NHL goalies گرفتن خلاق با خانه آموزش و پرورش در طول همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ونکوور کناکز دروازه بان یعقوب Markstrom است که با استفاده از یک دستگاه توپ تنیس به عنوان بخشی از آموزش خود را به ماندن تیز.

Columbus Blue Jackets همتای Joonas Korpisalo ندارد که تکنولوژی در اختیار خود در طول COVID-19 همه گیر پس از یک دیوار تا به حال به انجام ترفند.

Toronto Maple Leafs netminder Frederik اندرسن در ضمن ممکن است بهترین گزینه از دسته او را از خود جدا با هم تیمی و 47-هدف انسان Auston متیوز.

“من خیلی خوب تیرانداز در اینجا” اندرسن شوخی.

اما بدون توجه به راه اندازی NHL جن-جلو هستند حداقل در سطح در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به حفظ بسیاری از مهارت های فیزیکی خود را در طول رمان شیوع کروناویروس که مجبور NHL به توقف فصل آن در مارس 12.

بر خلاف skaters که ممکن است یک شبکه در جلوی خانه و یا توانایی اجرا را از طریق یک stickhandling مته goalies با داشتن یک زمان سخت به تقلید از موقعیت هایی که حتی آزادانه شبیه عمل و یا موقعیت های بازی.

“ما در حال انجام بهترین های ما و کار زیادی بر روی دست-چشم” Markstrom گفت. “اجازه ندهید که چشم خود را به خواب رفتن یک چیز بزرگ.”

سازمان دیده بان | Takeaways از Gary Bettman مصاحبه:

NHL کمیسر گری Bettman صحبت کرد و به ران مک لین در مورد چگونگی لیگ احتمالا می تواند رزومه, بازی دستبرد زدن پیزو شکسته شدن مصاحبه. 2:14

Winnipeg Jets netminder کانر Hellebuyck نیز انجام بهترین خود را به ماندن در بالای همه چیز در طول این بی سابقه ای توقف.

اما این آسان نیست.

“هیچ کس را از طریق بوده است پیش از این” Hellebuyck گفت. “واقعا وجود دارد هیچ کتاب و هیچ راه راست. من قادر به بند پد. که مهم ترین بخش در مورد تماس های گرفته شده به عنوان یک دروازه بان گرفتن احساس و واقعا حجم کار. رفتن برای یک اجرا نمی خواهید به نگه داشتن من در goaltender شکل است.”

“این قطعا یک چالش نمی شود قادر به رفتن روی یخ” اندرسن گفت. “در زمان مانند این که در آن امکانات محدود آن را در مورد تلاش برای خلاق باشد.”

به همین دلیل بسیاری از goalies هستند با تکیه بر خصوصی خود مربیان است.

در حالی که یک تیم قدرت و تهویه مربی است به تدوین و فرموله کردن برنامه برای بیش از 20 بازیکن افرادی مانند آدم Francilia که NHL مشتریان شامل سن خوزه کوسه Hellebuyck مینه سوتا را Devan Dubnyk و کارولینای جیمز ریمر توسعه برنامه به طور خاص برای netminders.

فرصت ناشی میشود

“در برخی از موارد آنها واقعا بزرگ ورزشگاه صفحه اصلی خود را در اختیار” Francilia گفت. “و پس از آن وجود دارد برخی از بچه ها در محل سکونت با هیچ چیز … اما من به اندازه کافی مسائل در مجموعه ای که بچه ها فقط باید وزن بدن خود را به قطار است.”

Francilia که تمرکز در دراز مدت ورزشکار توسعه گفت: در حالی که coronavirus خاموش است به طور کلی منفی آن ارائه یک فرصت است.

“هر دروازه بان کمی بیت و قطعات آنها همیشه می توانید کار بر روی این که آیا آن را مربوط به گذشته آسیب و یا برخی از عدم تعادل و یا برخی از بیومکانیکی سکسکه است که شما هرگز به, در طول فصل,” او گفت:. “تنها محدودیت این است که دانش و خلاقیت است.”

جان استیونسون عملکرد روانشناس و سابق NHL دروازه بان, مربی تیم گفت: او همیشه دستور خود netminders به کار در مسدود کردن خارج از سر و صدا.

این بیماری همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد.

“Coronavirus است غیرقابل کنترل” او گفت:. “ما لازم نیست که کنترل بیش از uncontrollables اما ما قطعا باید کنترل بیش از چگونه ما را انتخاب کنید برای پاسخ دهند.”

جت goaltender کانر Hellebuyck شده است انجام بهترین خود را برای اقامت آماده در طول NHL بی سابقه ای توقف از جمله تماشای برجسته از Vezina جایزه شایسته مبارزات انتخاباتی او امیدوار به از سرگیری. (رونالد مارتینز/گتی ایماژ)

استیونسون که NHL لیست شامل واشنگتن برادن هولتبی و فیلادلفیا کارتر هارت توافق با Francilia که در لیگ مکث درهای باز برای netminders.

اما نه همه آموزش برابر است.

“بسیاری از goalies آموزش سخت” او گفت:. “اما آنها نمی همه آموزش هوشمند.”

استیونسون که به مدت دو ساعت در تماس با یک NHLer روز جمعه مشاوره بازیکنان در انواع مهارت ها از جمله تمرین ذهنی — او نمی مانند اصطلاح “تجسم” — تمرکز حواس تاملات شناختی ادراکی آموزش و تنفس.

او نشان می دهد goalies رفتن به خارج از منطقه راحتی خود را در طول همه گیر با ترکیب جدید رژیم.

“این یک فرصت عالی برای رفتن و سعی کنید برخی از چیزهایی که شما هرگز قبل از انجام داده گفت:” استیونسون که به اشتراک گذاشته شده است که هارت است که به دنبال بهبود خود را دستکاری مهارت از چهار توپ به پنج. “این دوره از زمان می تواند برخی از goalies بهتر است.”

سازمان دیده بان | نرم افزار ورزشی لیگ برنامه ریزی برای بازگشت بدون طرفداران در غرفه:

CBC News’ جیمی Strashin گزارش ورزشی مهم لیگ’ برنامه ای برای بازگشت به اکشن بدون طرفداران در حضور. 2:32

Hellebuyck گفت: او مشاهده شده است برجسته از Vezina جایزه شایسته مبارزات انتخاباتی او امیدوار به از سرگیری بعد از این بهار یا تابستان.

“سعی کنید به نوع زندگی در لحظه با آن است.”

وی افزود Francilia به طور مداوم در مورد خود را در مورد آموزش که شامل مفصل و متنوع ویدئوها نشان دادن هر ورزش.

“او شده است تماس با من بیش از من شده است با تماس با او” Hellebuyck گفت. “او شده است در من دم در تلاش برای بدست آوردن من به کار کردن بسیار سخت است. این خوب است و من شده اند.”

Ottawa Senators دروازه بان کریگ اندرسون که تبدیل به 39 ماه آینده توصیف “جنگ روانی” است که می آید با آماده شدن برای از سرگیری یک فصل است که ممکن است یا ممکن است نمی رسند.

“شما فقط باید به نیروی خود را از طریق آن … آن پایین می آید به یک طرز فکر است,” او گفت:. “این خیلی زود به بگویید که در این راه به چیزی که می خواهم برای رفتن. شما فقط می خواهید را به مطمئن شوید که شما آماده هستید در هر لحظه است.”

ماندن ذهنی قوی

دیگر اندرسن تورنتو netminder گفت: او را به انجام بهترین خود را به تظاهر او هنوز هم در وسط فصل.

“شما نیاز به نگه داشتن تمرکز ذهنی خود را در واقع بازی هاکی حتی اگر شما نمی تواند روی یخ” اندرسن گفت. “فیلم باید به من اجازه داد به نگه داشتن آن رفتن.”

“من شده است به تماشای کلیپ های ویدئویی از این فصل تمام بازی های من جایی که من به خوبی بازی” Korpisalo اضافه شده است. “این مرا به یاد آن لحظات خوب.”

مانند بسیاری از مردم خود منزوی Francilia گفت: یکنواختی حتی می توانید NHLers پایین. با که در ذهن او سعی در تنظیم اهداف کوتاه مدت برای مشتریان خود است.

“در پایان روز مهم نیست که اگر ما در حال آموزش به بازگشت” او گفت:. “فکر می کنم در مورد این که ورزش از آنجا که شما می خواهید به عنوان یک فرد سالم. سعی کنید به گسترش جهان بینی خود را. در همان زمان این بچه ها هستند تا به رقابت و تبدیل شدن به تنها فکر خود را در تمرکز. من آنها را تشویق به هم هیجان زده. این یک فرصت است در غیر این صورت خیلی حادثه روز ایجاد می کند که رقابتی لحظه.

“در اینجا لحظه ای که این بچه ها گرسنه هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>