‘هیچ کس رفت و برای ضربه’: داخل برنی کمپین nosedive

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن را در اواخر ماه فوریه و برنی ساندرز بود روز دور از مهم ترین بحث های سیاسی خود را حرفه ای.

این سناتور ورمونت به حال در نهایت چیتی راه خود را به بالای ریاست جمهوری اولیه پس از پیروزی نیوهمپشایر و خرد کردن فیلد در نوادا است. نزدیک ترین رقیب جو بایدن بود که وضعیتی وخیم. وزش دموکرات ها وحشت زده بودند ساندرز می تواند برنده نامزدی و هدف در پشت او بود و بزرگتر از همیشه قبل از.

دو ساندرز’ top مشاور — ناظر انتخابات بن Tulchin و speechwriter دیوید sirota را از دست — ساندرز گفت که او باید تیز را در بایدن در فوریه. 25 بحث در کارولینای جنوبی که معاون سابق رئیس جمهور را دیدم او را به عنوان فایروال دولت است. آنها همچنین ساندرز گفت: باید با استفاده از میلیاردر مایک بلومبرگ به عنوان یک فویل و حمله به او را بیش از رکورد خود در حمایت از توقف-و-frisk به منظور منحرف کردن از یورش او بدون شک به عنوان به تازگی مسح frontrunner.

ریسک بالا بودند: در یک ایمیل برای ارشد کارکنان Tulchin گفت که رای دهندگان در حد متوسط بودند شروع به متحد کردن پشت بایدن و تحکیم تشدید خواهد کرد اگر او برنده کارولینای جنوبی به گفته افراد آشنا با این پیام.

اما در این مرحله که شب ساندرز را ندارد دستیاران خود را’ مشاوره. در عوض او تا حد زیادی به بایدن یک پاس bashed بلومبرگ گاهی اوقات — اما نه بیش از توقف-و-frisk — و عمدتا اش گیر استاندارد صحبت کردن امتیاز. این اولین بار نیست و آخرین بار ساندرز eschewed خود کارکنان پیشنهادات به تهاجمی تر با رقیب بالا. هشدارهای خود را ثابت prescient: بایدن در رفت و رفت و برگشت به بعد در کارولینای جنوبی متحد کردن میانه و سپس حمل فوق العاده روز سه شنبه.

“ضربه زدن بایدن بود کار شماره 1. و حتی زمانی که او در هیچ یک رفت و برای ضربه حذفی,” گفت: یک دستیار. “مشکل این بود.”

ساندرز’ عدم تمایل به رفتن به بایدن را jugular است فقط یکی از تصمیمات انتخاباتی دستیاران در حال کشتی با پس از او خارج اولیه روز شنبه. با وجود اینکه بهترین جمع آوری کمک در دموکراتیک زمینه داشتن نزدیکی جهانی نام ID و پیشرو عظیم داوطلب ارتش ساندرز انجام بدتر در راه های بسیاری در سال 2020 نسبت به سال 2016. او به شدت از دست رفته در میان آفریقایی-آمریکایی ها در عین حال دوباره و روستایی و طبقه کارگر سفید رای دهندگان که با او بودند چهار سال پیش او را رها.

با توجه به مصاحبه با بیش از 20 ساندرز’ مشاوران عملیاتی و بالا متحدان بسیاری معتقدند او باید تهاجمی تر بوده است در مصرف در بایدن از جمله بیش از این ایده است که او بیشتر electable در ماه نوامبر. آنها همچنین در مورد شکایت انتخاباتی را سازماندهی استراتژی و ناتوانی خود را برای برنده شدن بیش از سیاه و ارشد رای دهندگان. هر چند تقریبا همه در ساندرز’ دایره احساس کردند که رسانه های سیاسی و موسسات ایفا نقش مهمی در گرفتن او را پایین آنها هنوز هم فکر می کنم نامزدی او در دسترس است.

“متاسفانه ما به جای قانع کننده تعداد زیادی از مردم که از او نقل قول را تمام کردن این electable انتخاب” فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: سیاسی این هفته است. “آن را تبدیل به یک سطحی رسانه ها ادراک ‘امن electable بایدن’ در مقابل ‘انقلابی برنی ساندرز.’ و من فکر می کنم که پویا نوع صدمه دیده است.”

***

آن را دشوار است به یاد داشته باشید در حال حاضر, اما ساندرز بود یک بار دیده می شود به عنوان غیر قابل توقف.

