Newsom سفارشات مجازی آموزش در اکثر California counties

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Gov. Gavin Newsom at a daily news briefing. | AP Photo

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در اخبار روزانه توجیهی. | AP Photo/غنی Pedroncelli

به روز شده


ساکرامنتو — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گذاشته قوانین جدید جمعه که نیاز مدارس در شهرستانهای با نرخ بالا از coronavirus عفونت به نگه داشتن دانشگاه ها بسته شد تا زمانی که آنها می توانند در دیدار با برخی استانداردهای بهداشت عمومی از گسترده ترین حرکت هنوز در آمریکا به حکم مجازی یادگیری برای سقوط.

مدارس واقع در شهرستانهای استان است که در دولت coronavirus لیست سازمان دیده بان باید از لحاظ جسمی نمی باز برای آموزش تا زمانی که آنها را پاک چندین بهداشت عمومی معیار برای 14 روز متوالی. از جمعه, 32 کالیفرنیا 58 شهرستانهای شد و در دولت دیده بان لیست از جمله بسیاری از کالیفرنیای مرکزی دره ساکرامنتو منطقه و منطقه خلیج.

تبلیغات

حدود 80 درصد از جمعیت کالیفرنیا زندگی می کند در یک لیست سازمان دیده بان شهرستان است. این سفارش شامل همه مدارس از جمله خصوصی و منشور برنامه های که ممکن است برنامه ریزی برای اجرا در کلاس های حضوری.

این حرکت مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای بازگشایی دانشگاه برای پاییز می آید و در حال رشد در میان نگرانی های ابراز شده توسط معلمان و خانواده ها است. آن را نیز باطل تلاش در زمینه هایی مانند اورنج کانتی که در آن هیئت مدیره آموزش و پرورش در این هفته توصیه می شود که بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس بدون ماسک. و کلوویس متحد منطقه در Fresno County, دیگر نمی تواند باز پنج روز در هفته به عنوان برنامه ریزی شده.

اما بزرگ کالیفرنیا مناطق در حال حاضر ساخته شده است در نظر دارد برای شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور شروع با وزارت امور خارجه دو کشور در لس آنجلس و سن دیگو. که لمس کردن یک آبشار از دیگر دانشگاه های فولادی اطلاعیه ها از جمله تمام ولسوالی در Sacramento County است. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد لعنتی بسته شدن تصمیم لس آنجلس یکپارچه ملت دومین منطقه به عنوان “وحشتناک تصمیم گیری است.”

Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که او “به رسمیت می شناسد اصرار رییس جمهور از یک پارادایم اقتصادی” با توجه به بازگشایی مدارس اشاره کرد اما نگرانی ها در مورد معلمان بهداشت و ناشناخته اطراف کودکی انتقال ویروس است.

“من نه به دنبال نمره ارزان امتیاز سیاسی با مردم که از نقاط مختلف از نظر” Newsom گفت. “من احترام و سپاسگزار این دیالکتیک این گفتگو ما با داشتن.”

برای مدارس که آیا بازگشایی همه کارکنان و همچنین به عنوان دانش آموزان در کلاس سوم و بالاتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره و پوشش. یک مقام رسمی در Newsom دولت گفت: سیاسی جمعه که در کالیفرنیا اولین ایالت را به مدرسه ماسک اجرای بیشتر و محروم خواهد شد دانش آموزان از مدارس اگر آنها حاضر به پوشیدن یک ماسک و آنها را وادار به شرکت در آموزش از راه دور به جای.

معلمان در مدارس قادر به بازگشایی خواهد شد به طور معمول ارائه شده coronavirus تست توسط خود مردم است. مدارس باید از لحاظ جسمی و بازگشت به آموزش از راه دور اگر حداقل 5 درصد از دانش آموزان و کارکنان تست مثبت برای این ویروس در عرض یک هفته دو دوره تحت شرایط جدید است. کل مناطق باید دید اگر 25 درصد یا بیشتر از آن مدارس بسته شده اند و با توجه به Covid-19 به مدت دو هفته.

کالیفرنیا انجمن معلمان روز جمعه گفت که برخی از هدایت باقی مانده است گیج کننده برای مناطق که بیشتر در مدرسه کمک های مالی برای پشتیبانی از آموزش از راه دور آموزش و تلاش در اجتماعی از راه دور کلاس های درس مورد نیاز است. اما به طور کلی اتحادیه تحسین فرماندار برای تنظیم ایالت استاندارد.

“امروز به روز شده در ارشاد از فرماندار Newsom از طریق وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی است که یک گام خوب در ارائه برخی از شفافیت و یکنواختی در سراسر کشور. ما نمی توانیم بازگشایی مدارس, مگر اینکه آن را بی خطر است” فرهنگ و هنر با رئیس جمهور E. توبی بوید در بیانیه ای گفت.

خبر می آید به عنوان فرهنگ و هنر ramped تا خواسته های به ادامه آموزش از راه دور به عنوان دولت این است که با افزایش Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان. آن را نشانه یک تغییر قابل توجهی از Newsom را احترام به کنترل محلی هر چند او اجازه می دهد شهرستان افسران بهداشت برای ارائه چشم پوشی برای مدارس ابتدایی در صورت درخواست توسط سرپرست کار اتحادیه های کارگری و دیگر اعضای جامعه.

Newsom مورد انتقاد قرار گرفته توسط آموزش و پرورش گروه برای ارائه روشن حکم برای بازگشایی تا به حال به جای صدور توصیه ها و رهنمودهای “” اما در نهایت ترک آن را به محلی superintendents.

“با پیروی از رهبری بسیاری از مدارس که تصمیم به شروع سال تحصیلی جدید با آموزش از راه دور, فرماندار ارائه شده نیاز به وضوح در هنگام مدارس ممکن است رزومه در دانشگاه, راهنما و زمانی که آنها باید مدارس به دلیل ویروس” کالیفرنیا مدرسه تخته ارتباط مدیر عامل و مدیر اجرایی ورنون بیلی در بیانیه ای گفت. “و در حالی که ما فکر می کنم فرماندار جدید راهنمایی ممکن است ارائه وضوح بیشتر به صورت محلی و آموزشی سازمان های آن را نیز برقرار تعدادی از معیارهای جدید است که ممکن است تولید اضافی اجرای پرسش ها و نگرانی.”

کالیفرنیا بود که مدل های اولیه برای این کشور برای کنترل گسترش Covid-19. اما دولت شاهد افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیش از ماه گذشته پس از گسترده بازگشایی تلاش است که همه چیز مجاز از میله به سینما به کار گیرند. Newsom در روز دوشنبه تعطیل برخی از خطرناکترین داخلی بخش های جدید در بسته شدن سفارشات.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را تقبیح کرده اند, مدارس, تصمیم گیری, اگر چه آن را یک نفس بیش از حد دولت و نقض قانون اساسی تضمین مساوی در آموزش و پرورش است.

“عرشه بوده است انباشته در برابر مقامات محلی در هفته های اخیر به عنوان سیاست و منافع خاص نه علم رانده اند مدرسه تعطیلی” Assemblymember کوین Kiley (R-کالیفرنیا) در بیانیه ای گفت جمعه. “امروز تصمیم افزایش ظاهر ایمنی بیش از واقعی دانشجو ایمنی. بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد تعطیلی مدارس را کمی به پهن کردن منحنی اپیدمی در حالی که مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد آنها یک فاجعه برای کودکان و نوجوانان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>