نیاگارا پرورش دهنده گل یکی از هزاران نفر در سراسر کانادا نهفته COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در زیر پانل از گلخانه Jan VanZanten نظرسنجی دریایی از خورشید گل ستاره رو به افزایش از گلدان پلاستیکی آماده به کشتی است اما بدون خریدار.

در سال گذشته منطقه آبشار رشد تا به حال هیچ مشکل فروش به عمده فروشان توسط هزاران نفر.

“در حال حاضر ما فقط کمپوست” VanZanten گفت. “پس من با بچه ها در خانه هر بعد از ظهر آنها را به صرف دو ساعت پرتاب کردن گل که در نمایاندن است.”

فروش پایین 30 درصد برای سال و عید آمد و رفت و در ارتفاع جسمی فاصله گرفته است. عدم اطمینان مواجه صنعت به عنوان روز مادر روش – “شما می توانید می دانم آن را به کریسمس برای هر خرده فروش” – و بحرانی بهار فصل کاشت dawns حتی بیشتر نگران کننده است.

ادامه مطلب: کسب و کار می تواند شروع به استفاده از اورژانس COVID-19 یارانه دستمزد برنامه در روز دوشنبه

“اگر این می رود تا ماه ژوئن ما به احتمال زیاد خواهد شد و در 70 درصد او گفت:” از سال بیش از سال از دست دادن درآمد. “من اضافه برداشت است اشباع شده در بانک. بدیهی است که آنها زمانی که من قصد دارم برای شروع طراحی است که به عقب و من نمی توانم پس از من فروخته نشده هر چیزی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

VanZanten یکی از هزاران گل کشاورزان در سراسر کشور نگران تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. تقاضا برای غیر فاسد شدنی موارد تحت فشار قرار دادند و گیاهان تزئینی در خارج از زنجیره تامین در ماه گذشته انباشت دیوانگی در حالی که در حال انجام shutdown از باغ مراکز در حوزه های قضایی از جمله اونتاریو و نیویورک قطع نقاط بحرانی از فروش, تهدید به ترک کنندگان بالا و خشک است.

“این زمانی است که ما به فروش. ما در آستانه یک دوره بحرانی” گفت: James Farrar, مدیر کانادا باغبانی زینتی داد.

درختان و بوته ها و گیاهان ملافه معمولا کاشته شده ممکن است بین 1 و 15 ژوئن گفت: با مشتریان اعم از باغبان حیاط به شهرداری.

باغ و مراکز تولید کنندگان در جنوب آلبرتا تنظیم به افزایش درخواست ها در میان COVID-19

باغ و مراکز تولید کنندگان در جنوب آلبرتا تنظیم به افزایش درخواست ها در میان COVID-19

در انتاریو گل کنندگان دور انداخته حدود 40 درصد از عید پاک خود را محصول با توجه به گل کانادا تولید کنندگان است.

استان تعیین شده باغ مراکز به عنوان یک غیر ضروری سرویس – دردناک محرومیت برای این صنعت پس از نزدیک به دو سوم از کانادا تولید ناشی از انتاریو است. همسایه نیویورک و اوهایو نیز مجبور باغ مراکز برای قفل کردن درهای خود را در حالی که در میشیگان و ورمونت ممنوع خرده فروشان از فروش غیر ضروری محصولات از جمله خانه باغبانی موارد.

“اگر آنها نمی, باز, آسیب رفتن به فصل” گفت: گروه تجارت سر اندی Kuyvenhoven اشاره کرد باغ مراکز نقش بسیار مهم برای بستر گیاهان خاص است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بریتیش کلمبیا – دوم-بزرگترین گل و گیاه تولید کننده – آلبرتا و مانیتوبا و اجازه داده اند باغ مراکز به نگه داشتن در حال اجرا در حالی که کبک تلقی آنها ضروری را همراه با کودکان به عنوان از آوریل 15, هر چند نه در زمان عید پاک است.

