نیویورک دیده می شود بدترین Coronavirus اما تست موانع عمده برای بازگشایی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه گفت او “محتاطانه خوشبین” است که دولت دیده می شود بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان میزان بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد به فلات و تعداد بیماران در هواکش کاهش یافته و برای اولین بار از زمان شیوع شروع ماه گذشته.

با این حال نیویورک است که هنوز چند هفته از بازگشت به زندگی عادی کومو گفت: به عنوان re-opening دولت خواهد بود متکی در توسعه “میلیون ها و میلیون ها” آنتی بادی آزمایش که وجود ندارد.

“ما با احتیاط خوش بینانه ما کاهش میزان عفونت” کومو گفت: در طول یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی تاکید بر این که ساکنان نیاز به ادامه به هوشیار در مورد اجتماعی فاصله زیرا “آنچه که ما امروز انجام خواهد شد تعیین عفونت رای دو یا سه روز از در حال حاضر.”

با وجود این, نشاط بخشی, خبری که نیویورک مسطح منحنی امپراتوری متحده همچنان به بالا مرگ و میر—اگر چه 777 مرگ و میر یک شبه بود و کمی پایین تر از روز قبل. تا به امروز بیش از 7,844 اند 161,807 بیشتر آلوده می شوند. “به عنوان کسی که جستجوها برای آرامش در تمام این غم و درست را در زندگی از دست داده است و تا حدودی امیدوار نشانه” کومو گفت.

میزان بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است و نرخ ICU پذیرش بود “یک عدد منفی” در روز جمعه برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد کومو گفت.

“این بدان معناست که وجود دارد افراد کمتری در واحد مراقبت های ویژه ایالت بیش از وجود دارد,” کومو گفت که بالا بودن مرگ و میر ناشی از بیماران تسلیم شدن به این ویروس پس از سقوط بیمار هفته پیش. “تعدادی از زندگی که از دست رفته است و سرسام آور است. تعدادی از زندگی است که ذخیره شده اند نیز سرسام آور است.”

نیویورک را “واقعی” منحنی از این بیماری همه گیر است “خیلی کمتر” از گذشته پیش بینی تا حدی در نتیجه دولت را به اقدام سریع برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و قفل کردن غیر ضروری کسب و کار او اضافه شده است.

“هیچ کس قبل از اینجا بوده” کومو گفت: در مورد زودتر از پیش بینی ها که حاکی از 136,000 نیویورک خواهد بود در بیمارستان بستری است. او گفت: طی 19 روز تعداد 18,569. “وجود دارد هیچ مسیر طبیعی. مسیر است و مسیر است که ما ایجاد توسط اعمال ما.”

کومو گفت: مقامات دولتی در حال حاضر در حال آماده سازی یک “فارغ التحصیل مرحله به مرحله فرآیند” دوباره باز دولت اما از آن خواهد شد متکی گسترده و “تهاجمی” آنتی بادی آزمایش و تست تشخیصی. “این رفتن به یک سوئیچ نور که در آن شما تلنگر این اقتصاد مثل شما تلنگر از یک سوئیچ نور,” او گفت:.

نیویورک است فشار برای تست که در نهایت ساکنان اجازه می دهد که در حال حاضر این ویروس یا سیستم ایمنی هستند به آن—به بازگشت به زندگی عمومی هر چه زودتر. کومو گفت: ایده آل این است که هر نیویورکر را به یک آنتی بادی یا تست تشخیصی قبل از بازگشت به کار و یا ورود به یک خانه سالمندان یا بیمارستان.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت را توسعه داده است یک COVID-19 آزمایش پادتن و مقامات دولتی در حال کار با FDA به آن را تایید, اما, نیویورک تنها ظرفیت برای انجام 300 تست در هر روز در حال حاضر.

نیویورک نیاز “میلیون ها و میلیون ها نفر از [آزمون] و ما باید آنها را در یک ماده از هفته نه ماه” کومو گفت. وی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از دفاع تولید عمل وادار شرکت را تست چرا که او فکر می کنم بخش خصوصی می تواند آن را انجام دهد خود به خود.

“ما نیاز به یک فوق العاده ای ذهن ترا درهم میشکنند افزایش حجم سرعت,” او گفت:, و اضافه کرد که او می خواست به اندازه کافی تست های نیویورک 19 میلیون نفر. “ما نیاز به یک بی سابقه تولید که در آن دولت می تواند تولید این آزمون در میلیون است.”

ویلیام Haseltine رئیس بهداشت جهانی فکر می کنم تانک دسترسی بین المللی سلامت که به تازگی به ریاست ایالات متحده-چین بهداشتی اجلاس در ووهان توضیح داد: به The Daily Beast که اگر چه یک آنتی بادی آزمایش شده و تایید شده توسط FDA آن را تنها آزمایشات بیماران به دیدن اگر آنها هر رشته از coronavirus نه خاص یک در حال حاضر در حال افزایش در سراسر جهان است.

که بدان معنی است که حتی اگر بسیاری از کسانی که جان سالم به این ویروس را قادر به توسعه موثر پاسخ ایمنی به آن—که هنوز نامشخص است و حتی امروز — در حال حاضر آنتی بادی آزمایش در حال نورد در ایالات متحده ممکن است قادر به بگویید اگر شما تا به حال COVID-19 یا به تازگی به حال یک نامربوط سرد گفت: Haseltine.

