نایک Vaporfly تند در حال اجرا در جهان به عنوان کفش اعتبار برای بار سابقه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

برای کانادا ماراتون رید Coolsaet انتخاب آسان بود.

The 40-year-old می دانست که اگر او می خواست به واجد شرایط برای این تابستان توکیو بازی های المپیک, او تا به حال برای تخلیه خود را در زمان طولانی اسپانسر جدید تعادل و سوئیچ به نایک و آن Vaporfly در حال اجرا کفش.

نایک Vaporflys در یک سطح کاملا متفاوت. قبل از شما می خواهم کمی تغییرات افزایشی به کفش. اما این فقط همه چیز.– رید Coolsaet کانادا ماراتون

“نایک Vaporflys در یک سطح کاملا متفاوت,” Coolsaet گفت. “قبل از شما می خواهم کمی تغییرات افزایشی به کفش. اما این فقط همه چیز است.”

همیلتون بومی است به نمایندگی از کانادا در دو مورد قبلی بازی های المپیک تابستانی, اما اذعان کرد که در سن و سال او, او را به عنوان سریع به عنوان او استفاده می شود. Coolsaet برای اجرا نیاز به یک زمان حداقل دو ساعت و 11 دقیقه و 30 ثانیه به منظور حفظ یک نقطه در توکیو. او گفت: او نزدیک است اما نه کاملا هنوز وجود دارد.

“من نیاز به همه چیز من می توانید دریافت کنید. و Vaporfly است که اغلب به ارزش حدود دو دقیقه در یک ماراتن و اگر من می توانم دو دقیقه پس از آن من می تواند رقابتی,” او گفت:. “من انجام داده ام که [اجرای مقدماتی استاندارد] شش بار, بنابراین من می دانم آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به آنجا…. و من امیدوارم که Vaporfly به من می دهد که لبه.”

سازمان دیده بان | است Vaporfly کفش ناعادلانه?

این افزایش عملکرد دوندگان ماراتن از یک نایک Vaporfly کفش ممکن است بیش از حد برخی از ورزش تنظیم کننده می گویند و کفش می تواند در ممنوع از فرسوده در رقابت — از جمله آینده بازی های المپیک تابستانی. 1:59

کفش صنعت مشهور است برای آن اعتیاد به مواد مخدره و اغراق وعده داده است که جدیدترین کفش خواهد زندگی خود را تغییر دهید. اما این کفش ها ظاهر می شود به زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.

“من نمی توانم فکر می کنم از هر چیز دیگری در طول عمر من که تا به حال بزرگتر تاثیر بر اجرای برنامه های در حال اجرا بیش از دو سال گذشته — اساسا هر رکورد در حال اجرا است که من فکر می کنم شکسته شده است” گفت: Alex Hutchison علم نویسنده و سردبیر ارشد در کانادا در حال اجرا مجله.

Kipchoge است تصویر ورزشی نایک Vaporfly کفش. (Alex Halada/AFP)

اعداد دروغ نمیگویند. از آنجا که Vaporfly معرفی شد در سال 2016 سریعترین زمان تا کنون ثبت شده برای هر دو مردان و زنان ماراتن ثبت شده است. و در آخر شش ماراتن 31 36 تریبون نقاط شده است ادعا شده توسط دونده با پوشیدن کفش.

و حتی اگر آن را در طول تحریم نژاد کنیا Eliud Kipchoge پوشیده بود Vaporflys که او یک زیر-دو ساعته در ماراتن چیزی یک بار در نظر گرفته غیر قابل تصور است.

فوق العاده نور فوم

بنابراین چه چیزی باعث این کفش متفاوت است ؟ مانند بسیاری از نخبگان در حال اجرا کفش آن را به یک فیبر کربن ورق که پا مانع از خم شدن است که روکشی توسط لایه ای از فوم. اما Vaporfly متفاوت است چرا که لایه ای از فوم بسیار ضخیم تر اما بدون هیچ گونه اضافه وزن است.

“به طور معمول اگر شما یک کفش با فوم ضخیم این این امر می تواند فوق العاده سنگین اما این فوم فوق العاده نور” Hutchison گفت. “از فیبر کربن ورق نگه می دارد که کفش سفت مانع از پای خود را از خم شدن و از دست دادن انرژی و آن را نگه می دارد پایدار حتی اگر شما کردم این لایه فوم که فشرده است و به شما انرژی با هر مرحله.”

