دور بعدی کسب و کار کوچک تسکین ممکن است با کمتر رشته های متصل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کنگره با عجله به دریافت صدها میلیارد دلار از درب برای کمک به کسب و کارهای کوچک در میان یک فروپاشی اقتصاد است. در حال حاضر نمایندگان در حال آماده سازی برای رفع اشکالات در دور بعدی.

بانک ها توافق کرده اند که به قرض کردن بیش از 500 میلیارد دلار از $670 میلیارد اختصاص داده و در اولین مرحله از کسب و کار کوچک بسته کمک های شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه. اما بسیاری از کارفرمایان هنوز هم شکایت که این برنامه را با عجله نوشته شده قوانین بیش از حد سختگیرانه برای کمک به آنها را به شناور باقی می ماند از طریق همه گیر و نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد.

بنابراین یک گروه دو حزبی از قانونگذاران توطئه تغییرات بزرگ به عنوان آنها را آماده برای در نظر گرفتن دور دیگری از بودجه. در میان کلید های پیشنهادی در نظر گرفته شده در مجلس نمایندگان و سنا: طول زمان است که کسب و کارهای کوچک می تواند به صرف پول; اجازه می دهد آنها را به استفاده کمتر از کمک در تلاش برای حفظ کارکنان و بیشتر برای هزینه ها مثل اجاره و گسترش امداد رسانی به شرکت های بزرگتر.

این برنامه ارائه می دهد که دولت حمایت های کم بهره وام است که می تواند بخشیده شود و اگر کارفرمایان خود را حفظ اشتغال است که انتظار می رود به اگزوز آن زمان $320 میلیارد دلار دور از بودجه در روزهای آینده. همانطور که از روز شنبه به اداره کسب و کار کوچک — آژانس اجرای, تلاش — تا به حال تایید 2.2 میلیون وام در مجموع $175.7 میلیارد دلار است.

اما بیشتر pressingly سیاستگذاران با توجه به این که آیا به تغییر ساختار برنامه برای حل و فصل شکایات که شرایط برای تبدیل دولت-حمایت وام به کمک های مالی بیش از حد محدود و از تماس با واقعیت های کسب و کار عامل در یک مستند.

رستوران ها و دیگر کسب و کار به طور فزاینده ای هشدار داد که نیاز به استفاده از پول در عرض هشت هفته پس از دریافت وام غیر عملی است و این حکم به صرف حداقل 75 درصد حقوق و دستمزد بیش از حد بالا است یک پرش از روی مانع — به ویژه هنگامی که کنگره ساخته شده مزایای بیکاری بیشتر جذاب برای بسیاری از کارگران است.

“این واقعا مهم است که ما به سادگی نمی رفتن را از طریق حرکات reauthorizing چند صد میلیارد دلار برای PPP بدون ایجاد تغییرات ضروری برای کسب و کار است که باید بدست صدمه دیده بیشتر توضیح ، مایکل بنت (D-Colo.) در مصاحبه ای گفت:.

پتانسیل تجهیز نشدن این چک حفاظت از برنامه می آید پس از بیش از 3.8 میلیون وام تصویب شد با وجود هرج و مرج rollout که احاطه شده توسط نامشخص همیشه در حال تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل ها و مشکلات فنی که تاخیر در این روند.

در حال حاضر کسب و کار که با دریافت کمک های مالی از وام دهندگان بسیاری از آنها سوال که چگونه به استفاده از پول در یک راه که ارضا بخشش قوانین. نیز وجود دارد که نگرانی های طولانی در مورد اینکه آیا این وام به کسب و کار است که واقعا مورد نیاز آنها را پس از آن آشکار شد که چند بزرگ و عموم معامله شرکت ها از جمله زاینده رود و اموزش نوازی, گروه اولین کسانی بودند که برای حفظ پول است. بسیاری از شرکت ها تصمیم به بازگشت وام در میان واکنش شدید عمومی و فشار از واشنگتن است.