پس از برنده شدن در نوادا که در آن او موفق به کسب 50 درصد از رای دهندگان لاتین به پایان رسید و تنها 10 امتیاز پشت سر بایدن در میان سیاه و سفید رای دهندگان در حد متوسط دموکرات ها دست پاچه که ساندرز خواهد رول به سوپر شنبه با شتاب بی امان. و پس از او تا به حال نشان داده قدرت قابل توجهی در میان رای دهندگان از رنگ آنها نگران او حتی ممکن است کارولینای جنوبی است.

به جای ساندرز از دست رفته وجود دارد و 29 درصد است. در حماسه صفحه نمایش از قدرت سیاسی و هماهنگی میانه و سپس با عجله به تحکیم پشت بایدن یک شاهکار دربسته در محیط با رقبای خود را پیت Buttigieg و ctq انداختن و حمایت او.

برخی از ساندرز دستیاران فکر می کنم او باید با استفاده از این دوره بین نوادا و کارولینای جنوبی به نظر می رسد انتخابات ریاست جمهوری و گسترش درخواست تجدید نظر خود را از جمله به سالمندان است. بود که ایده پشت نشسته و مصاحبه او با اندرسون کوپر در “60 دقیقه.” او بیشتر وقت خود را صرف دو برابر را در دفاع از نظرات مثبت او در سال 1980 در مورد دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو آموزش برنامه.

مشاوران گفت که ضعیف خود در مورد تک-مهم ترین مسئله دموکراتیک به رای دهندگان: ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از پیشنهاد او به شدت محکوم رژیم کوبا و این موضوع به سرعت. او را ندارد, توصیه های خود را و به جای درو کردن ارز در کارولینای جنوبی بحث و استدلال می کند که “کوبا نیکاراگوئه استبداد از هر راه بد است” اما رئیس جمهور سابق باراک اوباما نیز ستایش کوبا برنامه های آموزشی.

“ما باید صرف basking در آفتاب از ما نوادا پیروزی با صحبت کردن در مورد فیدل کاسترو? نه آنچه که من انجام داده اند” گفت: یک دستیار. “ما باید با استفاده از آن زمان به واقعا باز کردن و تبدیل شدن به یک مقدار بزرگتر چادر یا ما متمرکز در ادامه به ساحل تا مترقی رای بدهند؟”

برخی از کارکنان بر این باورند ساندرز نیز باید انجام شود بیشتر به از طریق شکستن در electability یک مسئله ای است که حتی بیشتر مهم است و رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در میان آنها او ضعیف ترین. او هرگز انجام تمرکز گروه بر روی این موضوع یا هر موضوع — به دلیل تنفر از چنین تاکتیک های مبارزات انتخاباتی و مشاوران گفت.

چند برترین مشاوران احساس کردند که ساندرز دیده می شود که بیشتر electable هنگامی که او برنده اوایل متحده و موضوع را به مراقبت از خود را در حالی که دیگران استدلال می کنند که مبارزات انتخاباتی باید بیشتر به طور مستقیم ساخته شده در این مورد.

یکی از گزینه های آنها گفت: به خوبی کار می کرد در درب خانه بود با این استدلال که زمانی که دموکرات نامزد دریافت جایزه “امن” ایجاد گزینه های مانند هیلاری کلینتون و جان کری آنها را از دست داده — و که بایدن بود و آخرین در یک خط طولانی از انقلابی که در ظاهر به عنوان یک برنده بشید یک سراب بود. اما به جای نامزد به طور معمول استفاده می شود خود را از رفتن به خط در مورد این موضوع — که او را شکست داد و مغلوب ساختن پیشی جستن در تقریبا هر نظرسنجی و برنده شدن در ماه نوامبر خواهد نیاز به بی سابقه مردم در انتخابات و شور و هیجان که موفق به چوب.

جین ساندرز سناتور و نزدیک ترین مشاور اذعان کرد که وجود دارد بیشتر آنها انجام داده اند می تواند برای متقاعد کردن مردم است که او به عنوان electable به عنوان بایدن: “حقایق بودند و در کنار ما است. ما آن را انجام نمی به اندازه کافی. این چیزی است که ما باید انجام شود بهتر است.”