تا کنون شرکت های دیگر شده اند قادر به نگه داشتن سرعت با وجود feverishly کار بر روی نمونه های مشابه پیش از تابستان امسال در بازی های المپیک است. و با نایک مجموعه به معرفی یک کفش جدید با حتی یک فوم ضخیم تر پایه برخی می گویند در آن زمان برای تنظیم به آنچه که بسیاری از آنها خواستار یک شکل از فن آوری دوپینگ.

جهانی دو و میدانی بدن است که حاکم بین المللی در حال اجرا است که انتظار می رود تا پایان این ماه اعلام محدودیت های اطراف چه نوع از کفش ورزشکاران می پوشند در تحریم حوادث.

کانادا رید Coolsaet, 40, امید, نایک کفش کمک می کند تا او را واجد شرایط برای یک سوم بازی های المپیک است. (گتی ایماژ)

این معلوم نیست که دقیقا چه چیزی از آن خواهد شد و یا باید انجام دهد.

“من واقعا تلاش با چه منطقی گام بعدی این است که در اینجا گفت:” کوین مک کینون سردبیر مسابقات سه گانه مجله کانادا. “آیا ما می خواهیم برای جلوگیری از این تکنولوژی ؟ آیا ما می خواهیم برای جلوگیری از این تغییرات که در حال بهبود این ورزش ؟ مطلقا نه. انجام کارهای بیش از حد? کاملا. بنابراین در آینده با تعادل چیزی است که ما نیاز به انجام, و من حدس می زنم که چه جهانی دو و میدانی است که در تلاش برای انجام در حال حاضر است.”

در بیانیه ای به ان بی سی در اوایل این هفته جهان دو و میدانی گفت که “مقامات فنی ورزشکاران دانش و سلامت پزشکان و کارشناسان حقوقی” باید بررسی شده است برای ماه آیا کفش نقض یک قانون است که کفش مورد استفاده در مسابقات باید “منطقی موجود” برای همه دونده و نمی تواند “هر ناعادلانه کمک و یا مزیت است.”

این بیانیه در ادامه می گویند “که برخی از انواع فن آوری ارائه می کنند یک ورزشکار با کمک اجرا می شود که بر خلاف ارزش های این ورزش است.” چالش این است برای پیدا کردن تعادل مناسب در ویژگی های قوانین بین تشویق توسعه و استفاده از فن آوری های جدید در دو و میدانی و حفظ اساسی فنی ورزش: دسترسی جهانی و انصاف.”

پس این اختلاف پدید آمده نایک خود را حفظ کرده است کفش نمی ارائه هر گونه استفاده.

اما مک کینون گفت: اعداد دروغ نمیگویند.

“مردم همیشه صحبت در مورد خلوص در حال اجرا است. هر کسی می تواند به آن را دریافت. همه شما نیاز است یک جفت کفش. و شما می توانید در خارج وجود دارد و قابل رقابت با بهترین ها در جهان” مک کینون گفت. “در حال حاضر ما برخی می گویند شاید که ممکن نیست.”

“ما باید تصمیم بگیرید که در آن ما در حال رفتن به رسم خط و سپس هر کسی که با استفاده از چیزهایی که ما توافق خوب هستند — که” هاچینسون گفت. “بسیاری از چیزهایی که در حال افزایش عملکرد. این یک سوال از توافق چه خواهد بود قابل قبول است.”

همانطور که برای Coolsaet او را در آغوش خود کفش جدید. اگر او گفت: آنها دیگر اجازه او را مجبور به ارزیابی مجدد به عنوان او تلاش می کند به نمایندگی از کشور خود را در یک سوم بازی های المپیک است. اما تا آن زمان او را بهره گیری از همه چیز او می تواند. هیچ انتخاب دیگری.

“خوب, شما هنوز هم می تواند رقابتی, اما شما می خواهم رقابتی تر می شود اگر شما با پوشیدن آنها” Coolsaet گفت. “شما تقریبا فقط به کسی شروع به سر در یک مسابقه و مگر اینکه شما یکی از ورزشکاران برتر در جهان, شما نمی خواهید به هر کسی شروع به سر در این سطح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>