نیویورک ایمنی-net بیمارستان بودند خط مقدم از coronavirus. در حال حاضر آنها در حال رو خراب کردن.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

New York hospital

نیویورک بیمارستان | مریم Altaffer/AP Photo

نیویورک — نیویورک بیمارستان های شهرستان که در خدمت شهر بارسلون در بیماران رو به تباهی مالی پس از اینکه در خط مقدم در ایالات متحده در مبارزه با کروناویروس.

بین شیوع فشار نازک در حال حاضر بودجه به آستانه و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را قریب الوقوع پزشکی کاهش سران به اصطلاح ایمنی-net بیمارستان ها می گویند حتی با حمایت دولت فدرال ممکن است آنها نمی آخرین طولانی پس از همه گیر متهم و آن را به معنای کمبود مراقبت های پزشکی برای شهرستان های آسیب پذیر ترین جمعیت.

تبلیغات

“با Covid-19 ما همه در همان طوفان. ما همه در همان قایق” به گفته دیوید ویلیامز یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه و دانشمند اجتماعی با تمرکز بر تأثیرات اجتماعی سلامت. “برخی از قایق را سوراخ است که نشت و برخی از قایق ها بیشتر آسیب پذیر است.”

دولت 29 غیر انتفاعی ایمنی-net بیمارستان ها در درجه اول واقع در کم درآمد محله و درمان نامتناسب تعداد اقلیت صرف نظر از یک بیمار توانایی پرداخت برای مراقبت. و از آنجا که بیماران اغلب اندک و یا بدون بیمه آنها را در پایین بازپرداخت برای خدمات از بیمارستان های خدمت بیشتر بیماران با حمایت کارفرما مراقبت های بهداشتی.

بیمارستان های بزرگ و کوچک و فقیر و غنی در حال گزارش کاهش حدود 90 درصد در غیر Covid مربوط به روش و عمل جراحی به عنوان آنها همچنان به تخلیه coronavirus بیماران. ایمنی-net بيمارستان مانند بروکلین بیمارستان مرکز و سنت برنابا در برانکس حداکثر ظرفیت 464 تخت و 441 تخت بود و فقط آغاز از سرگیری تاخیر مراحل تبدیل شده اند که به طور فزاینده ای فوری. از دست دادن درآمد بیش از چند ماه گذشته غیر ممکن خواهد بود به را تشکیل می دهند مدیران بیمارستان ها گفت.

بر خلاف این شهرستان در بیمارستان های دولتی نمی توانند تکیه بر شهرستان در سالن به قید وثیقه آنها. و بر خلاف ثروتمند بيمارستان عمدتا واقع در منهتن آنها ندارد و سخاوتمندانه خطوط اعتباری که از آن به قرعه کشی در تکیه بار.

در حال حاضر این سیستم است که با تکیه بر آوردن درآمد از روش های دیگر مانند اعمال جراحی الکتیو در حال انتظار در دولت فدرال را کمی بیش از 100 میلیارد دلار در دسترس است هر چند که مشخص نیست چه مقدار از این پول خواهد شد اختصاص داده شده به بيمارستان ،

“ما در حال رفتن به نیاز نزدیک به 100 میلیون دلار در حال حاضر و بعد از سه یا چهار ماه” Gary Terrinoni, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بروکلین بیمارستان مرکز در مصاحبه ای گفت:.

باید بروکلین تسهیلات درهای خود را بر اثر موج دار شدن می تواند فاجعه بار است.

بریل مایل 70 سال بدفورد–Stuyvesant resident گفت که او و خانواده اش متکی اند بروکلین مرکز بیمارستان برای چند دهه.

“این امر می تواند مشکلات واقعی,” او در مصاحبه ای گفت:. “اگر آنها در زمان دور بروکلین بیمارستان, از آن خواهد شد یکی دیگر از بزرگ آپارتمان [ساختمان] را در گوشه ای از فرودگاه دکالب [خیابان]. این چیزی است که من ترس است.”

با بیمارستان های دیگر تنها در دسترس توسط حمل و نقل عمومی و یا خودرو او را هم مجبور به رانندگی در سراسر شهر و یا امید آمبولانس وارد یکی دیگر از امکانات در زمان.

“اگر شما در آستانه, شما فقط ممکن است رفته باشد,” او گفت:.

نود و بیمارستان ها در سراسر کشور دریافت tranche اول از فدرال دلار در اوایل ممکن است اما اعتبارات مورد علاقه سیستم های بزرگتر و درمان مستقل بيمارستان ناعادلانه Terrinoni و دیگر مدیران سیاسی گفت. بروکلین تسهیلات برای مثال فقط دریافت $35.2 میلیون نفر از 12 میلیارد دلار در فدرال بودجه اختصاص داده شده به بیمارستان.

بودجه فدرال فرمول به مدت طولانی مورد علاقه بزرگتر سیستم های پزشکی مانند Northwell بهداشت و NYU Langone در حالی که مجازات کوچکتر امکانات مانند بروکلین بیمارستان مرکز که در درمان بیماران مبتلا به “عمیقا تحت تاثیر نابرابری های سلامت” با توجه به نژاد و درآمد.