ادامه مطلب: ترودو اعلام اجاره امداد از 75% برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus

Kuyvenhoven که با همسر خود همکاری owns a $2.5 میلیون کسب و کار فروش گلدان داوودی و داخلی calla lilies – تا حد زیادی به توزیع کنندگان ایالات متحده در یک جفت از مزارع غرب تورنتو می گوید مسدود زنجیره تامین در جنوب مرز باقی می ماند یک مشکل است.

“مشتریان ایالات متحده برای یک بار خود را بسته سیستم های توزیع به گل و بنابراین مواد غذایی اصلی زنجیر نمی شد خرید گیاهان,” او گفت که سخت در تولید کنندگان از برش گل رز و لاله.

“اگر یک کامیون می توانید 24 سورتمه و چهار سورتمه شد گل گل آمد کامیون ها و قرار دادن آنها بیشتر مواد غذایی در کامیون – که ما به طور کامل درک. تنها چالش این است که زمانی که شما در حال رشد گل به عنوان ما آنها همچنین باید یک عمر” گفت: Kuyvenhoven که خریداری کسب و کار خود را از پدر و مادر خود را در سال 1990.

“در حال حاضر ما در حال حاضر رو به نقدینگی مسائل…من در میانهی شب خواب در پنج هفته است.”

گل کانادا تولید کنندگان می گوید صادرات به ایالات متحده را تشکیل می دهند در حدود یک سوم از گلخانه ای گل و گیاه, خرید و فروش که آمار 1.6 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به آمار کانادا. مهد کودک فروش در صدر 500 میلیون دلار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: برتر داگ فورد به پرده بازگشایی چارچوب برای انتاریو

در حالی که باغ مراکز می تواند همچنان به کار در سراسر قاره تولید کنندگان تعجب می کنم که آیا دسته گل و گلدان باقی خواهد ماند در لیست خرید از مصرف کنندگان در تلاش برای اجاره افزایش نرخ بیکاری در میان اعداد و بلندی رکود است.

Kuyvenhoven امیدوار است که خانواده ها محدود به خانه های خود را برای بسیاری از روز را انتخاب کنید به صرف آنچه که آنها را ذخیره کرده اید از unpurchased تعطیلات و lattes بر روی گیاهان خود را برای گلدان و گل.

“که بخشی از آنچه که ما انجام از طریق رکود در گذشته” او گفت:.

تولید کنندگان انجمن در حال مذاکره با دولت فدرال و دولت های استانی بیش از پتانسیل مالی امداد با گل های کانادا تولید کنندگان درخواست “تزریق پول نقد” و همچنین تمدید بازپرداخت بدهی برنامه های امن در بخشی از اتاوا Kuyvenhoven گفت.

ادامه مطلب: فدرال اعلام $350M صندوق برای موسسات خیریه و صدمه COVID-19 همه گیر

تا کنون دولت فدرال تمدید اقامت به طور پیش فرض برای واجد شرایط کشاورزان تا اکتبر. 31 دادن گل و گیاه گلدانی تولید اضافی شش ماه به پرداخت کردن وام های فدرال است که می شده اند به دلیل در پایان ماه آوریل است.

اتاوا همچنین معافیت اعطا شده در سفر هوایی محدودیت برای کارگران موقت خارجی و سرمایه گذاری 50 میلیون دلار برای کمک به کشاورزان پرواز در کارگران در منشور سفر. “پروازهای جدید در حال رزرو هر روز” به بخش کشاورزی گفت: در یک ایمیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در گلخانه VanZanten عملیات که بیش از حد رسیده سوسن و ارکیده.

“گل آیا شما را شادتر آنها در واقع بلند کردن روح خود را…اما وجود دارد مزارع که نمی تواند گزاف گویی از این,” او گفت:.

“این همه اتفاق افتاده در زمان اشتباه است.”

COVID-19 pandemic: کانادا گوشت و سیب زمینی صنعت در بحران

COVID-19 pandemic: کانادا گوشت و سیب زمینی صنعت در بحران
مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از گسترش ویروس کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>