Newsom اقتصادی نیروی کار دارای ستاره نکردم بازیگران. چرا نمی توانم آن را حل بازگشایی?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Gov. Gavin Newsom wearing a mask | AP Photo

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پوشیدن ماسک. | AP Photo/هکتور Amezcua, استخر

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — تقریبا 100 روز پیش کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنود اپل تیم کوک دیزنی, Bob Iger سابق فدرال ریزرو و نمرات از دیگر کسب و کار مشاهیر به نمودار دولت بهبود اقتصادی.

عمومی است که هنوز هم در حال انتظار برای یک نقشه راه.

تبلیغات

بالا کالیفرنیا رهبران از سراسر پنجم بزرگترین اقتصاد در جهان شد و قرار است به “ایده های صنایع دستی به صورت کوتاه, متوسط و بلند مدت راه حل” برای سریع — اما همچنین امن — بازیابی. منتقدان می گویند عمومی تا حد زیادی شده است در تاریکی نگه داشته در حالی که کالیفرنیا خرابکاری بازگشایی این بهار به نقطه ای که دولت مجبور به تعطیل کردن صنایع بزرگ دوباره و نمی تواند باز مدارس در این پاییز.

کشورهای دیگر در حال مصرف در سراسر کشور روش برای مقابله با کروناویروس و بازگشایی اما ایالات متحده را ترک کرده است این تصمیم در درجه اول به دولت ها و سمت چپ آنها را با کمی راهنمایی. رویدادهای در حال سبقت گرفتن از دولت و نیروهای وظیفه به عنوان تسریع بیماری جداول ایده های خود را تا زمانی که دولت خود را می توانید کنترل بهتری بر روی این مشکل است. در جای دیگر سیاسی اختلافات را مانع بازگشایی پیشنهادات; شهر نیویورک اوراق آن اولین وظیفه نیروی برای بودن بیش از حد سفید و نرم افزار-کسب و کار فعلی خود پنل هنوز صادر توصیه.

و اگر در کالیفرنیا ذهن برتر در حال مبارزه برای نجات پنجم بزرگترین اقتصاد در جهان از آن تأکید چگونه غیر ممکن است یک مشکل امریکا در بزرگ مواجه است.

“سوال بزرگ است آنچه را ما طرح?'” گفت: Rachel Michelin رئیس کالیفرنیا خرده فروشان انجمن. “این فقط احساس می کند مانند ما باید یک طرح داشته باشد و ما فقط با پرتاب موجودات در برابر یک دیوار آجری است.”

فرماندار گروه شامل “بسیاری از نامهای بزرگ و بسیاری از افراد بسیار با استعداد,” Michelin گفت: اما این گروه احساس می کند rudderless. دیگر منتقدان نگرانی که تا حد زیادی نگه داشته شده است در تاریکی در مورد آنچه پانل بحث و یا چگونه اعضای آن تحت تاثیر تصمیمات کلیدی توسط دولت مانند این که چگونه به سرعت به بازگشایی شده است.

“من فکر نمی کنم آن را مناسب است که سه ماه بعد ما هنوز هم نمی دانم آنچه را که آنها در حال کار بر روی” گفت: دولت بهداشت ، ملیسا Melendez (R-لیک ال سینور) که خواسته در توییتر در هفته گذشته اگر این گروه “فقط یک کمپین اهدا کننده لیست” و یا اگر آن را به حال انجام هر چیزی. “این منجر فرد به طور متوسط به باور این است که آیا هیچ نیروی کار است که امید است مورد نیست.”

Newsom ساخته شده است برخی از محوری تصمیم گیری برای بازگشایی و reclose — قدمت ممکن است اما معلوم نیست چه مقدار از آنها ناشی از نیروی کار در مقابل خود درون دایره از مشاوران و کارشناسان بهداشت و درمان. فرماندار مجاز طیف گسترده ای از بخش ها به بازگشایی شروع در ماه مه از مراکز به میله به ورزشگاه همه با راهنمایی های منتشر شده توسط California Department of Public Health. او نه تحمیل یک ماسک قیمومیت تا اواسط ماه ژوئن به عنوان مشکلات بزرگ تر شدید.

