کیف—اوکراین—به خصوص کسانی که در دولت بودند عصبی در روز پنج شنبه به عنوان آنها در انتظار ورود وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, اولین مقام عالی رتبه دولت آمریکا رسمی برای بازدید از بدنام مکالمه تلفنی در ماه ژوئیه گذشته بین رئیس جمهوری اوکراین ولدیمیر Zelensky رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان استیضاح طوفان است که از این تماس تلفنی همچنان به چرخش در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن کیف ترس است که اوکراین خواهد بود کشیده حتی عمیق تر به گرداب تضعیف سیستم دفاعی خود را در برابر روسیه و شاید تضعیف مبارزه علیه فساد فراگیر.

در حالی که در سطح رسمی واشنگتن سیاست حمایت از اوکراین در هر دو کسانی که تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا در برابر مبارزه با فساد با خود صریح و روشن مورد نظر بیان شده است که در جولای 25 تلفن تماس (PDF) به تحقیقات تمرکز توجه خود را رقیب سیاسی جو بایدن و تئوری های توطئه های مختلف تحت فشار قرار دادند توسط تبلیغات. او به عنوان ترویج است که باریک و برنامه او همچنین نکردن و حیاتی مورد نیاز کمک های نظامی از اوکراین.

به رهبری تهمت شخصی وکیل سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی چندین اوکراین به کاری به نفع با رئیس جمهور آمریکا و تضعیف رقبای خود را دارند در اینجا کمک ترویج تهمت پت نظریه. آنها همچنین کار با موفقیت به جانباز آمریکا Amb. ماری Yovanovitch برداشته شده از پست و ممکن است تلاش کرده اند به قرار دادن او تحت نظارت است.

بنابراین شاید این تعجب آور نیست که به عنوان Pompeo ورود بود و انتظار برخی از پیام و بیرون آمدن از کیف صدا گیج کننده است.

زمانی که این موضوع غیر قانونی نظارت با هدف قرار دادن Yovanovitch برای اولین بار ظاهر در اوایل این ماه, اوکراین, وزیر کشور اعلام کرد وجود دارد خواهد بود یک مشترک تحقیقات توسط محققان اوکراین و ایالات متحده آمریکا سرویس امنیت دیپلماتیک در سفارت اینجا. اما در صبح روز پنج شنبه ژنرال. روسلان Ryaboshapka اوکراین دادستان کل گفت: هیچ مشترک با سفارت آمریکا و احتمالا هرگز وجود داشته باشد.

Ryaboshapka اوکراین گفت اینترفاکس خبرگزاری که ایالات متحده متخصصان امنیتی در اوکراین به منظور نظارت اما طرف آمریکایی “به هیچ وجه قصد” از شرکت در یک تلاش مشترک.

چرا را چنین اعلام روز Pompeo می رسد ؟

“این پیام گیج کننده است, آن ممکن است به معنای تنها یک چیز: Ryaboshapka که Zelensky منصوب در نظر دارد برای نشان دادن واشنگتن است که اوکراین در حال انجام بهترین خود را به فاصله خود از روند استیضاح” می گوید Taras در Semenyuk از KyivStratPro شرکت مشاوره. “Zelensky و مکالمه خود را با تهمت بود ماشه کل روند استیضاح و سپس ما شنیده در مورد نظارت بر سفیر ایالات متحده Yovanovitch در خاک اوکراین بنابراین در حال حاضر رهبری ما در حال انجام بهترین خود را به دور ماندن از داخلی ایالات متحده آمریکا.”

Pompeo صحبت با خبرنگاران در مسیر قبلی خود را به توقف در لندن sidestepped مشکل تهمت تقاضا است که اوکراین به طور خاص بررسی جو بایدن پسر هانتر بایدن که در نشست هیئت مدیره یک انرژی اوکراین شرکت.

“من نمی خواهم به بحث در مورد افراد خاص,” Pompeo گفت. “آن را به ارزش آن است. این یک لیست طولانی در اوکراین از افراد فاسد و سابقه ای طولانی وجود دارد. و رئیس جمهور Zelensky به ما گفته است که او به آن متعهد است. اقدامات او گرفته شده تا کنون نشان می دهد که, و من نگاه به جلو به داشتن یک گفتگو در مورد آن با او به عنوان به خوبی.”

