نیویورک ارائه می دهد برای به اشتراک گذاشتن تماس با ردیاب با کشورهای دیگر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Covid-19 Testing

افرادی که تست مثبت پس از مصرف یک Covid-19 آزمون همانطور که در تصویر بالا وارد شده به پایگاه داده و اختصاص به یک مورد جدید به قرارداد ردیاب در وزارت بهداشت که تماس با آنها را برای پیدا کردن که آنها بوده ام در اطراف و جایی که آنها بوده است. | ریک Bowmer/AP Photo

به روز شده


آلبانی, n. y. — با وجود انطباق و مسائل دیگر که مانع از تلاش برای پیگیری و منزوی کردن نیروهای جدید شده اند که در معرض Covid-19, مقامات دولتی می گویند تماس خود را ردیابی برنامه مانع از شیوع اخیر از گسترش در نتیجه کمک به نیویورک جلوگیری از resurgences دیده می شود در جنوب و غرب متحده است.

و با نیویورک coronavirus موارد کاهش این کومو دولت است که با تمرکز بر روی تماس با ردیابی به عنوان یک کلید برای جلوگیری از آینده امواج گیر — و حتی ارائه به استقرار دولت و ارتش از بیش از 2000 تماس با ردیاب به مکان های مبارزه با افزایش تعداد Covid-19 موارد است.

تبلیغات

آتلانتا خواهد بود که برای اولین بار شهر را به استفاده از نیویورک پیشنهاد برای کمک به. با Covid-19 مورد افزایش وجود دارد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: او را اعزام یک تیم برای کمک به شهردار Keisha لنس کف با کروناویروس تست و تماس با ردیابی.

نیویورک نیز در مذاکرات با مقامات از هوستون و دیگر شهرها تبدیل شده اند که نقاط مهم برای ویروس را در مورد چگونگی آن می تواند کمک به تماس با ردیابی گفت: لری شوارتز, وزیر سابق به فرماندار و عضو کومو را Covid-19 نیروی کار.

“همه احتمالات وجود داشته باشد” شوارتز در مصاحبه ای گفت:. “در حال حاضر من می دانم از هر گونه درخواست از هر متحده اما ما خوشحال هستیم برای ورود به این بحث اگر هر دولت به کمک نیاز دارد.”

شوارتز که کمک به نظارت بر دولت است تماس, ردیابی, تلاش, گفت نیویورک می تواند استقرار آن ردیاب — که کار از راه دور برای مشاوره گروهی — به دیگر نقاط داغ. دولت که همکاری با بلومبرگ Philanthropies, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health و حیاتی استراتژی در ماه آوریل به ایجاد NYS تماس با ردیابی برنامه همچنین می توانید به اشتراک گذاری آن آنلاین برنامه های آموزشی و مورد سیستم مدیریت محلی ردیاب.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه کومو گفت: کف که “ما اینجا هستیم برای شما مفهوم” پرداخت آن را به جلو.’ هر چه ما می توانید بر روی هر سطح ما مردم که از طریق بوده است و این در واقع می دانیم و ما آماده هستیم.”

حتی اگر نیویورک است که شعار آن تماس ردیابی تلاش به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر افراد انطباق با ردیاب های متنوع در ایالت نیویورک — به خصوص در شهر نیویورک اجرا می شود که برنامه خود را دارد که اطلاعات سهام و موارد با دولت است.

بین ماه های ژوئن 1 و 4 ژوئیه 6,752 مردم تکمیل این شهر مصاحبه از 10,910 موارد با دقیق pone تعداد و 12,384 موارد در کل.

Annabel پالما ارشد حقوق صاحبان سهام افسر coronavirus ردیابی تلاش های اجرا شده توسط NYC بهداشت + بیمارستان گفت: در ماه گذشته که برخی از مردم “اعتماد ندارند و در ابتدا نمی خواهید به پذیرش تماس بگیرید.”

محلی مقامات بهداشتی در راکلند در ضمن به تازگی تبدیل به احضاریه به ساقه یک Covid-19 شیوع مربوط به یک حزب پس از میزبان و دیگر شرکت کنندگان این گزارش موفق به پاسخ به تماس با ردیاب.

به طور کلی دولت در تماس با ردیاب تا به حال 86 درصد میزان موفقیت در رسیدن به و مصاحبه جدید نیویورکی که آزمایش مثبت برای coronavirus پس از برنامه زنده رفت در اواسط ماه مه شوارتز گفت. آنها نیز تا به حال در مورد یک 81 درصد میزان موفقیت در رسیدن به همه این افراد تماس با ما. (دولت فراهم نیست مورد در مجموع نشان میدهد که چگونه از آن خود رسیده درصد.)

که مطابق شوارتز گفت: کمک کرده است نیویورک سرکوب امکان جامعه گسترش Covid-19 از خوشه های گزارش شده در شهرستان اوس ویگو اپل کارخانه بسته بندی و Montgomery County آلومینیوم تولید کننده در ماه گذشته.

در حالی که نیویورک هنوز اقدام به زور به کسانی که پاسخ به تماس با ردیاب مطابق با برنامه شوارتز گفت: “آن “همیشه گزینه” به عنوان محلی مقامات بهداشتی که منجر به چنین تحقیقات.

“ما می خواهیم مردم را به همکاری. ما در اینجا به درمان آنها را به عنوان جنایتکاران. ما نیاز به اطلاعات آنها خواهید باید همان چیزهایی که ما می خواهم که به مطمئن شوید که مردم در حال امن و سالم است و آنها نمی قرارداد آن را,” او گفت:. “در حالی که من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار واقعا خوب و ما واقعا موثر بودن — و من فکر می کنم آن را نشان داده و بر اساس تعداد کم موارد مثبت است که دولت دیدن است — هیچ چیز کامل نیست یک علم دقیق است.”

شوارتز گفت که در حالی که نیویورک بعید است برای تبدیل شدن به “ویروس رایگان” فشار خود را برای تماس با ردیابی و آزمون به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است باید کمک به جلوگیری و یا به حداقل رساندن آینده گسترش در دولت است.

“نگه داشتن آن را به حداقل هدف در اینجا,” او گفت:. “من فکر می کنم فرماندار آن را به دست آورد. امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن آن رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>