نیاگارا را Great Wolf Lodge با استفاده از همه گیر خرابی, تعمیر, ‘بزرگترین’ shingled سقف

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یکی از آبشار های برتر, جاذبه می گوید که آنها بوده ام با استفاده از یک بسته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به ارتقاء مشهور تکه چوب برای سقف.

کانادا نسخه Great Wolf Lodge دارای 22,500-مربع-متر (از 250 ، 000 فوت مربع) سقف است که آنها می گویند که ‘بزرگترین’ shingled سقف در کانادا.

ارتقاء پروژه شامل یک سقف فلزی است که 100 درصد قابل بازیافت در پایان زندگی خود را و شامل بین 25-95 درصد بازیافت محتوا قبل از برنامه با سقف طراحان Boral کانادا با مسئولیت محدود.

کیت Simmonds معاون رئیس جمهور و مدیر کل ویکتوریا خیابان ملک در آبشار نیاگارا می گوید: سقف است که تقریبا معادل 15, NHL هاکی rinks در سطح منطقه و برای اولین بار shingled 15 سال پیش در جریان اصلی ساخت و ساز.

ادامه مطلب: استخر به آرامی باز در سراسر همیلتون-نیاگارا در میان گرما هشدار و همه گیر

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Simmonds اذعان می کند این بیماری همه گیر را حذف کرده است تعدادی از مشکلات برای تسلیم بود که با توجه به یک نوسازی در طی چه بوده است اوج فصل گردشگری برای حق رای دادن.

“قبل از همه گیر shutdown ما تیم عملیاتی شد با تمرکز بر چگونه به حقه بازی یک اشغال کامل رفت و آمد مکرر با عمده پروژه ساخت و ساز” گفت: Alex در آزادی.

“همه گیر قطعا حذف شود که چالش و ما دیگر نگران منفی مهمان اثرات.”

کوین مارتین از Boral می گوید: فلزی جدید اعمال بیش از بالای موجود زونا حذف مقدار قابل توجهی از زباله که تولید شده اند باید تسلیم تصمیم گرفتند به صورت سنتی سقف جایگزین.

“با نصب یک سقف فلزی Great Wolf Lodge است بین بردن حدود 540,000 پوند (243,000 کیلوگرم) از زونا آسفالت ناخن underlayments و دیگر بام-مواد مرتبط از فرستاده شدن به محل دفن زباله گفت:” مارتین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: St. Catharines به پیش نویس اجباری داخل ماسک آئین نامه

Great Wolf Lodge بسته شده در مارس 15 در میان همه گیر است و طرح ریزی یک Aug. 27 تاریخ برای بازگشایی با کاهش ظرفیت در راستای استانی فاصله گرفتن سفارشات. تسلیم است و امیدوار به بازگشایی آن waterpark وقتی انتاریو می دهد چراغ سبز به مرحله سه.

Simmonds انتظار بام پروژه به پایان خواهد رسید زمانی در اواخر اکتبر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>