Newsom به نظر می رسد در بالا به دلار بایدن جمع آوری کمک — در حالی که تبدیل شدن به تهمت آگهی ستاره

Gov. Gavin Newsom

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom | AP Photo

اوکلند — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فرود این هفته در “لیست” از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری عملیاتی برای همکار دموکرات جو بایدن — و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Newsom حال تبلیغ به عنوان جاذبه ستاره برای 100.000 دلار بلیط های مجازی جمع آوری کمک این جمعه برای بایدن. که دلار بالا رویداد می آید فقط به عنوان برگ برنده های کمپین منتشر کرده است, جدید آنلاین, مبارزات انتخاباتی آگهی است که ویژگی های اخیر کلیپ Newsom گفت: “وعده, وعده نگه داشته” در مورد تهمت ارائه coronavirus تست مواد — بازتاب برچسب خط از حزب جمهوری خواه انتخاب مجدد مبارزه است.

تبلیغات

Newsom هنوز به طور رسمی تایید بایدن و به تازگی sidestepped سوال از خبرنگاران که در مقابل. اما جمع آوری کمک نشان می دهد که بایدن این تیم با تکیه بر Newsom, که سر, پرجمعیت ترین دولت و دموکراتیک خودپرداز به جلو و مرکز ستایش در سال 2020 انتخابات.

دن نیومن سیاسی سخنگوی Newsom گفت: این رویداد یک مشترک جمع آوری کمک با کمیته ملی حزب دموکرات که اجازه می دهد تا برای یک گران تر جمع آوری کمک های مردمی بلیط فراتر از حد برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. او اذعان کرد که این رویداد غیر معمول به خصوص آینده قبل از رسمی و تایید شده اما با همه گیر “هیچ چیز اتفاق افتاده است در راه آن است در گذشته اتفاق افتاده است.”

“دموکراتیک فرماندار بزرگترین ایالت را به شدت به حمایت از حزب دموکرات نامزد,” او گفت:. اما تا به حال “استاندار شده است به شدت متمرکز بر بحران و تصور آن دشوار بود — و یا حتی معکوس — به درگیر در سیاست است.”

روز جمعه “مجازی جمع آوری کمک” رویداد, که همچنین ویژگی های سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی گورو دیوید Plouffe می دهد Newsom این فرصت را نه تنها به عموم نشان دادن حمایت خود را از بایدن بلکه “نشان می دهد او یک دموکرات” گفت: جانباز کالیفرنیا تحلیلگر سیاسی دیوید McCuan از دانشگاه ایالتی سونوما. “راه را به نشان می دهد خود را واجد fides در حزب است که شما رو به یک rainmaker — و $100,000 زیادی از باران. که بسیار سنگین downpour.”

اما “حکم بزرگ آن را نشانه ای از Newsom نقش به عنوان یک ملی دموکراتیک رهبر” گفت: McCuan. “این [رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو] کومو در یک ساحل و Newsom در ساحل” او گفت:.

کالیفرنیا فرماندار “حال” با مغلوب ساختن پیشی جستن است غیر منتظره coronavirus توسعه — پس از دو درگیر در ماه کلامی جنگ بیش از همه چیز از خودرو تولید گازهای گلخانه ای به بی خانمانی و آتش سوزی کالیفرنیا.

اما از آنجا که Covid-19 pandemic رئیس جمهور بارها lavished ستایش در Newsom خود را برای دست زدن به بحران در کالیفرنیا است. Newsom به نوبه خود مقاومت کرده است هر گونه وسوسه به واکسن در مغلوب ساختن پیشی جستن — به جای تشکر از او فراوان برای ارائه تجهیزات پزشکی و هواکش و حتی نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت به بندر لس آنجلس به تخت اضافی ظرفیت.

در یکی از آخرین تهمت تبلیغات Newsom یک ستاره نقش ستایش رئیس جمهور برای پاسخ به Covid-19 بحران است. “هر بار که من به نام رئیس جمهور او را بدست در خط” Newsom می گوید و اضافه کرد که “او همه چیز را که من می توانستم امیدوار … هر چیزی که او گفت: آنها به دنبال از طریق در … گفتگو تعهد است.” کومو نیز به نظر می رسد در جدیدترین آگهی.

در مورد Newsom ظاهر در مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط نیومن گفت: فرماندار است و بر این باور است که “ما نمی تواند انجام دهد که سنتی چیزی که ما عقب نشینی به حزبی گوشه.” اما او اذعان کرد که برای فرماندار دموکرات به نظر می رسد در یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی. “ما در زمان جالب, قطعا طبیعی نیست.”

Kurt Bardella سابق استراتژیست جمهوری خواه که در حال حاضر حزب دموکرات و MSNBC تحلیلگر گفت: ستاره نقش تأکید چگونه Newsom “اولین فرماندار کالیفرنیا ما تا به حال در تقریبا یک دهه است که بالقوه آینده سیاسی که فراتر از فرماندار عمارت.”

اما او افزود: “در نهایت چگونه رژیم صهیونیستی است. Newsom در ادامه رسیدگی به بیماری همه گیر کوروناویروس و چه مقدار او می تواند به بایدن مبارزات انتخاباتی تعیین خواهد کرد که چگونه او آماده است به فرض یک مکان دائمی در ملی چشم انداز سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر