NFL اردوگاه های آموزشی برای باز کردن جولای 28 عنوان برنامه ریزی شده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NFL است به اطلاع تیم های خود را در اردوگاه های آموزشی را در زمان باز کردن.

لیگ اجرایی Troy وینسنت با ارسال یادداشتی به طور کلی مدیران و مربیان سر در شنبه اطلاع آنها rookies می توانید گزارش روز شنبه, quarterbacks و مجروح بازیکنان پنج شنبه و تمام بازیکنان دیگر را می توانید وارد ژوئیه 28.

Rookies برای هوستون و کانزاس سیتی به گزارش روز شنبه.

لیگ و بازیکنان NFL انجمن هنوز هم بحث در مورد تست برای coronavirus و بهداشت و سلامت دیگر و پروتکل های ایمنی. اتحادیه رهبری با بیان چند نگرانی در 90 دقیقه کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه.

تحت توافق مذاکرات دسته جمعی NFL می تواند تحمیل گزارش تاریخ.

اتحادیه می خواهد بازیکنان تست شده روزانه برای COVID-19

این NFLPA می تواند تنظیم یک شکایت به استدلال لیگ نیست ارائه یک محیط امن کار تحت این کار مقابله.

“لیگ است که مدیریت” NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت در روز جمعه گفت. “آنها حق انحصاری درست مثل کسی که صاحب یک کارخانه در مورد زمانی که آن را باز می کند و هنگامی که آن را می بندد. آنها می خواهند اردوگاه های آموزشی برای باز کردن در زمان. نقش این اتحادیه این است که به نگه داشتن آنها را پاسخگو در مورد این که آیا آن را امن برای باز کردن در حال حاضر.”

این اتحادیه بازیکنان می خواهد بازیکنان تست شده روزانه برای ویروس. یک کمیته مشترک از پزشکان و مربیان و قدرت مربیان تشکیل شده توسط NFL و NFLPA توصیه می شود تست هر روز دیگر.

برجسته دیگر مسائل شامل تعداد بازی های پیش فصل. لیگ برنامه ریزی شده است برای کاهش این نمایشگاه برنامه از چهار بازی به دو در حالی که اتحادیه می خواهد هیچ کدام.

هر دو طرف نیز مذاکره مسائل اقتصادی و سوال باقی می ماند بازیکنان حقوق به انتخاب کردن از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>