NFL اردوگاه های آموزشی مجموعه ای برای باز کردن در زمان به عنوان لیگ, بازیکنان, توافق ویروس پروتکل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NFL اردوگاه های آموزشی را در مجموعه ای برای باز کردن بعد از لیگ و اتحادیه بازیکنان توافق در مسائل مختلف از جمله آینده حقوق و دستمزد کلاه مکانیسم و چگونه بازیکنان را می توانید در فصل آینده به دلیل coronavirus.

این بازیکنان NFL انجمن کمیته اجرایی و 32 بازیکن نمایندگان تصویب ارائه می دهد جمعه.

بازیکنان که تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به انتخاب کردن باید تا آگوست ، 3 به انجام این کار, و آنها را دریافت مواجب از صاحبان. میزان دستمزد خواهد بود $350,000 ما برای پزشکی انتخاب ناشران و 150.000 دلار به صورت داوطلبانه انتخاب ناشران دو نفر با آگاهی از تصمیمات آسوشیتدپرس گفت. مردم به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که دستمزد مقدار بود ساخته شده است.

که توافق حذف یک مانع عمده به باز کردن کامل اردوگاه های آموزشی در هفته آینده. در حال حاضر دو طرف توافق کرده لغو تمام بازی های پیش فصل و همچنین به عنوان یک کاهش در تعداد فهرستی از نقاط در اردوگاه های آموزشی از 90 به 80 — هر چند تیم خواهد شد و تا اوت. 16 به پایین به 80.

این NFLPA گفت: در بیانیه ای در توییتر که در آن هیئت از نمایندگان به تصویب رسید اصلاحات پیشنهادی به CBA توسط رای 29-3.

لیگ همچنین پیشنهاد تمدید همهوایی دوره از 18 روز به بازیکنان داده شده است که coronavirus باعث لغو تمام کردن فصل در زمینه فعالیت در تیم امکانات. در اردوگاه های آموزشی برای باز کردن سهشنبه هر چند تگزاسی و ستاد که با در بازکن فصل هفت. 10 باید جانبازان برنامه ریزی برای رسیدن به این آخر هفته برای COVID-19 تست.

“ما کار مشترک به منظور توسعه یک مجموعه ای جامع از پروتکل های طراحی شده برای به حداقل رساندن خطر برای هواداران, بازیکنان و باشگاه و لیگ پرسنل” NFL کمیسر راجر Goodell در بیانیه ای گفت. “این برنامه هدایت شده است توسط پزشکی مدیران NFL و NFLPA و بررسی شده اند و تایید شده توسط مستقل پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی از جمله سی دی و بسیاری از دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی.”

بسیاری از مسائل اقتصادی حل و فصل شد از جمله نحوه رسیدگی به ضرر و زیان درآمد که در نتیجه از بازی های انجام شده بدون طرفداران و یا حتی لغو بازی به دلیل COVID-19. لیگ پیشنهاد کرده است که حداقل حقوق و دستمزد کلاه از 175 میلیون دلار برای 2021; در این فصل را کلاه $198.2 میلیون.

باید 2021 حقوق و دستمزد درپوش کاهش — یک به احتمال بسیار زیاد نتیجه — کلاه طریق 2024 می توان به پوشش برخی از این افت کردن. که راه کلاه نمی شاقول بیش از حد.

کلاه نمایی افزایش یافته است پس از سال 2014 می رویم تا 10 میلیون دلار یا بیشتر در سال است.

بازیکنان همچنین می خواهد یک سرشکن حقوق و دستمزد برای بازی های انجام شده اگر هر بازی در حال لغو این فصل است.

تمرین تیم خواهد بود افزایش یافته و به 16 بازیکن. چهار تن از این بازیکنان می تواند محافظت هفتگی از در معرض بودن به تیم های دیگر. واقعی شیوه در اردوگاه نمی begin حدود سه هفته است.

“فصل بدون شک در حال حاضر جدید و چالش های اضافی,” Goodell گفت: “اما ما متعهد به بازی امن و کامل 2020 فصل به اوج خود رسید با سوپر باول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>