وجود دارد حمایت هر دو حزب برای تامین مالی این برنامه است که دیده می شود تقاضای گسترده پس از آن در مارس 3 راه اندازی. تلاش خسته اولیه $350 میلیارد دلار بودجه در مارس 16. کنگره سپس تایید یکی دیگر از $320 میلیارد اجازه داده است که SBA به سر تصویب برنامه مارس 27.

سنا کسب و کار کوچک رئیس مارکو روبیو (R-Fla.), یک بازیکن کلیدی در این قانون روز دوشنبه گفت که ممکن است نیاز به بودجه اضافی. در عین حال رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل به تازگی نگرانی در مورد کسری هزینه های. آخرین لایحه بودجه بود دو هفته تقلا برای رهبران کنگره برای مذاکره.

“کلید این است که به کشف کردن که گرفتن وام” روبیو گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “پاسخ به این سوال را تعیین دامنه برای یک دور 3 خواهد بود.”

اما فراتر از بودجه سوال آن را به طور فزاینده ای به دنبال احتمال وجود دارد که نمایندگان مجلس سعی خواهد کرد به وصله پینه کردن این برنامه برای کسب و کار که در حال حاضر دریافت وام و برای کسانی که سعی می کنید به دنبال کمک در آینده است.

در میان ایده ها تحت نظر یک پیشنهاد از بنت و بهداشت ، تاد جوان (R-Ind.) که به کسب و کار دو برابر مقدار از زمان به صرف پول وام — 16 هفته به جای هشت — اگر آنها می تواند نشان دهد آنها دچار 25 درصد از دست دادن درآمد در طول دوره آنها قرار است به صرف چک حفاظت برنامه بودجه.

آنها همچنین پیشنهاد یک برنامه کاملا جدید است که گسترش دسترسی از دولت حمایت وام به اواسط اندازه شرکت با به 5000 کارکنان از 500 تحت قوانین فعلی — در حالی که از نظر بیشتر انعطاف پذیر و ارتباط سطح بخشش وام به درآمد کاهش می یابد.

“چک حفاظت از برنامه در حال کار برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک اما ما می دانیم که بیشتر باید انجام شود” جوان گفت:. صورتحساب خود را با بنت خواهد بود “رفتن یک گام بیشتر با کمک به ارائه دراز مدت وام به کسب و کار و غیر انتفاعی است که در حال تجربه مشکلات اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.”

اما فوری ترین مشکل برای همه کسب و کار فکر چگونه باید وام خود را ببخشند عدم وجود دستورالعمل های دقیق از SBA و وزارت خزانه داری در چه باید بکنید بعد. دولت هنوز به انتشار جامع گام در چگونه کسب و کار باید تکمیل روند در هفته های آینده.

این یک نگرانی بزرگ چون بخشش از جنبه های وام — اندازه گیری که تبدیل آنها به کمک های مالی در تمرین — یکی از نقطه فروش کلیدی در متقاعد کردن کسب و کار را در بدهی در ازای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد خود را.

وام دهندگان که مسئول توزیع این موج وام نیز از جان گذشته برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بخشش کار خواهد کرد چرا که آنها یک بار دیگر به عنوان واسطه برای کسب و کار و SBA.

“بخشش روند مطمئن است که حتی بیشتر غم انگیز” مصرف کننده انجمن بانکداران مشاور عمومی David Pommerehn گفت. “وجود دارد هیچ فرآیند وجود دارد که در این نقطه که را که آسان تر است. هیچ فرایند اتوماسیون. هیچ راهنمایی وجود دارد.”

قانونگذاران از هر دو طرف خواستار آن است که SBA و خزانه موضوع هدایت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در نامه ای جمعه به SBA مدیر Jovita کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin, سنسور. داگ جونز (D-Ala.) و تیم اسکات (R-S. C.) گفت: شرایط برای بخشش “بودند و همچنان مبهم است.”

“بتن بدون اطلاعات داده شده به هر دو وام دهندگان و یا صاحبان کسب و کار کوچک در مورد چگونه آنها باید در مورد گرفتن وام های خود را ببخشند” گفتند. “اطلاعات متناقض در یک زمان از عدم قطعیت می تواند مضر به مهم و موفق هدف از این چک Protection Program.”

