بازیکنان NFL برای دریافت روزانه COVID-19 تست در ابتدا از اردوگاه های آموزشی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکنان NFL تست خواهد شد روزانه برای coronavirus برای حداقل دو هفته از اردوگاه های آموزشی در لیگ جدید تست پروتکل های.

NFL و اتحادیه بازیکنان برتر ایران دوشنبه به عنوان rookies برای هوستون و کانزاس, شهرستان راه اندازی شد به گزارش به اردوگاه. Rookies برای تیم های دیگر شروع به ورود سه شنبه.

بازیکنان و تمام ردیف 1 ردیف 2 لایه 2 یا لایه 3 نفر باید تست منفی دو بار از هم جدا شده توسط 72 ساعت با استفاده از یک سواب بینی در ابتدا قبل از ورود به ساختمان به شروع امتحانات فیزیکی و یا هر شکل از تیم فعالیت است.

پس از دو هفته روزانه تست اگر رای مثبت از این آزمون کمتر از 5 درصد در میان بازیکنان و ردیف اول و ردیف دوم افراد همانطور که در قبلا NFL پروتکل های تست را به هر روز دیگر. اگر مثبت رای نمی افتد زیر که در آستانه آزمایش روزانه ادامه خواهد داد تا زمانی که آن را قطره.

“هیچ خط پایان با بهداشت و ایمنی و من فکر می کنم این پروتکل ها بسیار زنده و تنفس اسناد و مدارک که به معنی آنها تغییر خواهد کرد که ما به دست آوردن دانش جدید در مورد این ویروس که ما به دست آوردن دانش جدید در مورد انتقال ما به عنوان به دست آوردن دانش جدید مورد آزمایش وجود دارد و آزمایش های جدید و تکنیک های جدید که می آیند آنلاین گفت:” دکتر آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی. “ما بسیار پیش بینی است که این پروتکل تغییر خواهد کرد.”

NFL پی ورودی از لیگ های دیگر که در حال حاضر بازگشت به اکشن از جمله لیگ های خارج از کشور. مشخص نیست که چگونه بسیاری از تست مثبت خواهد در نتیجه خاموش کردن فصل فوتبال.

“این مسائل پیچیده است که شامل بسیاری از عوامل” آستانه گفت. “اما کافی است به می گویند که ما بسیار به آن نگاه از پزشکی و بهداشت عمومی نظر و ما می خواهیم به مطمئن شوید که اولین و مهمترین, ما در حال ایجاد امن ترین محیط ممکن است برای بازیکنان ما برای ما مربیان و کارکنان ما, اما ما نیز عامل در محیط امن برای هر یک از باشگاه های ما مکان که به معنی جاری و ارتباط منظم با مقامات بهداشت عمومی در این مناطق.”

یکی از عوامل مهم’

لیگ و NFLPA در حال حاضر در حال نهایی شدن پروتکل در مورد سفر تیم رسانه ای و پاسخ به درمان و به روز رسانی امکانات پروتکل به طور خاص آدرس اردوگاه های آموزشی بر اساس توصیه از یک کمیته مشترک از پزشکان و مربیان و قدرت مربیان تشکیل لیگ و اتحادیه بازیکنان.

“اتحادیه ما شده است برای هل قوی ترین تست ردیابی و پروتکل درمانی برای نگه داشتن بازیکنان ما امن است. تست پروتکل توافق کردیم که یکی از عوامل مهم است که به ما کمک خواهد کرد بازگشت به کار با خیال راحت و به ما می دهد بهترین شانس را به بازی و پایان فصل” این اتحادیه در بیانیه ای گفت شنبه.

روز جمعه لیگ فرستاده بازیکنان و تیم ها یک “آموزش پروتکل” برای اردوگاه که نیاز به باشگاه برای توزیع مشترک مواد آموزشی و انجام جلسات آموزشی برای بازیکنان کارکنان و اعضای خانواده.

“همه چیز که ما در حال انجام است که حول مفهوم خطر کاهش” آستانه گفت. “ما می دانیم که ما نمی توانیم از بین بردن خطر, اما ما در حال تلاش برای کاهش آن را به عنوان آنجا که ممکن است برای همه. ما می دانیم که این است برای رفتن به یک مسئولیت مشترک است.”

آستانه با تاکید بر اهمیت مسئول رفتار دور از تیم و امکانات. بر خلاف NBA و NHL, NFL نمی توانید آن باشگاه در یک حباب محیط زیست, بنابراین بازیکنان و تیم پرسنل را در خارج از خطر است.

“چه خوب است برای بازیکنان و چه چیزی باعث می شود بازیکنان و خانواده خود را امن تر نیز می سازد و مربیان و کارکنان و تیم های امن تر و کاملا رک و پوست کنده آن را می سازد ما جوامع امن تر” آستانه گفت.

NFL را تست اجرا خواهد شد از طریق یک آزمایشگاه ملی شرکت می باشد. لیگ صحبت با CDC; کاخ سفید نیروی کار; تعدادی از مقامات بهداشت عمومی; کارشناسان بیماری های عفونی و آزمایشگاه ملی طب رهبران به مطمئن شوید که آن را تست پروتکل نمی توانست تاثیر منفی بر این کشور آزمایش عرضه یا سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما دریافت کرده اید را به اتفاق آرا پاسخ در سراسر هیئت مدیره است که آن را نمی خواهد که تاثیر منفی” آستانه گفت. “این یک نکته بسیار مهم برای ما را که مسئولیت بسیار جدی است. ما نیز مورد بحث است که در طول تست ما فروشنده مطمئن شوید که ما در حال داشتن یک تاثیر منفی بر روی هر یک از کسب و کار خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>