هیچ روز در ساحل: سارا Pavan در انتظار یکی دیگر از شات در المپیک طلا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سارا Pavan قهرمان جهان و شاید بهترین بازیکن والیبال این کشور تا به حال تولید – داخل خانه دادگاه یا ساحل…bar none.

او با توجه به گسترده مکالمه در بهترین زمان. مانند بسیاری از ورزشکاران بزرگ سارا ترجیح اجازه دهید به عملکرد او را به صحبت کردن.

اما زمانی که او از خانه اش در کالیفرنیا در اوایل یک روز صبح Pavan مشتاق به چت.

“ساحل زیبا است در خارج وجود دارد,” او می گوید: من به عنوان تجسم شن و ماسه و گشت و گذار در Hermosa ساحل, والیبال, پایتخت, شمال امریکا است.

“این شرم آور است که هیچ کس را در ساحل. این یک کمی ترسناک به فکر می کنم در مورد این سناریو.”

سارا Pavan باعث می شود یک بازی با توپ در FIVB والیبال ساحلی در تور جهانی رویداد در توکیو در ماه جولای سال 2019. (فایل/گتی ایماژ)

Pavan حرفه ای بود که اوج در طولانی گذشته است در حال حاضر شده است و مشخصی.

او را به تنهایی و جدا شده با همسرش که یک برنامه نویس کامپیوتر و روز خود را صرف آموزش و ورزش در حالی که در نظر گرفتن دوره های آنلاین در علوم اعصاب داروسازی و تغذیه.

او در رشته بیوشیمی و گل کامل 4.0 معدل به عنوان یک دانشگاهی آمریکایی در دانشگاه نبراسکا–لینکلن که در آن او بود NCAA قهرمان به عنوان یک دادگاه والیبال بازیکن و دانشگاهی زنان ورزشکار سال در ایالات متحده است.

اما صدمه می آید چرا که او نمی تواند به رقابت بپردازند. همه که سمت چپ است چه بسیاری از ورزشکاران را به شما بگویم کافی نیست: صحبت کردن در یک بازی خوب است.

“من نمی توانم فکر می کنم از بدترین سناریو از آنجا که له من” او اذعان می کند.

“من می توانم خودم اجازه نمی رفتن وجود دارد و من نمی توانم احساس متاسفم برای خودم. من می دانم که در این زمان وضعیت ما به عنوان ورزشکاران نیست مهم ترین چیز است. من باید این را به عنوان یک فرصت برای آماده به انجام بهترین من. آنهایی که بیرون آمدن از این خواهد شد که به خرد کردن آن را. آنهایی که خود به دست و زانو و در حال انجام این کار خواهد شد آنهایی که پیروز خواهد شد در پایان.”

آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده برای سارا Pavan.

سازمان دیده بان | سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes ” سفر به تبدیل شدن به قهرمان جهان:

این کانادایی ساخته شده در تاریخ به عنوان قهرمان جهان, اما آنها می توانند در بالا آمده دوباره در توکیو 2020? 2:38

در 16 سالگی او جوانترین بازیکن تا کنون انتخاب شده به کانادا ملی والیبال زنان تیم.

او دختر از پل و سیندی Pavan از Kitchener, Ont., که هر دو بازی والیبال در غربی دانشگاه در لندن است.

پل شد سارا مربی و سیندی رقابت برای تیم ملی اما از دست رفته را در بازی های المپیک 1980 مسکو و از آنجا که این تیم تنها موفق به واجد شرایط برای آنچه که معلوم شد تحریم ها.

چرا که خود سابقه سارا مامان نمی توانید تحمل به بحث در مورد وضع دختر خود را در حال حاضر.

“من مدیون زیادی به مادرم چون من می خواستم به مانند او” سارا می گوید. “ما هر دو درونگرا مردم است. اما درونگرا را می توان جدا. عدم واجد شرایط دشوار است. به دست فرصت دلخراش است هنگامی که آن را زندگی خود را. که آن را بسیار سخت برای او به بحث در مورد.”

یک سوپراستار در دادگاه به شش پا-پنج Pavan بهترین بازیکن در تیم ملی کانادا از سال 2003 تا 2012. او بازی های برگزار شده است حرفه ای در ایتالیا و کره جنوبی و برزیل و چین است. اما یک چیز او هرگز قادر به انجام این کار با تیم ملی بود واجد شرایط برای بازی های المپیک است. آتن و پکن و لندن او را فراموش.

در سال 2013 او همکاری با هدر Bansley بود که به دنبال یک شریک و Pavan به والیبال ساحلی امتحان کنید.

“بازی های المپیک چیزی است که من بوده ام به دنبال تمام زندگی من” او تخمین می زند. “آن شده است و هدف نهایی از آنجایی که من بود به اندازه کافی به درک آنچه در آن واقعا به معنای. اگر من سعی والیبال ساحلی, من می دانستم که من آن را پشیمانی برای بقیه زندگی من است.”