اما حتی, حداقل, دستورالعمل منتشر شده توسط SBA و خزانه داری را ساخته اند بسیاری از کسب و کار مضطرب است.

هر چند هدف از این برنامه مطمئن شوید که به کارگران پرداخت شد و متصل به شغل خود — از این رو “چک حفاظت” — برخی از صاحبان کسب و کار می گویند که آنها نیاز به انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها می توانند صرف پول است.

چند کسب و کار گروه ها خواست کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سهولت بخشش وام مورد نیاز است. آنها عبارتند از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل ملی, رستوران, تشکل, مستقل, رستوران ائتلاف و آمریکا موسسه حسابداران رسمی.

جدید حمایت از گروه های تشکیل دهنده فقط به لابی در چک برنامه حفاظت از وام بخشش مسائل مانند ایالت های شرقی مهمان نوازی ائتلاف که می گوید این نشان دهنده نزدیک به 1000 سرویس کامل رستوران ها و هتل ها و تامین کنندگان از مین به فلوریدا.

“فقط اجازه می دهد این بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد که این تاجران می دانم که آنها می توانید استفاده از آنها را — به نگه داشتن کسب و کار خود را زنده و در دسترس برای استخدام افراد هنگامی که آن را حس می کند به استخدام افراد و به حفظ حفر یک سوراخ” گفت: باب جلب بنیانگذاران و COO از روز های شکوه شرکت ، که در عمل یک منطقه ای رستوران زنجیره ای با 37 مکان.

SBA روز یکشنبه گفت که کسب و کار نمی تواند جریمه اگر یک کارمند گذاشته و انگلیس برای بازگشت به کار. اما وزارت خزانه داری Mnuchin امتناع از استراحت کلیدی بخشش مورد نیاز خود را حتی آنهایی که پیش نویس توسط خود گروه و SBA. در یک فاکس کسب و کار مصاحبه روز شنبه گفت: بخشش قوانین منعکس شده خواسته از کنگره و که آنها را به “راست به قصد دریافت پول به کارکنان است.” او را تشویق کسب و کار برای درخواست SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام یکی دیگر از برنامه ها برای کمک به شرکت های کوچک زنده ماندن همه گیر خرید اینترنتی, اگر آنها نیاز به پول بیشتری برای هزینه های فراتر از حقوق و دستمزد.

اما نمایندگان مجلس می گویند Mnuchin اشتباه است — و آنها نمی گرفتن بدون پاسخ است.

“از نظر او این است که او فقط نمی خواهند به بازگشایی این بحث” بهداشت ، کریس ون Hollen (D-Md.), که فشرده Mnuchin به بیشتر انعطاف پذیر با nonpayroll هزینه در مصاحبه ای گفت:. “او فکر می کند آن را باز خواهد شد تا بحث به تغییرات دیگر. اما نظر من این است که مقررات تحمیل شده بود یک جانبه. آنها مورد نیاز توسط قانون اساسی.”

در خانه, Rep. براد Wenstrup (R-اوهایو) است جمع آوری امضا برای نامه به کنگره رهبری و دولت با درخواست برای استراحت برخی از وام های مورد نیاز از جمله طول بخشش دوره و اجازه می دهد کسب و کار به استفاده بیشتر از وام به پرداخت اجاره و تامین کنندگان. Wenstrup تصمیم گرفت به دنبال تغییرات در قوانین پس از شنیدن نگرانی از صنعت رستوران خواهد شد که عامل در کاهش ظرفیت حتی به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

تشکر. جیمی پانتا (D-کالیفرنیا.) است که منجر به کار در یک لایحه که روشن و سهولت قوانین در بخشش وام و حقوق و دستمزد مورد نیاز است. او در بیانیه ای گفت که این امر اطمینان حاصل شود که “کسب و کار می توانید این وام و rehire کارکنان بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن همه بخشش.”

“من فکر نمی کنم شما می توانید چشم پوشی از صاحبان” گفت: تشکر. همین Beyer (D-Va.), که در حال کار بر روی این قانون با پانتا. “کل ایده شما می خواهید به نگه داشتن کسب و کار با هم تا زمانی که این بیش از کارکنان یک محل برای بازگشت به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>