NHL بازیکنان شروع acclimatizing به hub زندگی در ادمونتون تورنتو حباب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تقریبا 800 بازیکنان و ده ها تیم بیشتر کارکنان باید اقدام به تکمیل 2019-20 فصل معلق در مارس 12 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. بهترین-از-پنج دور مقدماتی شروع می شود شنبه در ادمونتون را راجرز محل و تورنتو Scotiabank عرصه است.

تورنتو فرمانت رویال هتل York تصویر در 24 جولای بسته خواهد شد از عموم مردم به عنوان بخشی از لیگ ملی هاکی را “منطقه امن’ در محل قرار داده برای محافظت از بازیکنان و کارکنان از COVID-19. (اوان Mitsui/CBC)

NHL بازیکنان حل و فصل را به ادمونتون و تورنتو در روز دوشنبه برای چه خواهد بود مادر تمام راه سفر برای برخی از.

در ضمن افرا برگها و روغن صنعتی در حال حاضر پناه میبرند در هتل ها در شهرستانها.

“بدیهی است که این یک کمی عجیب و غریب بودن اما بودن در یک هتل به جای خانه خود” برگها رو به جلو میچ Marner گفت: در طول یک رسانه تصویری کنفرانس تماس بگیرید.

تقریبا 800 بازیکنان و ده ها تیم بیشتر کارکنان باید اقدام به تکمیل 2019-20 فصل معلق در مارس 12 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بهترین-از-پنج دور مقدماتی شروع می شود شنبه در ادمونتون را راجرز محل و تورنتو Scotiabank عرصه است.

سازمان دیده بان | برگها رو به جلو میچ Marner نگران Marlins’ تست مثبت:

افرا برگها متناوب کاپیتان میچ Marner می گوید که او نمی باید نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در حالی که در حباب متحده تفاوت بین NHL و MLB طرح. 0:53

اگر ویروس نمی کند از خط خارج NHL برنامه های دو تیم می تواند بازی در جام استنلی نهایی به عنوان اواخر به عنوان Oct. 4 در ادمونتون.

24 تیم در جام مشاجره کردم و برای اولین بار طعم شنبه از آنچه که در حال حرکت بین هتل ها و عرصه مستلزم و چه هتل های توسعه یافته زندگی می کنند خواهد بود.

“من فکر می کنم امروز روزی است که بسیاری از این سوالات پاسخ دریافت” Winnipeg Jets سر مربی پل موریس گفت.

“و این است که چگونه شما حرکت می کند یک تیم NHL از طریق روز خود را در این وضعیت که ما هستیم ؟ در آن زمان ما انجام می شود ما بعد اینجا ما باید یک دسته بسیار خوب در مورد چگونه این همه رفتن به محل کار.”

سازمان دیده بان | جت مربی پل موریس می گوید بازیکنان بهره مند خواهند شد از زمان تمرین:Winnipeg Jets سر مربی پل موریس می گوید بازیکنان مانند Patrik Laine بهره مند خواهند شد از زمان تمرین 0:46

بازی هاکی — البته در مقابل صندلی های خالی — ممکن است ساده ترین تنظیم برای کسانی که برای آنها, ورزش, طبیعت دوم است.

مرور زندگی کردن یخ بیشتر نیاز به سازگاری.

روزانه تست با پوشیدن ماسک و اعتبار تعویض پانسمان اتاق چگونه آنها را به خوردن وعده های غذایی و اشغال وقت خود را بین بازی تمام شد عادات جدید به تاسیس شود.

“ما نمی تواند ما را به چنگ خود غذا. که کمی متفاوت بودن در خدمت” جت به جلو آدم لوری گفت.

“شما می دانید که شما در حال رفتن به اینجا امیدوارم در حالی که [به طوری که] فقط برای دریافت استفاده می شود به برخی از پروتکل های پوشیدن یک ماسک و مطمئن شوید که شما اعتبار خود را در.

“برخی از چیزهایی که شما با پر کردن قبل از اینکه شما وارد بازی که برای رفتن به یک روز زن و شوهر برای رسیدن به, اما این چیزی نیست که بیش از حد شدید.”

سازمان دیده بان | NHL بازیکنان می رسند در ادمونتون تورنتو حباب:

هیجان در حال رشد است برای بازگشت از NHL فصل به خصوص در دو hub شهرهای تورنتو و ادمونتون که در آن بازیکنان و کارکنان را شروع کرده اند پس از رسیدن تحت تدابیر شدید برای جلوگیری از ترکیدن NHL حباب. 2:05

NHL hub-شهرستان مفهوم طراحی شده است به دیوار کردن بازیکنان و کارکنان از عموم مردم برای جلوگیری از سرایت.

لیگ گفت: هیچ بازیکن تست مثبت برای این ویروس در هفته پایانی اردوگاه آموزشی جولای 18-25 است که در تضاد کامل لیگ اصلی بیس بال را سر گیری این فصل است.

جمعه میامی مارلینز صفحه اصلی-درب بازکن لغو شد با توجه به تعدادی از بازیکنان تست مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

“گرفتن هر کس در اینجا بود احتمالا بزرگترین نقطه استرس از این, همه چیز” Oilers goaltender مایک اسمیت گفت. “وجود دارد هیچ آزمون مثبت در اینجا در هفته گذشته و یا طوری است که مهم است.

“به عنوان بازیکن من فکر می کنم ما احساس بسیار امن که در آن ما در حال حاضر است.”

بازیکنان در هتل درب اتاق آراسته با تیم مربوطه آرم.

“شما رو به کوچک خود را در یک آپارتمان یک خوابه در اینجا برای چند ماه به عنوان راحت واسوده به عنوان شما می توانید” نشویل شکارچیان defenceman Mattias Ekholm گفت.

شکارچیان و Calgary Flames مرتب به عکس های خانوادگی در آن هر بازیکن هتل اتاق به محض ورود.

“آنها باید قلم اتاق من” پکتیا میباشد وینیپگ آدم لوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>