بیش از 79 درصد از این مرکز سرپایی مشتریان مرتبط با پزشکی باید ترکیبی از مدیکر و مدیکید یا در حال ایجاد با توجه به های اخیر خود را در جامعه طرح خدمات.

“این Covid-19 همه گیر در معرض واقعیت ناراحت کننده است که وجود دارد دو سیستم بیمارستان در شهر نیویورک: یکی برای ساکنان منهتن و از سوی دیگر به صورت بیرونی-قصبه ساکنان گفت:” بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز. “مبرم مالی چشم انداز مواجه توسط بسیاری از بیمارستان ها به خصوص کسانی که غذا به مناطق کم درآمد و جوامع از رنگ در بروکلین … تهدید به گسترش در حال حاضر-خمیازه کشیدن بی عدالتی در سیستم بهداشت و درمان است که سقوط در سخت ترین و سیاه و قهوه ای ساکنان.”

فدرال وزارت بهداشت خواسته بیمارستان در سراسر کشور به ارائه اطلاعات به واجد شرایط مختلف گلدان پول — تعداد تخت ICU; چگونه بسیاری از بیماران آزمایش مثبت برای Covid-19 بین ماه های ژانویه و مارس 10; مقدار از بودجه آنها را از دولت دریافت برای مراقبت از بی بضاعت و نژاد و کد پستی از Covid-19 بیماران درمان می شوند.

اما بسیاری از آن داده نمی به اندازه کافی انتقال یک بیمارستان نیاز دارد گفت: یک متخصص.

“تنها عامل مربوطه نژاد و کد پستی. کد پستی یک پروکسی برای فقر گفت:” الیزابت بنیامین, معاون رئیس جمهور از طرح سلامت در خدمات اجتماعی جامعه است. “ما می دانیم که یک مشکل وجود دارد. آن را محزون می خوانی کوتاه تغییر ایمنی-net بیمارستان که در حال تحمل بار.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی کاهش یافته است به نظر فرمول فراتر از های وزیر الکس آذر مارس 22 اظهارات هنگامی که او وعده داده شده “قابل توجه تزریق پول برای بالا تاثیر مناطق است.”

دیگر ایمنی-net بيمارستان مانند سنت برنابا در برانکس نیز کوتاه آمد با وجود دریافت حدود 47 میلیون, با توجه به داده های دولت فدرال.

سنت برنابا که رفتار بیمه و پزشکی بیماران در نرخ شبیه به شهر و شهرداری و بیمارستان ها گفت: آن را ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان آن و در زمان مراقبت از بیماران مناسب بدون در نظر گرفتن هزینه در موج اول از این ویروس که آورده نیویورک بيمارستان را به زانو خود را.

“اما که ممکن است ما را در یک وضعیت که در آن ما ممکن است در مواجهه با 10 درصد زیان برای سال 2020” مدیر عامل و رئیس جمهور David Perlstein در مصاحبه ای گفت:. “من می توانم چاپ پول است.”

او گفت تیم خود را بارها و بارها تجزیه و تحلیل آنچه که برنامه های بیمارستان می تواند یدکی برای صرفه جویی در هزینه ها اما نمی تواند این کار ریاضی.

“این یک موضوع هزینه این درآمد موضوع,” او گفت:. “هر بار که من یک برنامه است که درآمد از دست رفته که من نیاز دارند.”

نه تنها این شبکه ایمنی بیمارستان های رقیب با از دست دادن خدمات, اما آنها همچنین انتظار کومو پیشنهاد مدیکید کاهش است که می تواند به سمت بالا از 30 درصد به بهداشت و درمان انجمن ایالتی نیویورک.

“ایمنی خالص شده اند نقش مهمی در صرفه جویی در زندگی در میان همه گیر ما شده اند و نظارت بر آنها را نزدیک به طوری که آنها را به منابع آنها نیاز به” دولت تقسیم بودجه سخنگوی فریمن Klopott گفت. “واقعیت این است که هر چند ایالت نیویورک است که رقیب با 14 درصد از دست دادن درآمد. [I]n عدم وجود بودجه فدرال ما را مجبور به کاهش هزینه و با برنامه ریزی خاص و کاهش آمدن این ماه است.”

به عنوان بیمارستان دیوانه وار به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها به خصوص به عنوان عامل درآمد پایین است از توقف در مراحل مانند اعمال جراحی الکتیو بسته شدن درهای خود را ممکن است قریب الوقوع است.

“تعطیلی ایمنی خالص موسسات و پس از آن کار ضرر و زیان را بیشتر تشدید مراقبت های بهداشتی اختلافات و مسائل اقتصادی در جوامع شده اند که در طول تاریخ محروم و تحت ذوات گفت:” جورج Gresham جمهور 1199SEIU که نشان دهنده 450,000 اعضای.

“قبل از Covid هنوز وجود ایمنی net موضوع” Terrinoni گفت. “هیچ چیز واقعا اساسا در حال انجام است در نیویورک به وضعیت بهتر به خصوص برای بیمارستان است. من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به بهتر پست-Covid.”

شانون جوان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>