“یک سوم از سرماخوردگی هستند coronavirus,” او اضافه شده است. “این تست نمی تواند ادم.”

در نهایت او گفت: آنتی بادی آزمایش باید زوج با گسترده و قیمت مناسب تست های تشخیصی—آنهایی که مورد استفاده برای تعیین اگر کسی در حال حاضر این ویروس که برای دسترسی به طور پیوسته بهبود یافته در چند هفته گذشته.

کلید با خیال راحت بازگشایی هر شهرستان نیاز به دسترسی—برای همه—برای تست های تشخیصی آنتی بادی آزمایش و تماس با ردیابی زمانی که عفونت به ناچار تا پاپ.

اما قبل از اینکه مقامات اختصاص می توانید توجه خود را به آزمایش نیویورک هنوز هم نیاز به مبارزه با به آخرین شب خروش و از بین بردن بیمارستان را تغییر morgues و خانه های مراسم تشییع جنازه که در ادامه به ضعف های همه گیر اثرات. در روز پنج شنبه کومو یک فرمان اجرایی را امضا اضافه کردن اضافی و مدیران مراسم تشییع جنازه در حالی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال هفته گذشته گفت که نیویورک را نیز دریافت 250 آمبولانس حدود 500 EMTs و امدادگران و 85 بیشتر کامیون های یخچال به کمک بیش از حد.

تا کنون 45 یخچال کامیون راه اندازی شده اند در سراسر پنج بخش نیویورک که برخی از آنها در حال حاضر کامل است. موقت سردخانه ساخته شده است در خارج Bellevue بیمارستان در میدتاون منهتن.

افزایش نیز مجبور شهر نیویورک مقامات به نظر ویرانگر طرح احتمالی: موقت توده تدفین coronavirus بیماران هارت جزیره است.

“برای دهه هارت جزیره استفاده شده است برای ذخیره کردن به بقیه decedents که نشده اند ادعا توسط اعضای خانواده” یک شهر سالن سخنگو گفت: روزانه وحش در روز پنج شنبه. “ما ادامه خواهد داد تا با استفاده از این جزیره که در مد در طول این بحران و این احتمال وجود دارد که افرادی که در گذشت از COVID که متناسب با این توضیحات به خاک سپرده خواهد شد در این جزیره در روزهای آینده.”

هواپیماهای بدون سرنشین عکس های گرفته شده توسط رویترز نشان می دهد چند نفر از کارگران چادری در hazmat مناسب قرار دادن تابوت چوبی به جرم دفن توطئه پاتر در این زمینه مورد استفاده قرار گرفته است که در این شهر گذشته 150 سال است.

به طور متوسط در حدود 25 اجساد مدفون در جزیره هارت هر هفته توسط Rikers Island, زندان, زندانیان, با توجه به هارت جزیره پروژه. در طی ماه گذشته تعداد زیادی از بدن شده اند که ادعا کرده مشخصی—ارشاد به طور متوسط 24 تدفین یک روز نیویورک وزارت اصلاحات گفت.

دفن عملیات یک وظیفه است که به طور معمول رخ داده است یک بار در هفته در حال حاضر افزایش یافته و به پنج روز در هفته است. با توجه به اجتماعی فاصله ایمنی و نگرانی مقامات شهرستان را استخدام قرارداد کارگران را به “انجام این کار مهم” به جای زندانیان DOC دبیر مطبوعاتی Jason Kersten گفت: روزانه وحش.

در ضمن این شهر از رئیس پزشکی قانونی ساخته شده یک تغییر سیاست به وب سایت خود را در روز پنج شنبه بیان کرد که این شهر تنها “ارائه ذخیره سازی موقت از مرحوم تا 14 روز است.” این وب سایت همچنین اعلام کرد که بدن هستند که ادعا کرد در زمان جدید قاب می توان به هارت جزیره است.

“به عنوان هدف ما به جای بسیاری از نیویورکی که توسط نهفته COVID-19 گیر این [OCME] ارائه خواهد شد ذخیره سازی موقت از مرحوم تا 14 روز” وب سایت متحده است. “ما همچنان به کار با خانواده ها به جای نیازهای خود را در طول این زمان دشوار است.”

یک سخنگوی OCME تایید کرد که شهر دفن سیاست تغییر در پنجشنبه افزود که دفتر “پیوستن به ما استاندارد 14 روز OCME سازی سیاست برای همه موارد.”

شهر نیویورک اجرای قانون نیز تندرست از همه گیر NYPD کمیسر درموت شیا روز جمعه گفت. در حالی که این ویروس به آمار شهرستان را اجرای قانون سخت و 600 ماموران لباس شخصی در حال بازگشت به کار پس از تست مثبت است. در حالی که coronavirus در یک زمان مجبور حدود 20 درصد از 37,000 کردن بیمار NYPD هنوز اجرا 12 ساعت شیفت برای جبران کمبود پرسنل.

“ما ذخایر ما باید برنامه های احتمالی” شیا قبلا گفته. به تاریخ NYPD دهکدهای از دست داد 12 لباس شخصی اعضای نیروی به ویروس و مورد 1,935 آلوده شده اند با توجه به سی ان ان.

-خبرنگار اولیویا Messer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>