Pompeo پیشنهاد اوکراین به فساد شده است به یک مسئله بزرگ برای او در نقش خود به عنوان وزیر امور خارجه و قبل از آن, به عنوان مدیر سازمان سیا “در حال توسعه آمار و اطلاعات” در مورد فساد در دولت و بخش خصوصی.

وزیر امور خارجه در حال آمدن است به مطمئن شوید که وجود خواهد داشت هیچ شگفتی بد از Zelensky در طول مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه در سنا است.

ایوان Yakovina

اما اوکراینی ها که می دانستند Yovanovitch به عنوان یک اختصاص داده شده جنگنده فساد او را دیدم حذف به عنوان یک نشانه بد و شهادت او را در مجلس استیضاح جلسات همراه با چند تن دیگر بالا دولت ایالات متحده کارشناسان در اوکراین, آیا چیزی به آنها اطمینان کنید.

پس از آن است که در حال حاضر مهم تر برای کیف از همیشه برای دیدن که واشنگتن است که در واقع حمایت جدی از اوکراین حیاتی اصلاحات.

با توجه به وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام Pompeo برنامه ریزی است تا نشان دهد که دولت آمریکا در مورد مراقبت صلح در اوکراین و “برجسته ایالات متحده برای حمایت از حاکمیت اوکراین و تمامیت ارضی” در جلسات با Zelensky و همچنین با وزیر خارجه و وزیر دفاع.

Pompeo نیز برنامه ریزی برای ذخیره کردن گل در بنای یادبود برای هزاران نفر از سربازان اوکراینی کشته شده در حال حاضر تقریبا شش سال جنگ با نیروهای طرفدار روسیه در Donbas منطقه شرق اوکراین است. یادبود فقط در خارج از طلا گنبد سنت مایکل صومعه در قلب کیف یک دیوار بلند با هزاران جوان چهره ها: اوکراین مردان و زنان کشته شده در شرق اوکراین است. Pompeo خواهد شد همچنین دیدار با, مذهبی جامعه مدنی و رهبران کسب و کار.

از برخی از $1 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده تدارکات نظامی نزدیک به 40 درصد از دست داده است و به فساد و ناکارآمدی.

نوی Vremya , مجله, یکی از رسانه های خبری نزدیک پوشش واشنگتن استیضاح رسوایی با اشاره به این دیدار به عنوان روز Pompeo. “وزیر امور خارجه در حال آمدن است به مطمئن شوید که وجود خواهد داشت هیچ شگفتی بد از Zelensky در طول مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه در سنا” نوی Vremya سیاسی ناظر ایوان Yakovina گفت: روزانه وحش. “اگر ما امروز یا فردا است که اوکراین در حال رفتن به دریافت کمک های نظامی که Pompeo و Zelensky آمده اند به یک توافق متقابل است.”

اولنا Trigub رهبر مستقل دفاع ضد فساد کمیته NAKO او می گوید به نظر می رسد به جلو به عبور یک پیام مهم به واشنگتن در جلسه با Pompeo و اوکراین مدنی جامعه رهبران.

“ما اخراج نمی این واقعیت است که وجود فساد در اوکراین اما با وجود استیضاح رسوایی مربوط به برخی از شهروندان اوکراین ما بر این باورند که دولت آمریکا باید شناسایی و حمایت از اوکراین مبارزه با فساد تلاش های” Trigub گفت: روزانه وحش.

NAKO متمرکز کرده است به خصوص در اوکراین و وزارت دفاع را تهیه سیستم و نتیجه می گیرد که برخی از 1 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده تدارکات تا 40 درصد از دست داده است و به فساد و ناکارآمدی.

“میانگین درصد ما اغلب شنیدن است 30 درصد” Trigub گفت. “دولت اوکراین در حال حاضر نشان دادن اراده سیاسی برای تمیز کردن بخش دفاع—در حال حاضر دو قبوض جدید در حال توسعه هستند در دفاع تهیه و در پنهان کاری دولت.”

اوکراین مدنی رهبران امیدوارم که واشنگتن را نشان می دهد پشتیبانی قوی برای آنچه آنها را به عنوان Zelensky بازی-تغییر و اصلاحات در بخش دفاع.

“با وجود اراده سیاسی ما می بینیم که اصلاح طلبان در دولت و جامعه مدنی به عدم ظرفیت و حمایت از اوکراین شرکای بین المللی مانند ایالات متحده آمریکا است. که مورد نیاز است به شدت در این زمان مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im