بدون آسیب در 3-زنگ فروغ در Vanier اتاوا خدمات آتش می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک بخش از مونترال جاده باقی می ماند بسته به ترافیک پس از آتش سوزی در یک ساختمان در Vanier و تشدید به سه زنگ فروغ در پنج شنبه شب اتاوا آتش نشانی می گوید.

آتش نشانان نامیده می شدند به 81 مونترال Rd. شرق از مرکز شهر هسته — درست قبل از 6:45 بعد از ظهر توسط یک کارمند که با این نسخهها کار در ساختمان دو طبقه که در خانه یک فروشگاه لوازم خانگی فروشگاه و یک کلیسا است.

ادامه مطلب: لیبرال انتاریو پیروزی استانی byelections در اتاوا-Vanier, Orléans

خدمه آتش متوجه شده است که ساختار ساختمان بود شروع به خراب شدن “به سرعت” در دودی شرایط با توجه به انتشار اخبار از آتش نشانی اواخر پنج شنبه.

آتش نشانان پس از آن یافت می شود شعله های آتش در بسیاری از مکان ها در “چند طبقه و دیوار” آزادی گفت.

ساختمان شروع به نشان دادن نشانه هایی از سقوط آتش نشانان مجبور به تخلیه. اولین پاسخ دهندگان به حال در ابتدا اعلام کرد دو زنگ آتش اما بالا برده است که به سه زنگ فروغ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آتش نشانان در ادامه به نبرد شعله از خارج ساختمان و مبارزه برای محافظت از ساختمان های اطراف اتاوا آتش خدمات کمک های اولیه.

Ottawa firefighters battle a three-alarm blaze that broke out in a mixed-use building on Montreal Road in Vanier, east of downtown, on Thursday evening.
اتاوا آتش سوزی سه زنگ فروغ که شکست در یک مخلوط با استفاده از ساختمان در مونترال جاده در Vanier شرق مرکز شهر در روز پنج شنبه شب. اسکات Stilborn / @OFSFirePhoto / توییتر

به عنوان 10:20 p. m. دوشنبه شب بدون آسیب گزارش شده بود با توجه به آتش نشانی.

در آن زمان آتش نشانان هنوز مبارزه با آتش و درخواست کرده بود تجهیزات سنگین برای کمک به عملیات خود و تخریب ساختمان.

همانطور که از ساعت 10 صبح روز جمعه یک بخش از مونترال جاده باقی مانده بسته به ترافیک در نزدیکی ساختمان را تحت تاثیر قرار, به گفته پلیس.

اتاوا آتش محقق فرستاده شد برای تعیین علت آتش سوزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>