بrandon ماکسول

در طول براندون ماکسول جدید در هفته مد نیویورک نشان می دهد که تشویق شد ناهنجار و بسیار برنامه ریزی شده است. ماکسول دعوت کرده بود گابی ساقی و Lexi Brumback از Netflix سری تشویق به نشستن در ردیف جلو و فریاد عبور از جمله بلا حدید در هفته مد نیویورک به نمایش در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی. و آنها شغل خود را با صدای بلند.

ماکسول در حال حاضر یک قاضی در پروژه باند (میزبان Karlie Kloss با او باب به اندازه کافی تیز برای برش فولاد رهبری پشت صحنه به چت ماکسول پس از نشان دادن) در حال ایجاد یک حزب سرگرم کننده “یادش گرامی” از مد مشهور روابط عمومی اد zeppy. io trains. این برجسته buzzy قبل از پذیرش کوکتل های ودکا و شراب, Shake Shack همبرگر و سپس یک باند نشان می دهد در نظر گرفتن بخشی در راهروهای موزه برنارد سالن آمریکای شمالی پستانداران.

برای این منتقد هر زمان صرف شده در اطراف dioramas های غول پیکر خرس و برازنده قاطر گوزن است و صرف زمان و این که نشان می دهد باهوش هفته مد همکاری موزه که عمده بهار نمایشگاه طبیعت رنگباز می شود مارس 9.

لباس برای زنان و مردان به یک شورش لباس تا لباس پوشیدن و پایین تفاوت: ترین های گاه به گاه به نظر می رسد برجسته gender-neutral blousons و مخروطی شلوار جین را با حیله گر ریپ beanies, فانی بسته پرتاب شده در سراسر شانه ها و سپس به طور ناگهانی بموجود آمد پر زرق و برق ترین eveningwear برای زنان در قرمز و سیاه و قهوه ای تیره. یک لباس سفید زیبا (برای یک عروس خوش شانس) برجسته مواج دامن و سپس در یک کف تعظیم در سمت گردن است. حریر و ابریشمی بودند swirled و به طور چشمگیری.

در پایان به حتی بیشتر تشویق—این بار توسط به ظاهر همه در حضور و غیاب—ماکسول thronged توسط تیم او شروع به پریدن کرد و پانچ هوا در حق شادی. Rodrigo Dos Messias

LaQuan اسمیت

LaQuan اسمیت می داند که چگونه یک فرش قرمز لباس شب برای امثال ریحانا کیم کارداشیان و لیدی گاگا. در NYFW او ساخته شده در مورد پانسمان من و شما. هر چند وجود دارد مقدار زیادی از شرجی به نظر می رسد از جمله chainmail لباس نازل باند به صدای breathy, ارگاسم, اسمیت نشان داد خویشتن داری در قطعات دیگر.

وجود ساختاری جارچی لباس و کوتاه که پوشیدنی (یا پوشیدنی به اندازه کافی) به علاوه برخی از اندازه quilted کت یکی نمی خواهد ذهن snuggling در زیر آمده می گیرند. دو پوست تنگ v-گردن سیاه و جین لباس ساخته شد با همکاری Jordache عنوان شد bootcut شلوار جین برای مردان و زنان است. (اسمیت و Jordache اولین همکاری سال گذشته است.)

فکر نمی کنم اسمیت می گذرد نرم; یکی از اواسط showstopper بر شامل یک زن باردار شدن کیف پول پرتاب بیش از یک مدل شانه که روی آن نوشته شده “من در حال حرکت است.” Alaina Demopoulos

منطقه

از سال 2013 نیویورک-بر اساس طراحان بکت Fogg و Piotrek Panszczyk زیاده روی ما در همه مد راز رویا: به مانند “قلب سنگی”-عصر Cher. . . در فضا! سوسو زننده کریستال جزئیات حاشیه معشوق به اندازه کافی توسط طرفداران به نگه داشتن چراغ در منطقه studio (میشل اوباما عینک برچسب در حالی که در تور ترویج کتاب خود شدن) بود و در حال حاضر در پاییز صف. اما این زمان در اطراف, شاید در تلاش برای خواستگاری بیشتر stockists وجود دارد گره به daywear, مانند, دامن, لباس و پالتو.

البته کسانی که “روزمره” استیپلز آراسته شد با چشمک تزیینات از جزئیات بیش از حد, بنابراین فکر نمی کنم منطقه رفته متعارف. وجود دارد چند standout لباس است که باید الگوی رفتاری بالقوه اگر فرسوده در فرش قرمز مانند یک ماموت آسمان آبی زرق و برق لباس پیازی در بالا با یک شکاف تا پاها. می توانید تصور کنید Cardi B پوشیدن heck از آن است. آگهی

حزب محافظه کار Burch

حزب محافظه کار Burch را AW20 نمایش برگزار شد در یک سری از گالری در نیویورک ساتبی با مدل راه رفتن در اطراف یازده مجسمه توسط Francesca DiMattio. (مانند براندون ماکسول نشان می دهد آن برگزار شد در حافظه از اد zeppy. io trains.)

برچ الهام گرفته شده بود DiMattio استفاده از wedding-dress دانه و سبد بافی و به عنوان مثال از هنرمندان مانند استاد هلندی جودیت Leyster که کار misattributed پس از مرگ او “به سادگی از آنجا که او یک زن” به عنوان برچ نوشت: در نمایش یادداشت ها. Leyster نوشت برچ فقط یک مثال کلی تر erasure از زنان هنرمند در تاریخ هنر است.

طلیعه توسط Alice Smith, انجام, Q-Tip نسخه “شما لازم نیست خود من” 42 به نظر می رسد—با برخی از چاپ های طراحی شده توسط DiMattio—بازی با مفاهیم زنانگی است. وجود دارد نرم و ابعاد-بازی مردانه-به دنبال مناسب با سرحال معماری چاپ کرپ de chine و shearling—شیک بالای شهر سر به این کشور برای آخر هفته را با یک خط تیره از مخمل خواب دار لبه. دیگر طرح های organza لایه بندی و ruffles; گل-الگو و راه راه لباس و ژاکت پشمی—مدل striding جلو در سوارکاری به دنبال چکمه آمد که در پر جنب و جوش, نارنجی, یاقوت قرمز و سبز. TT

کریستوفر جان راجرز

در این فصل یک victory lap برای کریستوفر جان راجرز که اهدا شد وگ/CFDA مد صندوق در ماه نوامبر. 26 ساله بر اساس بروکلین, Baton Rouge-متولد طراح خود 400.000 دلار جایزه خوب, قرار دادن بر روی یک انرژی بالا نشان می دهد جشن یک مجموعه کامل از حجیم frocks bedazzled مناسب و gender-neutral گروه.

وجود دارد قابل شنیدن swoons از مخاطبان در طول چند قطعه مانند یک مواج شطرنجی صورتی ballgown. انرژی عفونی—پشت صحنه, مدل, شنیده می شد تشویق و راجرز تبدیل مرسوم طراح تعظیم به یک پیروزی twirling رقص. آگهی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de