NHLers می گویند طرفداران می توانند انتظار می رود برخی از سرگرم کننده بازی های تابستانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NHL بازیکنان معمولا نشان می دهد تا برای اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر پس از یک تابستان پر از تمرینات و اسکیت جلسات.

آنها به سهولت به این نمایشگاه برنامه — جانبازان ممکن است بازی نیمه این بازی — به عنوان بخشی از یک ساخت آهسته به سمت فصل به طور منظم.

حذفی و جام استنلی در حال هدف نهایی. هر دو نیز یک راه طولانی ،

وجود دارد به ناچار برخی از زود زنگ و کسانی که اکتبر ترکیب هیرو می تواند درهم و برهم به خصوص قبل از مربیان فرصتی برای واقعا تمرین کردن بر روی سیستم ها و تمایلات.

بنابراین در یک فصل شبیه هیچ دیگر چه خواهد هاکی مانند پس از 143 روز بین بازی های معنی دار زمانی که NHL همه گیر-متوقف کمپین رزومه Aug. 1 پس از هرج و مرج با حداکثر سرعت دویدن برای دریافت آماده است ؟

“سرگرم کننده به تماشای” تورنتو افرا برگها کاپیتان جان توارث گفت. “شدت برای رفتن به بالا بسیار سریع ء. ما احتمالا دیدن برخی از وحشی بازی هاکی.”

“سریع و وحشی” اضافه شده Washington Capitals defenceman جان کارلسون.

اکثر بازیکنان خاموش بودند اسکیت برای دو ماه یا بیشتر پس از لیگ خود را به حالت تعلیق برنامه مارس 12 به دلیل این رمان شیوع کروناویروس. برخی از دسترسی داشتند ورزشگاه خانگی در حالی که دیگران بودند cooped در آپارتمانهای بدون هر گونه تجهیزات را در اختیار خود.

NHLers شروع به چکه بازگشت به عرصه های مختلف حوزه های قضایی باز در بهار. باشگاه ها اجازه داده شد به امکانات موجود به صورت داوطلبانه در – و دفتر تمرین در ماه ژوئن.

سازمان دیده بان | NHL برای بازگشت اوت 1 با hub شهرستانها در تورنتو ادمونتون:

NHL رسما بازگشت به یخ در تابستان امسال به عنوان لیگ و اتحادیه بازیکنان تصویب توافق در روز جمعه. 2:19

بعد از لیگ و بازیکنان NHL’ انجمن به 24 تیم راه اندازی مجدد شست در اوایل این ماه در اردوگاه های آموزشی باز جولای 13. از آن پس به مرکز شهرهای ادمونتون و تورنتو در جولای 26 قبل از خط تیره دیوانه برای جام جهانی آغاز می شود و پس از فقط یک نمایشگاه بازی.

“هر کس تا به حال شانس به دور و منعکس کننده و دریافت برخی از استراحت و احتمالا احساس خیلی بهتر ذهنی و جسمی با یک استراحت طولانی مثل این” توارث گفت. “ما می دانیم که چگونه سریع و با استعداد ما در لیگ است به طور کلی.

“بسیار وجود دارد اتاق را برای خطا بنابراین ریسک بالا راست کردن خفاش.”

Boston Bruins به جلو براد Marchand, اما, گفت: در ماه آوریل همه چیز می تواند نگاه “واقعا زشت” برای شروع در حالی که Winnipeg Jets تیرانداز از خفا Patrik Laine mused در مارس ممکن است او را “وحشتناک” پس از این اخراج. فین تا به حال خود را تغییر لحن از چند روز به اردوگاه.

اما برای اکثر, بازیکنان, فکر نمی کنم از آن خواهد شد را برای 24 عمدتا سالم و تیم های درگیر در از سرگیری خود را برای پیدا کردن شیار.

“این لیگ که در آن شما باید برای آماده سازی” شعله کلگری مرکز الیاس Linholm گفت. “و اگر شما اینکار را نکنید, شما در حال رفتن به خارج از لیگ بسیار سریع است. من فکر می کنم بچه ها تهیه شده است خیلی خوب است. من فکر نمی کنم شما نیاز به مقدار زیادی از زمان روی یخ به عقب بر گردیم.”

Pittsburgh Penguins سر مربی مایک سالیوان توافق باید آن را به بهترین در جهان در هنر و صنعت خود را به شکل همه چیز به خصوص که با توجه به مخاطرات.

“این بچه ها افتخار می کنم بچه ها,” او گفت:. “بسیاری از آنها را ببینید و این فرصت را در مقابل آنها. که درایو و انگیزه برای برنده جام استنلی است که به زور بازیکنان را به یک تنظیم سریع روند.

“من می توانم به شما اطمینان دهم این است: رقابت در حال رفتن به شدید. به عنوان بازی شروع می شود به رزومه و بیشتر به بازی بچه ها در زیر کمربند خود را کیفیت اجرای خود ادامه خواهد داد به بهبود است.”

ونکوور کناکز defenceman کریستوفر Tanev از یک چیز مطمئن است و همچنین: بازی در خالی کردن عرصه تاثیر بازی.

“شتاب نوسانات خواهد بود کاملا متفاوت است.” “به ویژه هنگامی که شما لازم نیست که طرفداران برای تشویق شما و یا زمانی که شما در جاده هستید [و] این پیست می شود و تیم های دیگر می تواند شاید پنج یا هفت دقیقه از حرکت نوسان است.”

برگها مدیر کل Kyle Dubas گفت: طبیعت منحصر به فرد از این وضعیت از جمله 16 باشگاه مبارزه در بهترین-از-پنج دور مقدماتی مناسب برای پر کردن نهایی هشت لکه های معمول حذفی براکت خواهد بود و جذاب.

“وجود دارد هیچ تجربه ای است که هر کسی که تا به حال مانند این است,” او گفت:. “شما می توانید نگاهی به برخی از کانادا فنجان یا جام جهانی برای بازیکنان که می آیند به مسابقات در بلند اخراج. سپس دوباره آن هستند [سپتامبر] مسابقات آینده, آوریل, مه, ژوئن پس از اتمام بسته به جایی که شما در جدول رده بندی است.

“این یک اوت سرگیری پس از پایان مارس پس از تقریبا پنج ماه اخراج برای هر کس بین بازی و فقط یک نمایشگاه بازی. من واقعا هیچ ایده چه چیزی آن را به نگاه مانند.”

تورنتو مرکز Auston متیوز هم نمی دانید چه آینده پس از زمان زیادی در قفسه اما او مشتاق به پیدا کردن.

“من خواندن است که بسیاری از مردم احساس می کنید که این احتمالا gonna be the hardest جام استنلی را به نفع خود با همه تازه بودن” او گفت:. “من مطمئن هستم که کسی واقعا نمی داند چه به انتظار.

“هنگامی که جن را کاهش یافته است و بچه ها در حال رفتن به رقابت برای جام استنلی است که واقعا مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>