Newsom در نهایت تایید بایدن در مجازی کمپین رویداد برای بالا دلار اهدا کنندگان

سان فرانسیسکو — گفت: آمریکا به شدت نیاز به درمان و “حس اميد” در طول Covid-19 گیر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه به طور رسمی تایید جو بایدن به عنوان نامزد حزب دموکرات که می تواند “مردم را با هم و متحد این کشور است.”

“من بسیار مفتخرم که اینجا با شما و حمایت خود را از ریاست جمهوری” Newsom گفت: بایدن به عنوان او ستاره دار در یک مجازی کمپین رویداد برای معاون سابق رئیس جمهور که در آن بلیط رفت و به عنوان بالا به عنوان $100,000. “من فقط نمی تواند بیشتر به شما افتخار و چشم انداز خود را در انتخابات ریاست جمهوری.”

“شما مایل به رسیدن به مردم — هرگز صحبت کردن به مردم بدون در نظر گرفتن خطوط سیاسی بدون در نظر گرفتن بسیاری خود را در زندگی” Newsom گفت: بایدن در زوم تماس با صدها نفر از سوراخ دموکراتیک اهدا کنندگان. “که در مورد شخصیت. آن را در مورد نجابت. آن را در مورد افتخار است.”

“شما آن را دریافت کنید و شما بدست آن انجام می شود در طی دهه” Newsom گفت: بایدن. “شما بوده ام در خط مقدم مبارزه با فقر و جهل و بیماری است. شما باید عمیق محبت و همدلی شما ببینید, جهان را از چشم مردم دیگر.”

بایدن به نظر می رسد عاطفی در پایان Newsom آدرس. “Gov اگر من انتخاب من قصد دارم به نیاز شما بد” بایدن پاسخ داد.

Newsom نظرات در آمد ستاره خود را به نوبه خود در جمع آوری کمک که در آن بلیط رفت و برای نوع قیمت فقط دستور بالا جایگزین مانند سابق دموکرات نامزد هیلاری کلینتون ، بلیط نیز در دسترس برای $25,000 در “co-میزبان” سطح به عنوان به خوبی به عنوان $5,600 “قهرمان” $2,800 “حامی” $1000 “مدافع” و $500 “حامی” سطح. برخی از 745 نفر از مردم در تماس است.

کالیفرنیا فرماندار ظاهر بخشی از یک گفتگو با دموکراتیک استراتژیست دیوید Plouffe که زندگی در سان فرانسیسکو.

تا جمعه Newsom — که قبلا تایید بهداشت ، کامالا هریس به رئیس جمهور نشده بود هنوز به طور رسمی تایید معاون رئیس جمهور سابق. و او به تازگی sidestepped سوال از خبرنگاران در مورد اینکه آیا او را رسمی و تایید شده از بایدن گفت که او متمرکز شده است در پاسخ به Covid-19 بحران است.

اما با مشخصات بالا ظاهر در بایدن از طرف سیگنال است که معاون رئیس جمهور تیم در حال حاضر ممکن است با تکیه بر Newsom, که سر, پرجمعیت ترین دولت و دموکراتیک خودپرداز به جلو-و-قائم مقام مرکز در سال 2020 انتخابات.

در این مراسم Newsom همچنین خطاب اجرایی منظور او امضا جمعه ساخت ایالت کالیفرنیا برای اولین بار در میان Covid-19 بحران برای ارائه جهانی پست الکترونیکی-در آراء هر رای دهنده در دولت برای انتخابات ماه نوامبر. او اشاره کرد که کسانی که می خواهند برای رای دادن در فرد ممکن است انجام این کار, اما گفت: “من امیدوارم که الهام بخشیدن به دیگران در سراسر کشور و … از جمله قرمز متحده” را نیز گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

بایدن ستایش Newsom در انتخابات اقدام گفت: “شما نه تنها نشان داده شده فوق العاده رهبری … شما نیز حفاظت از بنای دموکراسی ما حق رای دادن. من خیلی خوشحالم که من در تیم خود انسان”

گفت: این حرکت می تواند گسترده اثرات بایدن گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد “ثبت شده Republications فکر می کنم این مسئولیت دولت است به ارائه این پست الکترونیکی-در رای گیری.”

“آنچه فرماندار آیا امروز باعث می شود بسیاری از حس برای کشورهای خود را به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

بایدن همچنین خطاب به آخرین آمار و ارقام اقتصادی گفت که امریکا در روز جمعه “دریافت بدترین شغل گزارش در کشور ما سابقه 20.5 میلیون شغل از دست رفته در ماه گذشته 14.7 درصد بیکاری و بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ.”

“خدا می داند که چگونه بسیاری از اعضای خانواده که زندگی شده اند طرح میتوانست خود را از رویاهای نابود شده … رفتن به رختخواب در شب خیره به سقف تعجب, ‘خدای من چگونه من رفتن را از طریق این؟”‘ بایدن گفت.

“و در اینجا این فاجعه را ندارد به این راه می شود.” “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و همه هشدارهای او حاضر به تهیه و قادر به محافظت از ملت ما است. نه فقط به تازگی اما در طول ریاست جمهوری خود را.”

“Covid است در این مسابقه که روشن کردن آتش. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و صرف سه سال گذشته stoking و کيندلينگ و تضعیف هسته ارکان اقتصادی ما قدرت,” او اضافه شده است.

جمع آوری کمک آمد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر شد, یک کمپین آنلاین آگهی است که ویژگی های اخیر کلیپ Newsom گفت: “وعده, وعده نگه داشته” در مورد تهمت ارائه coronavirus تست مواد — بازتاب برچسب خط از حزب جمهوری خواه انتخاب مجدد مبارزه است.

یک نظرسنجی اخیر که توسط محققان در دانشگاه هاروارد شمال شرقی و راتگرز دانشگاه نشان داد Newsom به یکی از محبوب ترین کشور فرمانداران با بیش از دو بار این کار تصویب امتیاز از مغلوب ساختن پیشی جستن در 71-34 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر