تیم NHL چهره بهداشت و ایمنی و چالش ها به عنوان اردوگاه های آموزشی باز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Calgary Flames کاپیتان علامت جوردانو کلمات حمل فوق العاده ای وزن برای همکارانش در بررسی اتاق قفل در Scotiabank Saddledome.

در واقع این 36 سال نوریس برنده جایزه مشاوره است برجسته برای بازیکنان در تمام 24 باشگاه آغاز شده است که اردوگاه های آموزشی در روز دوشنبه پیش از این سال گسترش حذفی رقابت است.

“اگر شما در انجام کاری یا رفتن به جایی شما قرار بود و قرار دادن خود در معرض خطر شما می تواند خطر خود را به کل تیم” جوردانو گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران.

در اردوگاه های آموزشی, بازیکنان آزاد هستند به انجام آنچه آنها می خواهند زمانی که آنها را ترک میدان یخ بازی. وجود حباب به وجود خواهد آمد جولای 26 زمانی که تیم گزارش مربوطه hub شهرهای ادمونتون و تورنتو.

اما جوردانو آمار و ارقام آن را به بهترین وجه ادامه با بالاترین سطح از احتیاط.

“در حال حاضر شما باید هوشمند باشد. من می دانم که وجود دارد برخی از چیزهایی که بچه ها را به انجام و تعهدات. اما در بیشتر قسمت ها, این پیام برای من و دیگر بچه ها همه ما آن است که در خانه بمانند و در امان ماندن تا آنجا که ممکن است. اجازه دهید مطمئن شوید که ما به مرکز شهر با کل تیم ما سالم است.”

سازمان دیده بان | چگونه امن هستند hub شهرستان حباب ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

در پیتسبورگ پنگوئن برگزار شد نه بازیکن است که تا به حال ممکن است ثانویه به قرار گرفتن در معرض یک فرد که تست مثبت برای coronavirus. در تورنتو استار به جلو Auston ماتیوز تایید او آزمایش مثبت در ماه گذشته.

در اولین روز از اردوگاه های آموزشی بسیاری از رسانه های سوالات به طور معمول مرکز در بهبود قدرت بازی و یا مجازات کشتن.

این زمان حدود چهار ماه و یک روز پس از لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی به دلیل همه گیر اکثریت متمرکز بر احساسات و چالش های لجستیکی از بازی حرفه ای هاکی در طول یک بیماری همه گیر.

موریس برای تابستان آماده هاکی

“ما مسئولیت داریم که برای اولین بار به سلامتی ما, من, که, اما همچنین ما هنرمندان, راست?” Winnipeg سر مربی پل موریس خواسته است. “مردم می خواهید به تماشای هاکی آنها می خواهید به آن را ببینید به طوری که کار ما و ما باید مسئولیت را به انجام کار ما است. بنابراین ما در حال آماده به بازی.”

وی افزود: “این یک ایده خوب چون من طرفداران هاکی و من قصد دارم آجیل.”

اما نه هر کس آماده است به بازی. از بعد از ظهر دوشنبه شش بازیکن تا به حال اعمال حق خود برای نشستن: کارل Alzner (مونترال) مایک سبز (ادمونتون), تراویس Hamonic (کلگری), Sven Baertschi (ونکوور), رومی, پولاک (دالاس) و استیون Kampfer (بوستون).

سازمان دیده بان | NHL اعلام hub شهرستان انتخاب:

NHL و اتحادیه بازیکنان به طور رسمی امضا توافق نامه جمعه که دیدن هاکی بازگشت به عمل در 2 شهرهای کانادا در تاریخ 1 اوت. 3:37

به عنوان یک پدر چهار ادمونتون دروازه بان مایک اسمیت گفت: این تصمیم به بازی دردناک بود.

“من تا به حال برخی از بچه ها بسیار ناراحت زمانی که من به آنها گفتم من که قرار بود به ادمونتون و آنها ماندن است.” اسمیت گفت. “عدم اطمینان از دانستن نیست که شما در حال رفتن به آنها را ببینید این است که احتمالا سخت ترین چیز است.”

اما مانند بسیاری دیگر Smith, 38, فرود بر روی مزایای بالقوه outweighing خطرات.

“بدیهی است که تصمیم گیری سخت است اما کسی که در نهایت پایین آمد به این که آیا من می خواستم برای نگه داشتن زندگی حرفه ای من رفتن. من می خواهم به بازی این بازی که من دوست دارم زمانی که من می توانم.”

Oilers باز استنلی مقدماتی جام on Aug. 1 در برابر Chicago Blackhawks. جت و دیدار با شعله های آتش که همان روز در ادمونتون.

“اگر شما می توانید در رفتن با یک قاب مثبت از ذهن — اگر شما می توانید در رفتن و در این نگاه به عنوان یک چالش است که هیجان انگیز و سرگرم کننده کمی با این کار کمی سیمی برای آن — از آن می تواند یک چیز بزرگ” موریس گفت. “من حتی نمی دانم چه کسانی که در سختی هستند و در عین حال صادقانه به شما بگویم. من می دانم که آنها در حال آمدن است, اما من آن را دیده نشده است.

“همه از این مشکلات است که شما در حال رفتن به برنده جام استنلی در این سال خواهد بود که بهترین بخشی از این خاطرات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>