نیویورک ممکن است قطع $1B از NYPD. این پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش خواستار آن را ‘خیانت.’

نیویورک — جنبش ملی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس به نظر می رسید به نمره خود بزرگترین پیروزی در عین حال بیش از آخر هفته با توافق اخیر برای تغییر از 1 میلیارد دلار دور از NYPD.

توافق برای کاهش یک ششم از بودجه این کشور بزرگترین نیروی پلیس شده اند غیر قابل تصور و حتی چند هفته پیش زمانی که مشخص شد که بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus همه گیر خواهد نیروی بزرگ کاهش به شهرستان هزینه می شود. که این شهر دموکراتیک استقرار سرعت coalesced در اطراف چنین پیشنهادی عهد است چقدر تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس را تغییر سیاسی پویا در شهرستان و سراسر کشور.

اما برای کسانی که فشار برای کاهش آن را به اندازه کافی — و نه حتی نزدیک است.

“این یک دروغ است” گفت: Anthonine Pierre یک سخنگوی جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات چتر عدالت کیفری سازمان است که منجر به صدا در پال خواستار قطع بودجه دولت فشار در نیویورک است. او متهم شهردار, بیل د Blasio و شورای شهر سخنران Corey Johnson “با استفاده از ریاضی خنده دار و بودجه کلاهبرداری به تلاش برای گمراه کردن نیروهای جدید را به فکر که آنها برنامه ریزی برای دیدار با این جنبش خواسته برای حداقل $1B در کاهش مستقیم.”

آوازی-نیویورک که رهبری یک جنبش اشغال وال استریت به سبک اعتراض اردوگاه که بیش از این منطقه در نزدیکی تالار شهر برای هفته گذشته به نام معامله یک “خیانت.”

د Blasio و شورای شهر در حال حاضر گرفتار بین رشد انتخاباتی قدرت, مترقی,, گروه, خواسته های معترضان در خیابان ها و اسپانیایی قانونگذاران اصرار بیشتر محتاط رویکرد و بدخیم مخالفت پلیس اتحادیه های کارگری. نتیجه به عنوان یکی از بالاترین مشخصات نمونه به تاریخ چگونه به چالش کشیدن یک موضوع پال خواستار قطع بودجه دولت حرکت می تواند برای سیاستمداران به حرکت — حتی در لیبرال شهر نیویورک است.

د Blasio آغاز ماه اصرار او می شود تمایلی به کاهش بودجه برای “آژانس که در اینجا برای ما امن نگه دارید.” شورای شهر احساس گرما از تظاهرات در خیابان های خارج از دفاتر خود و در برخی موارد خارج از خانه های خود را تحویل داده و یک بسته از 1 میلیارد دلار در حرکت صعودی و reallocations با ضمنی تهدید به رای پایین شهردار بودجه اگر او نبود بروید. در نهایت او.

بودجه مقابله, اولین گزارش سیاسی یکشنبه شب خواستار حرکت, مدرسه ایمنی, عوامل که غیرمسلح اما پوشیدن لباس پلیس از NYPD و به شهر وزارت آموزش و پرورش. شهردار و شورای اسلامی همچنین توافق به لغو جولای کلاس حدود 1,100 پلیس قرار دهند. و آنها می خواهند برای تغییر برخی بی خانمان کمک رسانی در عملیات دور از کنترل پلیس. این معامله هنوز آزمایشی است و باید مورد تایید کامل شورای.

آوازی-نیویورک در یک بیانیه گفت: پلیس باید از هر گونه نقش در خدمات بی خانمان, مدارس, جوانان برنامه, مصرف بیش از حد پاسخ مسائل مربوط به سلامت روان و سایر خدمات اجتماعی و بودجه دلار استفاده می کنند باید هدایت به خدمات اجتماعی و برنامه های.

“معامله به عنوان توصیف می کند چیزی نزدیک, حفظ منابع پلیس و قدرت نه تنها اخراج میان NYPD را یونیفورم پلیس” این گروه گفت.

