هیچ کارشناسی ارشد پس از تایگر وودز مبارزه برای کت سبز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تایگر وودز شده است باید تلاش خود را برای حفظ کارشناسی ارشد کت سبز را از چنگال جهان بازان بعد از چهار روز جای او را نبرد او 11 ساله پسر چارلی برای آن بیش از قرار دادن مسابقات.

کارشناسی ارشد که جنگل برنده در مد جادویی برای پنجمین بار از یک سال پیش به ادعای خود بزرگ برای اولین بار پس از سال 2008 به تعویق افتاده است تا ماه نوامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل جهانی, ورزش در یک مقیاس بی سابقه است.

مانند رقبای خود را, جنگل, 44 بوده است لگد زدن پاشنه خود را در خانه در انتظار روز PGA Tour می توانید راه اندازی مجدد.

در حالی که او لذت می برد خانواده از جمله از 2000 قطعه اره منبت کاری اره مویی پازل ها و کاپ کیک, جنگل, اذعان می کند که “سیمی” به بازی اما نه آماده شدن برای آگوستا اولین سه راهی دشوار بوده است.

او البته محلی (مدال) در حوب ساند, فلوریدا, باقی مانده است, باز, اما, و بازی در مقابل چارلی به معنای او می تواند خود را تیز رقابتی غرایز.

“ما قادر به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت” جنگل گفت. “او خیلی بهتر در پرتاب سوزن در من در حال حاضر و او را به پذیرش آن سریع تر و معکوس آن را به عقب. ما باید یک معامله در حیاط خلوت و به طور کلی هر شب ما به شما بازی قرار دادن مسابقات و برنده می شود به نگه داشتن کت سبز در گنجه.

“گاهی اوقات آن را رفته به گنجه خود را. در درجه اول آن را ماند در معدن اما این واقعیت که او قادر به کسب آن خاموش من از آنجا که هیچ برنده ای که داده می شود در این خانواده است.

“آن را سرگرم کننده برای دیدن او, اذیت کردن من مورد ضرب و شتم من و قادر بودن به پوشیدن کت و آن را در نزدیک ترین که در آن او می گوید آن تعلق دارد.”

به عنوان دفاع از قهرمان ساخت به اساتید منحصر به فرد است. قادر به میزبان قهرمانان شام و یا لذت بردن از پر و سه رویداد برگزار می شود, روز قبل از ترک یک درجه اعتبار ساقط است.

سازمان دیده بان | حواس پرت ایده هایی برای بازگرداندن ورزشی لیگ:

همیشه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت به یک تعداد انگشت شماری از ورزش کمیسیون طرح به نظر می رسد نشت در مورد بازگشت احتمالی حالات. راب پیزو به نظر می رسد در چند. 2:31

جنگل برگزار شد بداهه قهرمانان شام در خانه با شریک اریکا هرمان و فرزندان چارلی و سام به جای.

“ما تا به حال دقیقا همان. ما تا به حال استیک و مرغ قطعه سوشی و ساشیمی,” جنگل که مبارزه از زانو و کمر آسیب به ادعای خود 15th عمده در آگوستا در سال گذشته گفت:.

“ما تا به حال کیک و milkshakes برای دسر. پس از آن بود که دقیقا آنچه که من از رفتن به خدمت است. همانطور که گفتم کارشناسی ارشد شام قرنطینه سبک با خانواده من.

“این یک کمی جالب در پایان کمی زشت که در آن شکر و تخم مرغ بود جریان در سراسر مردم مو و صورت! ما تا به حال کمی از سرگرم کننده در پایان.”

شوخی به کنار جنگل می گوید کارشناسی ارشد به تعویق افتادن دشوار است.

“این راهی است که من می خواستم به نگه داشتن ژاکت برای یک دوره طولانی تر از زمان” او گفت:. “من می خواستم به خارج وجود دارد و رقابت برای آن و کسب دوباره آن را.

“من سیمی من انجام شده است آن را برای 25 سال در حال حاضر و پس از آن سخت است برای پیدا کردن سیم این مدارها در حال حاضر احساس می کنم که کمی مرزی. من می خواهم برای دریافت وجود دارد و بازی — من می خواهم به رقابت بپردازند.”

جدا از بازی گلف با چارلی, جنگل می گوید دوچرخه سواری شده است یک راه آرامش بخش در طول مستند. خود آسیب lay-offs نیز کمک کرده اند او را در مقابله با وضعیت کنونی او به عنوان توصیف “جنگ نامرئی دشمن.”

“من از طریق قسمت شبیه به این را در زندگی حرفه ای من با پشت من که ثانیه به نظر می رسد مانند ماه شما باید به سرعت همه چیز را و انجام همه چیز را در سرعت های مختلف,” او گفت:.

“من می دانم آن را خسته کننده و خسته کننده در زمان, اما در پایان, ما در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی صاف منحنی,” او گفت:. “این طبیعی جهان است.

“پدر من استفاده می شود به می گویند “آن را یک وعده غذایی بعدی’ — پس شما بروید در آن تا زمانی که وعده غذایی بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>