کارشناسان بهداشت و درمان به طور فزاینده سرزنش کالیفرنیا مقیاس برای بازگشایی دولت را افزایش عفونت است که دوباره تبدیل دولت به یک Covid-19 کانون با 423,000 موارد شناخته شده و بیش از 8000 مرگ و میر. Newsom این ماه تعطیل کسب و کار مانند میله ورزشگاه و رستوران داخل سالن ناهار خوری در سراسر کشور.

منتقدان می گویند که چرا بازگشایی است که منجر به دور دیگری از زیان کار و وادار کردن کسب و کارهای کوچک به شاتر از آنجا که آنها نمی تواند زنده ماندن غیر قابل پیش بینی الگوی باز و بسته شدن. غیر منتظره افزایش نیز یک نتیجه است که می تواند برچسبها بزرگتر این سقوط: تقریبا همه از کالیفرنیا مدارس شروع خواهد شد در این سال در فاصله کامل آموزش قرار دادن یکی دیگر از محدودیت در کار پدر و مادر برخی از آنها با توجه به کاهش ساعت یا ترک شغل خود را برای مراقبت از فرزندان خود را.

در مصاحبه این هفته وظیفه نیروی co-صندلی Steyer و ان o’leary, Newsom است رئیس ستاد گروه توصیه فرماندار در طیف گسترده ای از مسائل از جمله بازگشایی طرح و همچنین دیرینه اقتصادی و اجتماعی نابرابری گذاشته لخت با این بیماری همه گیر.

اولری اذعان کرد یک چالش بی سابقه در مرور نگرانی های هر دو کالیفرنیا متنوع جامعه کسب و کار و مقامات بهداشتی.

“ما احساس بسیار خوبی در مورد معیارهای ما با استفاده از بازگشایی گفت:” اولری اما افزود که اگر دولت می تواند انجام داده اند یک چیز متفاوت آن شده اند که به التماس کالیفرنیا به بازگشت به راه آنها زندگی می کردند قبل از همه گیر. “آنها نیاز به پوشیدن ماسک آنها نیاز به نگه داشتن اجتماعی فاصله آنها نیاز به انجام به همان اندازه که آنها می تواند” او گفت:. “ما نمی به اندازه کافی از این پیام و به عنوان یک نتیجه جمعی در کالیفرنیا ما نمی به عنوان به خوبی به عنوان ما می تواند داشته باشد.”

اولری ارائه شده سیاسی یک لیست از پنج فرعی و فهرست اسامی. این گروه های کوچک تر با تمرکز بر موضوعاتی مانند به عنوان تغییرات آب و هوا و نوآوری; بانکی و مسکن; نیروی کار حقوق صاحبان سهام و ناامنی غذایی; بهبود اقتصادی و کسب و کارهای کوچک. او و Steyer به طور منظم با آنها او گفت: به عنوان فرماندار در یک هفته ای دوبار اساس.

“اجازه دهید من فقط می تواند واقعا روشن” اولری گفت. “این نیروی کار است که واقعا در مورد گرفتن برخی از باهوش ترین ذهن که کارشناسان به ما کمک میکند تا مشکل را حل کند در یک واقعا بزرگ اقتصادی موضوع روز است.”

Iger و قدرتمند دیگر مدیران اجرائی در وظیفه نیروی تماس در هر هفته با توجه به فرمانداری. Newsom است در مورد بسته شدن و بازگشایی دیزنی لند با Iger و کسانی که در گفتگو با اعتبار کاهش تفریحی پارک فعالیت های.

Steyer گفت: این گروه ارائه شده Newsom با ارزش “دنیای واقعی” اطلاعات به عنوان دولت توسعه بازگشایی پروتکل های.

“ما شده اند ارائه مشاوره به او در تصمیم گیری است که باید چیزی برای انجام با اقتصاد از یک روز” Steyer گفت: از جمله “چه اتفاقی می افتد و چه چیزهای مختلف معنی” در بخش های مختلف اقتصادی.

نیروی کار نیز شده است تحت فشار کنگره برای بیشتر ایالتی و محلی کمک های اضطراری; پشتیبانی عمومی-سرویس-اعلام کمپین برای ترویج استفاده از پوشش صورت و با تکنولوژی ارتباط صنعت رهبران brainstormed راه هایی برای کمک به Newsom با “بسته شدن شکاف دیجیتال” به عنوان آموزش از راه دور گسترش به سقوط او گفت:.

“ما در حال صحبت کردن به آنها را به طور مستقیم در مورد ضرورت حمایت از کودکان در کالیفرنیا” Steyer گفت.

آرماندو Elenes وزیر خزانه ایالات کارگران مزرعه گفت: اتحادیه کارگری امیدوار پانل منجر به بهبود مراقبت های بهداشتی برای کارگران کشاورزی بسیاری از آنها عدم دسترسی به مراقبت مقرون به صرفه به دلیل وضعیت حقوقی و در عین حال به ادامه کار در آن ضروری میباشد. این سازمان که رئیس جمهور ترزا رومرو در نیروی کار.

“آنها در حال غواصی به مسائل بزرگ است و آنها در حال صحبت کردن در مورد مقابله با مشکلات بزرگ” Elenes گفت: از این گروه است.

اما راب Lapsley سر از کالیفرنیا کسب و کار میزگرد گفت: نیروی کار شده است بیش از حد منزوی و ارائه نشده شفافیت که دولت و رهبران کسب و کار سزاوار.

Newsom نیز جلب انتقاد برای نامگذاری Steyer به عنوان صندلی از نیروی کار طولانی نیست پس از میلیاردر دموکرات منتهی به انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده است در assailing جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ترویج محیط زیست تلاش.

Lapsley گفت: ضروری است که دولت از افشای هر گونه پتانسیل درگیری بین نیروی کار و Steyer را سازمان غیر انتفاعی NextGen یک گروه اختصاص داده شده به کاهش تغییر آب و هوا و پرداختن به نابرابری درآمد.

“NextGen است که نیروی انسانی زیادی از نیروی کار” او گفت:. “آنها سیاسی سازمان حمایت. به طوری که یکی دیگر از سوال: چگونه کار می کند ؟ زیرا آنها برای دفاع از سیاست های است که شما می دانید در حال تأثیر یک بخش از اقتصاد ما — به خصوص پرداخت مشاغل مانند بخش انرژی است.”

Steyer گفت: — و اولری را تایید کرد — که او را در گرفتن پرداخت برای کار خود را در نیروی کار. او گفت: دخالت خود را غیر انتفاعی کارکنان در نظر گرفته شده بود تنها به کمک سریع وظیفه نیروی کار “بنابراین ما می توانیم همه چیز انجام می شود و دریافت اطلاعات در سازمان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” او اصرار داشت او سعی کردم به طور شفاف در مورد وظیفه نیروی کار — و گفت که او ساخته شده خود را به طور گسترده ای در دسترس رسانه ها و “انجام می شود بیش از 50 مصاحبه” برای پاسخ به سوالات و ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این کمیته کار می کنند.

اولری و Steyer با هم کار می کرد سال قبل است. در سال 2011 فرماندار رئیس ستاد نامگذاری شد معاون ارشد رئیس جمهور با NextGen.

راب Stutzman یک استراتژیست و مشاور سابق کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر که راه اندازی خود را نیروهای وظیفه در بازسازی دولت و تعمیرات اساسی در ساختار مالیاتی گفت: این گروه بیش از حد بزرگ و سنگین برای رسیدن به اجماع در بسیاری از ایده های جسورانه. Stutzman گفت: او تعجب نیست که مردم را دریافت نکرده بتن جدول زمانی و یا اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را.

“من آن را در یک الگوی بسیاری از چیزهایی که فرماندار بود در اوایل این بیماری همه گیر ساخت این گسترده فراگیر اطلاعیه ها در مورد بزرگ و قابل توجهی از تلاش های” او گفت:. “وجود دارد یک نوع وسواس با ما منجر شود با اعلام جسورانه تلاش’ و سپس در اجرای آن تلاش اعدام نشده ملاقات قدر از اطلاعیه ها.”

Stutzman نیز نامیده می شود Steyer انتصاب “یک اشتباه” با این استدلال که کالیفرنیا او را به عنوان یک سیاستمدار ملی و نه بازرگان. اما او گفت: Newsom سیاسی حرفه ای می توانند از مزایای این ارتباط است.

اولری گفت Steyer انتخاب شد چرا که او “باور نکردنی جهان ، او می شود همه چیز انجام می شود و او را به گل نشسته در رویکرد خود را به انجام آن است.”

با توجه به این بزرگی از این بحران گفت: دولت به سادگی نیاز به مشاوره. “منظورم این است که هیچ کس تا به حال در تاریخ کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا دولت تعطیل کل اقتصاد و تلاش برای بازگشایی دوباره آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>