طرفداران سنتی نظم و قانون با رویکرد در عین حال گفت: تغییر فاجعه بار خواهد بود برای یک شهر در حال حاضر در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر و مهاجرت ساکنان ثروتمند که فرار کرد به عنوان یک نتیجه. تیراندازی و قتل باید رسید در هفته های اخیر و کاهش بودجه فقط آخرین حرکت این شهرستان ساخته شده است به دور از یک بیشتر تهاجمی سبک از پلیس.

“شهردار de Blasio پیام به نیویورک امروز روشن بود: شما باید کمتر پلیس در خیابان های شما. در آمریکا بیش از دو برابر دوباره هفته گذشته است. حتی در حال حاضر, NYPD ندارد به اندازه کافی نیروی انسانی برای شیفت پلیس به یک محله بدون اینکه به محله دیگر کمتر امن” گفت: پلیس خیرخواه رئيس جمهور انجمن پت لینچ در یک بیانیه صادر دوشنبه.

“ما دوباره آن را می گویند: شهردار و شورای شهر باید تسلیم شهر به بی قانونی. چیزهایی که بهبود نمی بخشد تا نیویورکی نگه دارید و آنها را مسئول” او اضافه شده است.

آن است که روشن نیست که آیا 36,000-عضو NYPD را یافته سقوط خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از بودجه مقابله.

عضو شورای شهر جو Borelli یکی از تنها سه جمهوری خواهان در این شورا گفت: شهردار و دیگر قانونگذاران “مجوف به اراذل و اوباش. دولت-با-برچسب.”

آغاز اعتراضات در پی جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس ایالت نیویورک لغو یک قانون است که برای دهه نگه داشته و پلیس انضباطی سوابق راز و د Blasio وعده داده شده به انتشار یک پایگاه داده از سوابق آنلاین. NYPD منحل آن لباس شخصی و ضد جرم واحد که هر دو یک lynchpin استراتژی خود را برای گرفتن اسلحه در کوچه و خیابان و مکرر منبع نیروی بیش از حد شکایت. مقامات پلیس نياز به انتشار بدن دوربین فیلم ظرف سی روز.

د Blasio, طولانی پاره بین پلیس اصلاحات اعتبار او زد و او ترس از بیگانه NYPD او نیاز به نگه داشتن جرم و جنایت پایین دستور 8 بعد از ظهر پس از وقوع چندین انفجار غارت در شهر. او قاطعانه در دفاع از اداره پلیس را تهاجمی اجرای این قانون که ویدئوها نشان داد شامل تنه زدن معترضان و قابل توجه و آنها را با باطوم. رویکرد خود را ایجاد یک واکنش شدید از جمله از دست دادن حمایت از متحدان خود و تظاهرات توسط خود کارکنان است.

د Blasio درهم برای پیدا کردن جای پای بحث معطوف به بودجه شهرستان است. شورای شهر — که در آن پنج سال پیش بسیاری از همان مترقی قانونگذاران تحت فشار قرار دادند از طریق افزایش 1300 NYPD افسران — در آغوش $1 میلیارد برش هر چند تعدادی از سیاه پوست و لاتین قانونگذاران بودند و تمایلی به ثبت نام در “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” سرود.

شهردار قول داده متوسط شیفت پول از NYPD به جوانان خدمات اما رد تماس برای یک میلیارد دلار کاهش دهد. او به طور خاص مخالف, در حال حرکت, مدرسه ایمنی عوامل خارج از NYPD.

اما با یک بودجه متعادل از نظر قانونی ملزم به تایید 11:59 p. m. روز شنبه و هیچ نشانه ای از فدرال نجات او درخواست کرده است از واشنگتن یا قرض گرفتن قدرت او می خواهد از آلبانی شهردار آمد در سراسر در هر دو جبهه — فقط در زمان برای پایان دادن به در آشنا موقعیت گرفتن آتش از هر دو سمت چپ و راست.

“من در ابتدا شک و تردید” د Blasio روز دوشنبه گفت:. “من مجموعه ای از یک نوار بالا. من تا به حال برای راحت باشد که ما می تواند انجام این کار در یک شیوه ای است که این شهر را امن و هستم.”

سالی گلدنبرگ و جو Anuta کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *