NIH رسمی تایید 40 آمریکایی در کشتی کروز را coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بالا موسسه ملی سلامت رسمی گفت: حداقل 40 آمریکایی در یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن آلوده شده اند مرگبار coronavirus.

Dr. Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه با میزبان مارگارت برنان در CBS’ “چهره ملت” که آلوده به آمریکایی ها روی الماس شاهزاده کشتی کروز خواهد بود درمان در بیمارستان ها در ژاپن است. Fauci به تعداد 40 هر چند گزارش های دیگر حاکی از آن است که تعداد ممکن است بالاتر است.

CDC در روز شنبه تایید کرد که 400 آمریکایی بودند را تخلیه از کشتی کروز و پرواز بازگشت به ایالات متحده که در آن Fauci گفت: آنها بشود به 14 روز در قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

“دلیل آن این است که درجه ای از توانايی انتقال در آن کشتی کروز است که در اصل شبیه به بودن در یک نقطه داغ” Fauci اضافه شده است. “بسیاری از توانايی انتقال که در کشتی کروز.”

Fauci اظهار داشت گفت که اگر مسافران که هنوز نشان داده شده است هر گونه نشانه ای از coronavirus شروع به توسعه علائم در حالی که در هوا “آنها را تفکیک می شود در داخل هواپیما است.”

پرواز به دلیل ترک از ژاپن بعد در روز یکشنبه.

الماس شاهزاده قرنطینه شده در شهرستان بندر یوکوهاما پس از Feb. 3. حداقل 218 مسافر که از شنبه باید گزارش آزمایش مثبت برای ویروس.

سیاسی اولین گزارش روز پنج شنبه که نمایندگان مجلس از جمله نماینده کنگره فیل گوزن ماده (R-Tenn.), تحت فشار تهمت و دولت برای تخلیه پس از Roe دریافت یک حساب دست اول از یک پزشک مراقبت های اولیه بود که رشته در هیئت مدیره.

Coronavirus رسما به نام COVID-19 آلوده در حدود 70 ، 000 نفر در سراسر جهان عمدتا در چین است. مرگ و میر می ایستد در بیش از 1600.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>