پاتریک Mahomes, Saquon Barkley و مایکل توماس در میان بیش از یک دوجین ستاره NFL که ایران برای ارسال پرشور تصویری پیام به لیگ در مورد نژادی و نابرابری.

70-ویدئو دوم منتشر شد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی شنبه شب و شامل Odell بکهام جونیور Deshaun واتسون حزقیال الیوت, جمال, Adams, Stephon گیلمور و DeAndre هاپکینز, در میان دیگران.

توماس پرستاران نیواورلئان گیرنده گسترده ای که رهبری در لیگ پذیرایی دو فصل گذشته باز می شود با این عبارت: “آن بوده است 10 روز پس از جورج فلوید بود به طرز وحشیانه ای به قتل رساندند.” بازیکنان پس از آن نوبت پرسیدن سوال “چه می شود اگر من جورج فلوید?”

بازیکنان سپس نام چند تن از مردان و زنانی که به تازگی کشته شده اند از جمله فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و اریک گارنر.

“من جورج فلوید” هاپکینز می گوید.

آدامز را دنبال میکند: “من Breonna تیلور.”

ویدیو بسته با بازیکنان اصرار آنها “نمی خواهد سکوت می شود.” آنها همچنین تقاضا NFL دولت است که آن را محکوم کرد “نژاد پرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. … ما لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. … ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

NFL بیانیه

در بیانیه ای NFL گفت:

“این یک زمان از خود بازتاب برای همه — NFL از این قاعده مستثنی است. ما ایستاده با جامعه سیاه پوستان به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“از طریق تغییر الهام بخش, NFL, بازیکنان و همکاران ما حمایت کرده اند برنامه ها و طرح ها در سراسر کشور به آدرس سیستمیک نژاد پرستی. ما ادامه خواهد داد تا با استفاده از پلت فرم ما برای به چالش کشیدن بی عدالتی در اطراف ما.

“تا به امروز ما اهدا $44 میلیون نفر به صدها نفر در حمایت از سازمان های شایسته. در این سال ما در حال ارتکاب اضافی 20 میلیون دلار به این علل و ما برای سرعت بخشیدن به تلاش ها برای برجسته کردن خود کار مهم است.

“ما می دانیم که ما می توانیم و نیاز به کار بیشتر. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de