نیویورک گزارش بزرگترین واحد-روز شمار تلفات از Coronavirus

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت خود را ثبت کرده است بزرگترین واحد در روز افزایش در تعداد مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus با وجود نشانه هایی از بستری شدن در بیمارستان در حال plateauing.

بیش از 5500 نفر فوت کرده اند و 138,836 بیشتر آلوده شده با این ویروس در ایالت نیویورک است. بیش از 24 ساعت گذشته به تنهایی 731 نفر کشته شدند دولت کمترین تک روز شمار کشته شدگان پس از اولین شناخته شده عفونت در ماه گذشته کومو گفت.

“پشت هر یک از این اعداد یک فرد و یک خانواده است که یک مادر و یک پدر و یک خواهر و یک برادر” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیروهای جدید است.”

ویرانگر افزایش می آید فقط یک روز پس از کومو بود با احتیاط خوش بینانه در مورد نیویورک دیدن یک “ممکن است مسطح منحنی” پس از دو روز که در آن نرخ جدید مرگ و میر به نظر می رسید به سرعت. کومو گفت که در حالی که کاهش در مرگ و میر بیش از آخر هفته می توانست یک “عقب مانده شاخص” در جریان مبارزه با ویروس New York هنوز هم شاهد سقوط نرخ تعداد بستری شدن در بیمارستان و افزایش ترخيص بيماران.

“ما در حال طرح ریزی است که ما در حال رسیدن به یک فلات در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان” کومو گفت: با بیان اینکه تعداد بیماران آلوده در ICU دیدم آن کوچکترین افزایش پس از وقوع شروع در نیویورک است.

تا به امروز بیش از 11,008 فوت کرده اند و 368,533 افراد آلوده شده با این ویروس در سراسر کشور با نیویورک حسابداری برای حدود 50 درصد از کل موارد.

کومو گفت: با وجود مداوم وضعیت مقامات دولتی در حال حاضر شروع به نگاه در زندگی پس از همه گیر اشاره کرد که در نظر شخصی خود را “این رفتن به پایین آمدن به چقدر خوب ما با تست.”

“شما باید 19 میلیون نفر در ایالت نیویورک” کومو گفت. “فقط فکر می کنم که چگونه بسیاری از مردم شما نیاز به قادر به تست و آزمایش به سرعت.”

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت در حال حاضر توسعه COVID-19 آزمایش پادتن که کومو گفت: مقامات دولتی در حال کار با FDA برای تصویب. آزمون اجازه می دهد ساکنان که در حال حاضر این ویروس یا ایمنی آن را به بازگشت به زندگی عمومی است.

نیویورک کار می کنند با نیوجرسی و کانکتیکات به مقیاس “سریع 15 دقیقه تست” برای استفاده در سراسر منطقه ،

“ما نیاز به شروع به برنامه ریزی مجدد زندگی است. اما ما هنوز” کومو گفت: با توجه متحده نیاز “فدرال محرک بیل” برای بازگشت به زندگی عادی به دلیل “وجود دارد هیچ راه دیگری برای انجام این کار است.”

بحث در مورد تاثیر اقتصادی shutdown, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: پیش بینی اولیه نشان می دهد که یک و نیم میلیون نیویورکی “هستند یا در حال حاضر در خارج از محل کار و یا به زودی خواهد شد.”او گفت: این وضعیت وخیم است که “تنها به بدتر شدن است.”

“تنها مقایسه شما می توانید برای آن است که رکود که مرا می ترساند مرگ به حتی می گویند که” de Blasio گفت.

اما د Blasio آیا ارائه یک قطعه نشاط بخشی, اخبار شهرستان همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر. روز سه شنبه گفت که پزشکان و پرستاران در سراسر پنج بخش نیویورک در نهایت ممکن است به اندازه کافی منابع برای مبارزه با افزایش بیماران جدید.

د Blasio گفت: المهرست بیمارستان مرکز 545-تخت امکانات عمومی در کوئینز که از دست داده و 13 نفر در عرض 24 ساعت در ماه گذشته است که در حال حاضر “بسیار شکستن حتی” در هواکش و سایر لوازم. این اولین بار است که تعداد کل بیماران در هواکش در بیمارستان را افزایش نمی دهد شهردار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>