رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن victory lap باید صبر کنید.

سنا استیضاح محاکمه در ادامه به اواسط هفته آینده به معنی آن را بالا بردن در برابر هر دو آیووا قفقاز و رئیس جمهور سوم دولت از آدرس اتحادیه. و برخورد ایجاد یک پیام challenge برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که مشتاق به شیر مورد انتظار تبرئه برای همه چیز او می تواند.

قانونگذاران و دستیاران باز جمعه انتظار اعلام جرم دادگاه می تواند پیچیده تا اواخر جمعه شب یا اوایل صبح روز شنبه پس از آن روشن شد دموکرات ها را به اندازه کافی رای به تماس شاهدان به دادگاه.

در حال حاضر محاکمه خواهد شد قرار دادن در یک تقسیم صفحه نمایش لحظه از شدت حزبی استیضاح محاکمه چهار شنبه درست بعد از رئیس جمهور سخنرانی سالانه کشور روز شنبه طی آن او در اصل برنامه ریزی شده به محوری برای خود انتخاب مجدد پیام.

“دموکرات ها حق دارند به کشیدن این کمی” یک مقام ارشد دولت رسمی اذعان کرد.

یک جمهوری خواه به کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی است “کاملا تقسیم” بیش از این که آیا وجود دارد هر صعودی سیاسی به تبرئه رای پس دولت از اتحادیه. برخی از مشاوران معتقدند رای پس از آنچه بسیاری از مشاوران انتظار خوش بینانه گفتار ممکن است افزایش احتمال یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها رای به تبرئه رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به سنا محاکمه در اسرع وقت مشاوران می گویند و در عین حال او و مقامات کاخ سفید نیز تلاش کرده اند به یک تعداد انگشت شماری از متوسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره فضا را برای آمدن به نتیجه گیری خود را.

در طول محاکمه رئیس جمهور مانده است در تماس نزدیک با تیم حقوقی و توجه به دسیسه ها و عملکرد خود را وکیل در سراسر پوشش تلویزیونی. او همچنان تحت تاثیر کاخ سفید مشاور پت Cipollone تحویل قبل از این دوربین به عنوان به خوبی به عنوان شخصی خود را وکیل جی Sekulow. در داخل کاخ سفید, یکی از Cipollone نمایندگان پت Philbin است به طور گسترده ای دیده شده است به عنوان ستاره برک آوت از محاکمه.

روز جمعه تهمت نیست صحبت علنی در مورد استیضاح و او باقی مانده است نسبتا محدود در توییتر.

کاخ سفید با تمرکز بر حصول اطمینان از توافق باقی مانده است واحد و یکپارچه در اکثر تصمیم به تماس شاهدان به دادگاه اما مشاوران با داشتن یک زمان سخت توطئه فراتر از این رای با توجه به طبیعت غیر قابل پیش بینی از کاپیتول هیل و قوانین حاکم بر یک استیضاح محاکمه.

“امروز احساس می کند مانند آغاز استیضاح: هیچ استراتژی روشن و هیچ کس به نظر می رسد می دانم که چگونه POTUS می خواهد همه چیز را به بازی کردن گفت:” سابق کاخ سفید رسمی.

رئیس جمهور را صرف این آخر هفته در دریا یک لاگو همراه با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و مشاور ارشد استفان میلر است که مشغول نوشتن پیش نویس دولت از آدرس اتحادیه. دستیاران این سایت متعلق به زمان بیش از آخر هفته برای رئیس جمهور به دبستان برای سه شنبه شب بیان.

در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین انتظار می رود به نشستن برای یک مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity برای یک نقطه است که قبل از روز یکشنبه Superbowl.

کاخ سفید دستیاران هنوز صحبت کردن از طریق انواع گزینه های برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ایجاد یک بیانیه و یک بار او تبرئه شده است. کسانی که شامل یک پتانسیل و نادر بیضی آدرس دفتر بیانیه ای از دبیر مطبوعاتی یک کنفرانس مطبوعاتی یا فقط هلی کوپتر صحبت با خبرنگاران به عنوان او می آید و می رود از کاخ سفید است. فرم پاسخ او بستگی دارد و تا حدودی در روز و زمان از سنا رای به تبرئه به گفته یکی از مقامات ارشد دولت رسمی.

دستیاران انتظار می رود رئیس جمهور به یک پیروزی دامان برای چند هفته پس از استیضاح در حوادث برنامه ریزی شده مانند او در مبارزات انتخاباتی آینده رالی در, New Hampshire.

به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن بعید است اجازه دهید به این بروید.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پس از استیضاح پیام است به احتمال زیاد به حس سیاسی déjà vu. کمپین یک مشاور گفت: آنها با توجه به تعداد انگشت شماری از عبارات است که می تواند در چاپ بنر و دستی نشانه هایی برای رئیس جمهور تجمعات انتخاباتی بسیار شبیه به “هیچ تبانی” و “خواندن متن” مانتراها چاپ كم در روسیه پروب و استیضاح.

“تردیدی نیست ما ادعای تبرئه به عنوان دفاع” اضافه شده ارشد کمپین رسمی.

دوم جمهوری خواه به کاخ سفید گفت: رئیس جمهور هنوز هم می خواهد برای رسیدن به پایین از آنچه در ذهن خود لگد کردن استیضاح — از جمله هویت و انگیزه از خلاف کاران و همچنین اقدامات شکارچی و جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن “میل تنها رشد خواهد کرد که دموکرات ها همچنان با ریاست جمهوری آزار و اذیت” جمهوری خواه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de