NFL برنامه ریزی برای شروع فصل کامل به عنوان برنامه ریزی شده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لیگ ملی فوتبال (NFL) تنها آمریکا ورزشی لیگ تا کنون تا حد زیادی تحت تاثیر شیوع کروناویروس می گوید آن است که با شروع فصل آن در زمان در ماه سپتامبر.

“ما برنامه ریزی اعلام کرد اواخر هفته آینده کامل فصل به طور منظم برنامه که آغاز می شود با کیکآف در سپتامبر 10 و نقطه اوج با سوپر باول در تمپا فوریه 7, 2021,” NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت: در ایمیلی به رویترز.

هر تیم است که انتظار می رود به بازی از 16 بازی فصل طبق معمول هر چند لیگ بررسی برنامه های احتمالی باید این اثبات غیرقابل دفاع متعدد رسانه ها گزارش کرده اند.

آن است که هنوز اعلام نشده که آیا طرفداران خواهد بود مجاز برای حضور در بازی.

در حالی که دیگر مهم ورزشی لیگ از جمله انجمن ملی بسکتبال (NBA) و لیگ اصلی بیس بال (MLB) را تعطیل با توجه به coronavirus NFL شده است قادر به خرید زمان قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری های مهم.

فصل آن به پایان رسید و در اوایل فوریه در مدت کوتاهی قبل از مدارک و شواهد از عمده شیوع کروناویروس در ایالات متحده تبدیل شد به طور گسترده ای شناخته شده است.

برخی از مناطق ایالات متحده در حال حاضر شروع به از ظهور مستند به قوانین و آرام هستند و حتی به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد افزایش می یابد در برخی از کشورها.

هفته گذشته پیش نویس NFL جذب رکورد ایالات متحده رتبه های تلویزیون در یک کشور گرسنگی از زندگی ورزشی اکشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>