نیویورک تلاش برای خلاص شدن از وثیقه. سپس واکنش آمد.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ملی رانندگی برای کاهش زندان و زندان جمعيت گرفتن غیر منتظره با ارنج زدن از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از شهرستانها و استان ها در سراسر کشور تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض ویروس در کهنه غیربهداشتی زندان. یکی از اولین اهداف: وثیقه.

در New Orleans برخی از قضات شهرستان در حال کاهش برخی از وثیقه به مقدار یک دهم از آنچه در آنها خواهد بود در غیر این صورت اجازه دهید به برخی از مردم ، در Tulsa, اوکلاهما زندان را اشغال کرده است به یک رکورد کم به عنوان افرادی تلقی nonthreatening در حال منتشر شد بدون وثیقه.

به قید وثیقه-طرفداران اصلاحات در سراسر آمریکا این تغییر بدون brainer است: چرا زندانی کردن کسی همه گیر و یا نه فقط به این دلیل آنها نمی توانند با ارسال نقد باند ؟ حرکت خود را نگاه مانند یک موج ملی فقط یک زن و شوهر از سال پیش به عنوان متحده از ورمونت و نیوجرسی به آلاسکا و گرجستان نورد جدید وثيقه سیاست به کاهش تعداد از مردم در زندان است. این ایده ها در بازه زمانی از ترفند جزئی برای تنها بالاترین سطح جرایم به پتو حذف پول نقد وثیقه.

اما فقط چند ماه پیش و قبل از شیوع این حرکت ضربه موانع عمده. یکی از مهمترین مشخصات بالا تست وثیقه اصلاحات در ایالت نیویورک برانگیخته سیاسی واکنش و فرستاده طرفداران به آسیب-کنترل ، در 2019 در نیویورک مقننه به تصویب رسید یکی از پیشرفته ترین وثیقه-اصلاحات بسته در ایالات متحده لغو قرار وثیقه برای بسیاری از جنحه و بدون خشونت جنایات. به زودی پس از قانون به اثر رفت و در ژانویه سال 2020 اداره پلیس نیویورک منتشر شد آمار و ارقام نشان از افزایش جرم و با اشاره انگشت در, جدید, looser وثیقه قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>