Newsom خواستار کالیفرنیا ممنوعیت پلیس سر داری روش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

California Gov. Gavin Newsom | Getty Images

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه گفت او می خواهد به استانداردسازی قوانین است که متفاوت است در سراسر دولت های محلی. | جاستین سالیوان/گتی ایماژ

اوکلند — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به نام جمعه برای کالیفرنیا به منع پلیس سر داری روش و به تنظیم سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور مدیریت اعتراضات به تظاهرات ادامه بیش از مرگ جورج فلوید.

فرماندار می خواهد برای پایان دادن به یک روش برای مقهور ساختن مظنون شناخته شده به عنوان کاروتید داری که مستلزم ماموران سرشماري سلاح های خود را در اطراف مظنون سر و اعمال فشار. می آید پس از مینیاپولیس افسر درک چوین کشته فلوید با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

تبلیغات

Newsom است کارگردانی کالیفرنیا کمیسیون صلح افسر استانداردها و آموزش به حذف کاروتید داری از رسمی آموزش مواد و گفت که بازگشت به قانون از Assemblymember مایک Gipson (D-Carson) به ممنوعیت آن در سطح ایالت.

“در سراسر این کشور ما آموزش تکنیک های strangleholds قرار داده است که زندگی مردم در معرض خطر” Newsom گفت.

یک سخنگوی کمیسیون آموزش در بیانیه ای گفت که این سازمان “به نظر می رسد به جلو به کار با فرماندار Newsom و مقننه در رابطه با بهترین شیوه ها و استانداردهای کالیفرنیا اجرای قانون است.”

برخی از سازمان های اجرای قانون محلی در حال حاضر نقل مکان کرد و برای فاز از این تکنیک در روز فلوید پس از مرگ است. سن دیگو کلانتر و سن دیگو اداره پلیس باید هر دو متوقف استفاده از آن به عنوان شهر دیگر ادارات پلیس در سان Diego شهرستان و شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ گفت که او می خواهد این شهر به نقد و بررسی این که آیا پلیس باید قادر به استفاده از آن.

کالیفرنیا در حال حاضر یکی از سخت ترین استانداردهای زمانی که اجرای قانون می تواند با استفاده از نیروی کشنده با تشکر از لایحه Newsom به قانون امضا شده در سال گذشته است که اجازه می دهد تا آن را تنها زمانی که لازم است برای جلوگیری از مرگ قریب الوقوع و آسیب است. اما Newsom گفت: این کافی نیست.

“آن را متوقف کرده و خشونت” Newsom گفت. “آن متوقف نشده اعتماد ندارند.”

کنترل جمعیت تکنیک آمده اند زیر ذره بین پس از معترضان آب گرفتگی خیابان های کالیفرنیا در پاسخ به Floyd مرگ است. در کالیفرنیا افسران کشیده اند انتقاد برای پاسخ به معترضان با نامتناسب زور از جمله با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به جمعیت.

Newsom روز جمعه گفت او می خواهد به استانداردسازی قوانین است که متفاوت است در سراسر دولت های محلی و به معنای “ما در حال دیدن مردم به همان اندازه درمان در سراسر ایالت کالیفرنیا.”

“معترضان حق دارند که نمی توان مورد آزار و اذیت. معترضان حق اعتراض مسالمت آمیز است. معترضان حق دارند برای انجام این کار بدون اینکه دستگیر گاز کشته بود با گلوله با پرتابه” Newsom گفت.

به عنوان خشم بیش از فلوید مرگ و اجرای قانون پاسخ به crescendoed در سراسر کشور Newsom است به طور فزاینده ای شکسته با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار سنگین دست به روش مقهور ساختن معترضان — قابل توجه بازگشت به مقابله موقعیت سوی کاخ سفید که Newsom بود کنار در طول بیماری همه گیر.

Newsom این هفته را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای اعزام نیروهای مسلح به عنوان “یکی دیگر از زیگ و زاگ و انحراف از یک دولت که در طناب” و محکوم به عنوان “شرم آور سیاسی تئاتر” مغلوب ساختن پیشی جستن نما برای عکس ها در واشنگتن کلیسا پس از اجرای قانون فدرال پاک معترضان مسالمت آمیز و از راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>