برنی ساندرز به حال انتظار می رود به صرف زمان بیشتری را در کارولینای جنوبی — که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار بازیگران بیش از نیمی از رای دموکراتیک مقدماتی — در هفته قبل از اولیه وجود دارد. اما سناتور بود به مقیاس این برنامه را به عقب با توجه به این استیضاح گفت: افراد آشنا با برنامه های خود را. برخی از ساندرز’ مشاوران و متحدان احساس کردند که به خصوص به او صدمه دیده است چرا که او تمایل به انجام بهتر با رای دهندگان که او را دیدم از نزدیک.

“ما باید برای انجام بهتر در روابط با آفریقایی-آمریکایی جامعه” گفت: Ro Khanna ساندرز’ campaign co-صندلی از جنبش مترقی. “من فکر نمی کنم ما انجام داده اند به اندازه کافی.”

جعفر’Mal سبز سابق ساندرز قائم مقام گفت که در حالی که سناتور آورده در یک گروه متنوع از دستیاران از سال 2016 و 2020 تیم شامل آفریقایی-آمریکایی مشاوران مانند کمپین co-صندلی نینا ترنر ملی و دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری ساندرز مورد نیاز اضافی ارشد, سیاه کارکنان.

“مشکل این بود که در سال 2016 و 2020 او تا به حال برخی از همان دستیاران ساخته شده است که این کمپین را به برخی از تصمیم گیری های اشتباه,” او گفت:. “نبود پول کافی قرار داده و به صحبت کردن به سیاه و سفید قدیمی تر رای دهندگان که نمی یک نظر بر روی برنی یا نمی مانند برنی.”

در حدود همان زمان که بایدن بود تحکیم میانه پشت سر او ساندرز اقدام به آوردن تدریجی جناح حزب به طور کامل پشت سر او. او به صحبت وارن از طریق تلفن چندین بار بعد از او کاهش یافته است پس از سه شنبه یک مشاور گفت. او برای تایید به عنوان یک اشاره از اندرو یانگ و تام Steyer این کارمند گفت. (یانگ گفت: ساندرز “به نام شب من به حالت تعلیق من تبریک گفت و من دعوت شده برای دیدار با او” اما نه به طور مستقیم درخواست تایید.) هیچ کدام انداخت وزن خود را پشت سر او.

“او عمیقا نا امید است که او را تایید, پس از آن,” گفت: یک فرد آشنا با مذاکرات خود با وارن. “از آن ساخته شده او سوال او progressivism. در حال حاضر شاید که موقت بود اما من فکر می کنم او بسیار صدمه دیده است که چون او را تایید و او را در یک ضربان قلب اگر آن راه دیگری در اطراف.”

برخی از ساندرز کارکنان گفت: کمپین رای گیری یک وضعیت بد بدتر است. یک Tulchin بررسی نشان داد یک مسابقه نزدیک در کارولینای جنوبی در هفته قبل از اولیه. در یک نقطه ساندرز رشد بسیار نا امید با Tulchin این رای گیری که از نظر او حرکت رای گیری در مجلس گفت: یک مشاور.

***

در مجموع ساندرز’ تیم گزارش ضربه زدن بر روی درب بیشتر و تماس با رای دهندگان بیشتر از هر نامزد دیگر در مسابقه — و در عین حال او هنوز هم از دست داد به بایدن که حتی نمی مبارزات انتخاباتی در برخی از کشورهای که در آن او coasted به پیروزی.

که lopsidedness منجر به روح جستجو میان ترقی خواهان در مورد ارزش زمینه سازماندهی. اما برخی از ساندرز دستیاران استدلال می کنند که قابل توجه رای دهندگان شماره تماس کمپین منتشر پنهان عمیق اختلافات بیش از سازماندهی.

برخی از کارکنان ارشد شد و شک و تردید در مورد سازماندهی تیم آزمایش. آیووا مشاوران گفت: آنها عمدتا متوقف شده با استفاده از “برن” نرم افزار سازماندهی ابزار ساخته شده در خانه برای برخی از زمان به دلیل آن را به طور کامل توسعه یافته و فاقد حوزه تطبیق اطلاعات است. کارکنان نیز شکایت کرده است که برخی از canvassing اسکریپت در روز قبل از مقدماتی شد با تمرکز بر اجبار برای رای دهندگان مردد به جای صرفا گرفتن رای دادن.

در جلسه ای با دستیاران چند ماه قبل از آیووا قفقاز ارشد مشاور چاک Rocha نگرانی در مورد این واقعیت است که آنها فاقد حوزه کاپیتان برای صدها نفر از انجمن سایت در دولت است. برخی از کارکنان احساس کردم که تا حدودی به دلیل این واقعیت است که آنها نیاز کاپیتان به رفتن را از طریق در عمق. در روز آیووا قفقاز در حالی که اکثریت قریب به اتفاق انجمن سایت های تحت پوشش این کمپین تا به حال هیچ حوزه کاپیتان در برخی از مناطق روستایی گفت: چند دستیاران.

