نیک سوزوکی قفل شده است و به عنوان یک سنگ بنای برای Montreal Canadiens آینده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این Montreal Canadiens در حال قرار دادن بر روی صورت شجاع که روز دوشنبه مهلت تجارت روش.

بازیکنان و مربیان می گویند که همه چیز درست به رسانه ها در مورد از دست دادن امید در تعقیب خود را برای یک نقطه حذفی و اعتبار خود را از تلاش این تیم در یخ نه منحرف.

اما شانس آنها آن را طولانی و هر کس آن را می داند. حتی با به ظاهر معجزه آسا بازگشت کاپیتان شیا وبر از آسیب هفته زودتر از انتظار بازیکنان آگاه هستند فهرستی teardown یا قبل از ضرب الاجل روز امکان پذیر است.

“وجود دارد انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد” rookie نیک سوزوکی روز دوشنبه گفت:. “من می خواهم همه را به ماندن. من احساس می کنم مثل تمام تیم ما احساس می کند همان راه است.”

سوزوکی است که تنها 20 سال سن اما او در حال حاضر یاد گرفته دست اول در مورد واقعیت های حرفه ای هاکی.

‘این یک تناسب کامل’

او معامله شد قبل از اینکه او حتی یک بازی برای این تیم که پیش نویس او را از آمدن به مونترال به عنوان centrepiece از مقابله با وگاس دیدم که حداکثر Pacioretty و سپس به حبس’ کاپیتان رفتن راه دیگر.

“این نوع فقط تکان دهنده در تلاش برای بسته بندی کردن سر من در اطراف آن” سوزوکی گفت. “وقتی که من پیش نویس به وگاس شما هرگز فکر می کنم در مورد معامله قبل از اینکه شما می توانید به بازی وجود دارد. اما زمانی که فرصت آمد به اینجا می آیند من فکر می کنم آن را کامل و مناسب است.”

بر خلاف بسیاری از هم تیمی های خود سوزوکی نمی باید به نگرانی در مورد معامله بودن دوباره.

در فصل اول خود را در مونترال او به طور پیوسته بهبود یافته در حال ظهور به عنوان یک بخش ضروری از این تیم قصد دارد برای ساخت یک برنده است.

سوزوکی است تحت تاثیر مربی کلود ژولین با تنظیم به rigors از NHL فصل. (آسوشیتد پرس)

رفتن به بازی روز سه شنبه بازی, سوزوکی گره خورده است برای سوم به طور کلی در rookie به ثمر رساند با 38 امتیاز و در میان rookie مراکز او صدر در لیگ در هر دو امتیاز و زمان یخ.

فراتر از اعداد سوزوکی عبور تخم چشم تست در پرواز رنگ ها. او دارای یک هاکی ضریب هوشی فراتر از سال خود را به طور منظم باعث می شود باهوش با جن در چوب خود و نقش صدا دفاعی بازی.

اما شاید قابل توجه ترین بخش از سوزوکی بازی خود را دوام آورد.

“او با بازی در یادبود جام, او با بازی در جهان juniors او شده است از طریق خرد کردن یک برنامه” مونترال سر مربی کلود ژولین گفت.

Juilen می گوید آن را مشترک برای برخی از بازیکنان جوان به ضربه دیوار بعد از وعده اوایل فصل می گرداند. در این فصل به تنهایی مونترال طرفداران را تماشا کرده اند به عنوان چشم انداز Cale فلوری, Jesperi Kotkaniemi و رایان Poehling فرستاده شدند به AHL در لاوال به کار خود پس از بازی NHL ثابت می شود بیش از حد از یک چالش برای آنها شب پس از شب.

اما سوزوکی است bucked روند و نه پژمرده تحت فشار دقیق NHL فصل — او در همه 61 بازی برای مونترال ساخت و او را تنها rookie رو به جلو در لیگ که دارای 100 درصد رکورد حضور با سازمان بزرگ باشگاه است.

“من تا به حال بسیاری از تجربیات را از طریق تاریخ و جزئی هاکی فقط ذهنی آموزش خودم را در شرایط دشوار,” سوزوکی گفت.

“که احتمالا مهم ترین چیز در حال حاضر است که کمک به او” Julien گفت. “او یک smart player او در آن چهره های, اما در پایان روز آن را داشتن از طریق بوده است که قبل از خرد کردن. هنگامی که بچه ها از طریق آن هنگامی که آنها خیلی بهتر بار دوم در اطراف. بنابراین به نظر من او تا به حال آن را قبل از او در اینجا و به همین دلیل او را به خوبی انجام می دهند.”

سوزوکی اعتبارات حمایت از هم تیمی های خود و خانواده خود را برای صاف کردن تنظیم برای NHL هاکی.

او گفت: هر کس در این تیم کمک کرده است و رشد او به عنوان یک بازیکن بلکه به طور خاص فیلیپ Danault و توماس تاتار به عنوان دو تا از بچه ها که ساخته شده تفاوت در آمادگی جسمانی کردن یخ و روانی آماده سازی پیش از بازی.

او همچنین در صحبت روزانه با هر دو پدر و مادرش در لندن, Ont., و یا برادر خود را که در حال حاضر junior در انتاریو لیگ هاکی برای Saginaw Spirit.

“این خوب است که پشتیبانی می کند. پدر و مادر من به من مطرح بود یک کارگر خوب و من و برادر من بوده است هل دادن یکدیگر پس ما بچه ها” سوزوکی گفت.

این هم درست است که او اولین فرد شناخته شده در درخت خانواده اش. دیوید سوزوکی میزبان از آستین در حال اجرا CBC نشان دادن ماهیت چیزهاییاست که یک فامیل دور.

“او پدر بزرگ من پسر عموی. بنابراین مقدار زیادی از خون مرتبط وجود دارد اما من می گویند که من دارم مربوط به” سوزوکی گفت.

سوزوکی نیز می گویند که او انجام مقدار زیادی در اولین فصل NHL اگر او می تواند نگه دارید تا با سرعت او را برای مجموعه خود را. آن را نمی ممکن است پایان با یک حذفی اجرا یا کالدر جایزه به رسمیت شناختن او به عنوان لیگ را rookie of the year — کلرادو defenceman Cale ماکار پیشتاز — اما او ممکن است نامزد دریافت جایزه است.

صرف نظر از هر پست-فصل تمجید آن را روشن سوزوکی خواهد بود در مرکز Habs’ برنامه به عنوان آنها مجددا با ابزار برای آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>