نیویورک بیمارستان ها به زودی می تواند “به طور کامل اجرا’ از سواب مورد نیاز برای coronavirus تست

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A nurse holds a vial and a swab for coronavirus testing. | AP Photo

یک پرستار دارای یک ویال و یک سواب برای coronavirus تست. | AP Photo

نیویورک — New York, بیمارستان های شهرستان در حال تقلا برای پیدا کردن سواب نیاز به آزمایش برای coronavirus با توجه به هشدار فرستاده شده توسط یکی از شهرستان های برتر, پزشکان روز شنبه. این کمبود می آید در همان زمان مقامات در حال صحبت کردن در مورد گسترده تست به عنوان یک ابزار لازم برای فعال کردن اقتصاد است.

متراکم یک سواب به گلو یا چند اینچ به سوراخ بینی یک مشکوک Covid-19 بیمار است یک راه مشترک برای تست این بیماری در کمتر موارد جدی. اما بیمارستان ها در اطراف شهر به طور فزاینده ای قادر به انجام ساده غربالگری می خواهید از Q-tip-مانند دستگاه های.

تبلیغات

“به عنوان سواب عرضه همچنان به کاهش یک احتمال واقعی وجود دارد و بیمارستان را به طور کامل اجرا” Demetre Daskalakis یک دکتر و معاون کمیسر در این شهرستان در بخش سلامت و بهداشت روانی نوشت: در یک هشدار ارسال می شود به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شنبه. “در این زمان ارائه دهندگان یادآوری به آزمون تنها برای بیماران بستری به منظور حفظ منابع مورد نیاز برای تشخیص و مناسب مدیریت بیماران با شدید تر بیماری است.”

اگر شهر را به اجرا از این سواب را به شدت محدود رسمی توانایی برای تایید موارد coronavirus و نگه داشتن زبانه ها در جنبش از این بیماری است. و در دراز مدت طولانی کمبود خواهد داد و بیداد, شهردار, بیل د Blasio چشم انداز برای آوردن اقتصاد این شهر بازگشت آنلاین.

“در حال حاضر تست است که هنوز هم نادر و برای این کار باید بسیار گسترده تر برای رسیدن به مرحله بعدی” شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “و پس از آن واقعا آنچه که ما می خواهم جهانی است ظرفیت این معنی که هر کسی که نیاز به یک تست در هر زمان می تواند آن را دریافت کند.”

شهردار به نام دولت فدرال برای ارائه مقادیر انبوه از هر دو استاندارد کروناویروس آزمون و تست آنتی بادی که خواهد نشان دهد که آیا یک فرد در حال حاضر آلوده شده است و پس از بهبود. اما یک سواب کمبود گرفتار است که ایالات متحده در واکنش به این بیماری همه گیر از شروع. نه تنها این دستگاه به طور ناگهانی در گسترده تقاضا زور زدن زنجیره تامین, اما یک تولید کننده عمده آنها این است که بر اساس لمباردی, ایتالیا — یکی از نقاط داغ از بیماری همه گیر.

روز شنبه هشدار نیز توصیه می شود که هر بیمارستان کارمند باید یک ماسک — و نه فقط کسانی که مشغول به کار به طور مستقیم با Covid-19 بيمار. و به گفته های اخیر سیاسی, گزارش, سلامت روان کارگران و کارکنان پشتیبانی در حال گزارش به امکانات اجرا شده توسط شهر بهداشت + بیمارستان پارسیان

کسانی که کارگران را مطرح کرد که سیاست بی ارزش قرار دادن سلامت خود را در خطر است. و آموزش است که آنها باید پوشیدن ماسک به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان سرد راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>