سارا Pavan سمت چپ همکاری با هدر Bansley راست برای ریو 2016 بازی های المپیک, اما این دو کاهش یافت و به احتمالی قهرمان المپیک آلمانی ها در یک چهارم نهایی. (فایل/گتی ایماژ)

تغییر در تمرکز کرده و همراه با Bansley, Pavan نه تنها آن را به بازی های المپیک در ریو دو نفری رو به یک چهارم نهایی قبل از از دست دادن به احتمالی مدال طلا قهرمانی از آلمان است. اما آن را به عنوان با تمام جاه طلب بازیکنان در آینده نزدیک به پیروزی است و به ندرت به اندازه کافی خوب.

“من تبدیل به 30 در آخرین بازی های المپیک” او به یاد می آورد. “این فوق العاده ناامید کننده به دست یک مدال. برای طولانی ترین زمان فقط به گرفتن وجود دارد هدف است. آن گریزان است. اما سپس شما وجود دارد و آن دیوانه که چگونه به سرعت اهداف خود را تکامل.”

پس از بازی Pavan و Bansley جدا از راه و سارا همکاری با یک شریک جدید, ملیسا, Humana-راهپیمایی یک بازیکن از تورنتو است. موفقیت خود را با هم حیرت انگیز بوده است.

آنها موفق به کسب اولین مدال طلا در والیبال ساحلی به عنوان ورزش ساخته شده اولین آن در Gold Coast, بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 2018 شده اند و پنج بار قهرمان در FIVB والیبال ساحلی در تور جهانی.

فقط در تابستان گذشته Pavan و Humana-راهپیمایی دستگیر FIVB جهان عنوان قهرمانی را با شکست دادن Alix Klineman و مارس راس ایالات متحده در هامبورگ آلمان. این اولین بار بود که کانادا از بازیکنان موفق به کسب یک مدال از هر نوع در مسابقات و آنها بلافاصله شماره یک رتبه تیم در این سیاره است. آنها همچنین تاسیس خود را به عنوان مدال علاقه رفتن به توکیو بازی های المپیک است.

پس از آن همه ورزش متوقف شده است.

“این مشکل به دلیل ملیسا و من در چنین ریتم” Pavan ابراز تاسف. “من می دانم که ما انجام داده اند ، باور کن من گریه زیادی به تازگی و آن را آسان خواهد بود برای دیدن این به عنوان یک استراحت و تماشای بسیاری از Netflix بکشد.”

اما این راهی نیست که سارا می بیند راه رو به جلو. به عنوان آن شده است با کل ورزشی, سفر, این ادامه خواهد داد به یک مبارزه است.

“شما باید به کار قرار دهید اگر شما می خواهید ثروت شاه و تمام شکوه و عظمت می آید که با آن” او می گوید: با اعتقاد راسخ.

“این unglamorous چیزهایی است که هیچ کس می بیند…گریه کردن و عرق. من احساس می کنم اگر ملیسا و من کار قرار دهید من می تواند فوق العاده با اعتماد به نفس است که ما را از این قوی تر از بیشتر است.”

سارا Pavan چپ و ملیسا Humana-Paredes پس از برنده شدن طلا-مدال دیدار مقابل آوریل راس و Alix Klineman ایالات متحده در FIVB والیبال ساحلی قهرمانی جهان در شهر هامبورگ آلمان در ماه ژوئیه سال 2019. (فایل/Bongarts/گتی ایماژ)

او در مورد تماس با او و مردمی دیگر در روز و نگران سلامت خود را در طول بیماری همه گیر. اما پدر و مادر او allayed ترس او و پدر او در خصوص توصیه به تمرکز بر آنچه در پیش روست در توکیو.

“من هر گونه بی احترامی صحبت کردن و آتش که من از پدرم” سارا می خندد. “او می داند که چگونه پرشور من در مورد این. او اعتماد به نفس بیشتری در ملیسا و من از هر کس دیگری. تنها نگرانی این است که من یک شانس را به رقابت بپردازند.”

که همه هر ورزشکار مثل سارا می توانید بپرسید برای بار مانند این. همه او می خواهد به یک استراحت از همه فکر و فرصتی برای انجام در جهان بزرگترین مرحله. در انجام این کار او امیدوار است به بازی بخشی خود را در فراتر از بحران کنونی است که تمام بشریت در آن درک.

“اگر ما می توانیم مبارزه را از طریق این من فکر می کنم ورزشکاران و المپیک می تواند رهبری یک آینده هم برای جامعه بزرگتر” او آمده است.

“درگیری ها و مشکلات را فراموش کرده است و هر کس می گذارد همه چیز را برای فقط یک لحظه. من احساس می کنم مانند بازی های المپیک می تواند مناسب جشن جهانی ما موفقیت در شکست دادن این وضعیت فعلی است.”

و وقتی اتفاق می افتد که صحبت خواهد شد برای انجام سارا Pavan و هزاران نفر از ورزشکاران مانند او.

پس از آن و تنها پس از آن خواهد او را در روز او را در ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>