارشد پزشکی دکتر دیوید Battinelli.

“ما دیگر نمی تواند قرار داده که قبلا به تعویق افتاد برنامه ریزی شده عمل جراحی است که برنامه ریزی شده بود در یک زمان خاص و آنها در حال حاضر تبدیل شدن فوری, جراحی,” او گفت:. “خوشبختانه ما یک کمی ظرفیت قادر به انجام این کار است. همه ما در حال انتظار برای آنچه که اتفاق می افتد در طول دوره ممکن است برای دیدن اگر همه چیز روشن کردن … همه ما نیاز به آماده می شود.”

Northwell شناسایی کرده آن بالا اولویت بیماران بر اساس شدت بیماری و اگر تعویق انداختن مراقبت می تواند جدی پیامدهای بهداشتی گفت: سخنگوی تری Lynam.

بیماران گفت: “به دقت فوق العاده برای 14 روز” و قرنطینه پیش از تاریخ عمل جراحی. چند روز قبل از عمل جراحی بیماران نیاز به آزمایش برای Covid-19 در نزدیکی یک مرکز و یا برنامه ریزی یک خانه مراجعه کنید.

“ما همچنین تست بیماران ما برای فعال Covid عفونت” Battinelli گفت. “ما نمی خواهد انجام نیمه فوری به عمل جراحی در Covid مثبت بيماران است.”

در کوه سینا کارکنان گفت: سیاسی وجود دارد برخی از سیگنال های که در پردیس اصلی این است که اشاره به بازگشت به حالت عادی مانند Covid-19 واحد تبدیل دوباره به طور منظم مراقبت ويژه و کمتر coronavirus پذیرش هر چند آن رئیس جمهور دکتر دیوید رایش گفت: پایان نزدیک است.

“این خیلی دور از عادی عملیات” رایش گفت. “شما نمی توانید یک برنامه عادی و یا 10 تا 15 درصد از برنامه عادی.”

اگر چه جراحی قلب و Icu در حال باز کردن پشت کوه سینا نگهداری موقت درب تخته سه لا پوشش پنجره ها و هپا اگزوز فن استفاده می شود حاوی ویروس است.

“ما در حال گرفتن بسیار دقیق گام به عقب و تنها در صورتی می توانیم به نقاط درد مردم بودن در بخش ICU تبعید” رایش گفت. “ما آگاه است که هیچ تضمینی وجود ندارد ما باید منتظر سقوط [برای یکی دیگر از Covid-19 موج].”

مقدار زیادی از بیماران در حال انتظار برای تماس — از جمله کسانی که نیاز به مراقبت که واجد شرایط نیست به فشار دادن.

لوری 60-چیزی است که بیمار نیاز به جراحی قلب باز در انتظار یک روش در نیویورک-پروتستان به دنیا آمد. نیوجرسی ساکن خواسته است که نام خانوادگی او بود نکردن دلایل حفظ حریم خصوصی. او انتظار می رود به برنامه خود عمل جراحی در مدت کوتاهی پس از مارس 10 بازدید دکتر اما وضعیت او باقی مانده است در برزخ پس از دولت متوقف عروق کرونر روش.

او قادر به اعمال خودش را با حمل وسایل سنگین مانند نوه او و انتظار برای coronavirus موارد به آباته در شهر نیویورک قبل از اقدام به برنامه او عمل جراحی است. این نیاز او را به ماندن در بیمارستان به عنوان بستری برای شش تا هفت روز است.

“آنها جایی برای من در عین حال” او گفت:.

وکیل اریکا Vladimer در انتظار سومین عمل جراحی اندومتریوز — بافت اختلال سیستم تناسلی است که می تواند باعث درد مشقت بار است. Lenox Hill بیمارستان توسط Northwell است به طور مستمر تحت فشار قرار دادند و او عمل جراحی برگشت و قدیمیترین او می تواند در حال حاضر دیده می شود این است که ژوئن 11.

“آنها فقط شروع به گرفتن موارد در Lenox Hill” جراحی هماهنگ کننده در Seckin اندومتریوز مرکز نوشت Vladimer یک ایمیل به در. “با این حال آنها در حال شروع با اولویت بالا مانند موارد سرطان.”

آخرین تاخیر فقط یک هفته معنی Vladimer ممکن است در معرض خطر برای دیگر عود چون او را تخمک گذاری می شود.

“برای من این هفته با اختلاف یک هفته از برگزاری نفس من و به احتمال زیاد درد شدید,” او گفت:. “این یک ابدیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر