نایک واکنش نشان می دهند Infinity Run Flyknit کاهش آسیب بنابراین شما می توانید بیشتر و بیشتر اغلب

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من عشق را به اجرا اما من در بر داشت که من مجروح راه بیشتر از من باید. من تنگ همسترینگ و بنابراین حتی پس از دو مایل اجرا پیدا می کنم خودم لنگش برای یک هفته به دلیل یک سویه رفتن در پا یا همسترینگ. من سعی کردم همه چیز را برای جلوگیری از این. من شروع به انجام بیشتر یوگا برای افزایش انعطاف پذیری خریداری فوم رولر به گره قبل و بعد از اجرا و من حتی سعی کردم Theragun. اما حتی پس از ماه ها و سال ها حتی از یوگا و تلاش داروهای دیگر مانند یک کفش با ساختار بیشتری به حمایت من هنوز هم خودم را مجروح. و سپس من سعی کردم یک جفت نایک کفش جدید.

نایک واکنش نشان می دهند Infinity Run Flyknit کفش طراحی شده برای کاهش در حال اجرا مربوط به صدمات. این midsole کفش منحصر به فرد تاب شکل خیلی گشاد گشاد راه رفتن خود را می رود از پاشنه تا انگشت مانند آن قرار است به و کفش نیز گسترده تر پایه به این معنی که شما در حال ارائه ثبات بیشتر با هر مرحله. نه تنها پایین گسترده تر است اما بیشتر وجود دارد فوم بیش از حد وجود دارد بیشتر cushioning و پای خود را به نزدیک است که زیر سازی بنابراین شما باید بیشتر پاسخگو ، من در بر داشت بسیاری از درد من اتفاق می افتد در بالای پا و نایک اضافه شده است سه لایه از تنفس flyknit مش بنابراین پای خود را پایدار و امن در طول اجرا خود را.

در واقع با توجه به نایک مطالعه وجود دارد که 52 درصد کمتر شانس گرفتن مجروح در مقایسه با کفش های قدیمی من با استفاده از نایک هوا زوم سازه—همان آنهایی که من فکر کردم من حمایت اضافی. اگر شما اعتماد ندارند نایک مطالعه خوب است که من آن را دریافت کنید. اما آن را از من این کفش را نگه داشته من سالم, بنابراین من می توانید لذت بردن از من بیشتر اجرا می شود بدون هیچ گونه نگرانی در مورد که در درد پس از آن.

نایک واکنش نشان می دهند Infinity Run Flyknit

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>