“ما تا به حال مقدار زیادی از آخرین لحظه کار در حمل و نقل خارج از دولت داوطلبان به عمل به عنوان حوزه کاپیتان در مناطق روستایی گفت:” آیووا ساندرز کارمند.

Buttigieg نهایی پیروزی در روستایی بخش هایی از دولت به او کمک کرد تا اجرای این نماینده نمره و برنده آیووا. کلر Sandberg ساندرز’ ملی سازماندهی مدیر احساس کردند که کمپین رهبری باید به استخدام بیشتر کارکنان این زمینه پیش از آن در سال 2019 در سراسر متحده از جمله آیووا, با توجه به یک فرد آشنا با تفکر او. دیگران گفت که ساندرز باید در بازدید از مناطق روستایی بیشتر وجود دارد. برنامه ریزی کمپین نوسان در روستایی آیووا بود اوراق به دلیل استیضاح.

درگیری بین دستیاران ارشد و سازماندهی عملیات به اوج خود رسید در فوریه زمانی که سندبرگ شد لایه توسط مه آلود Rebik سابق ایالت آیووا مدیر بود که به نام تیم ملی, مدیر سازماندهی و زمینه است.

حتی منتقدان از سازماندهی برنامه بپذیریم که بهترین اجرا درست عمل فقط می تواند حرکت چند امتیاز در یک مسابقه نزدیک. اما ساندرز از دست داد به بایدن با دو رقم در حداقل یک دوجین متحده است.

بسیاری در مبارزات انتخاباتی تا حدودی مقصر کابل TV که با رسانه ها-سرویس ردیابی بحرانی ذکر است برآورد که بایدن لذت بردم تقریبا 72 میلیون دلار در تقریبا به طور کامل مثبت به دست آورده رسانه ها در روز بین کارولینای جنوبی و سه شنبه. اما برخی از ساندرز’ دستیاران و متحدان همچنین فکر می کنم که آنها انجام داده اند می تواند یک کار بهتر از دست زدن به مطبوعات است.

آنها فکر می کنم این کمپین باید به حال بیشتر عملیاتی در MSNBC و کابل دیگر کانال های خبری. کارکنان نیز گفت: در زمان نه به زمین مخالفان تحقیقات بر رقبا — استاندارد کار برای ارتباطات فروشگاه در اکثر مبارزات — با توجه به این واقعیت است که ساندرز دوست نداشتند منفی مبارزه. و ساندرز گاهی رد مطبوعات: با توجه به MSNBC سخنگوی این شبکه تا به حال یک دیرینه دعوت نامه برای دعوت به شرکت در یک تاون هال اما او کاهش یافته است.

برخی از ساندرز’ متحدان او باید احساس را در آورده دیرین حرفه ای ها که می دانستند و می تواند بهتر و مقابله با رسانه های جریان اصلی.

“او نیاز به استخدام کسی که می تواند صحبت کردن با رسانه ها و شرکت های می تواند در تماس نفع” گفت: قائم مقام.

ساندرز’ تیم zeroed در لیبرال شبکه MSNBC در اوایل در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک مشکل خاص است. حتی بیش از سی ان ان یا فاکس نیوز دستیاران او احساس کردند که آن صاحب نظران بسیار منفی و ناعادلانه نسبت به Sanders. در طول تابستان ساندرز و خود را بالا برنج نشستم با شبکه رئیس جمهور فیل گریفین در چه MSNBC به عنوان یک off-the-record هیئت تحریریه نشست.

“من فکر می کردم ما راه می رفت از وجود یک درک مشترک” گفت: فولادوند. “من به آنها اشاره شد این است که برنی ساندرز ، این است که عصبانی, فریاد, انگشت-up-in-the-air برنی ساندرز به عنوان شما بچه ها اغلب به تصویر بکشد. در اینجا او به انسان است. صحبت کردن با او.”

اما هر گونه خوش بینی کوتاه بود. “این فقط احساس نمی مانند آن را تا به حال اساسا تغییر” گفت: فولادوند. “ما سعی کردیم که رویکرد است. تغییر نمی کند.”

مایک کسکا با تجربه عمل که تا به حال کار کرده بیل د Blasio و ساندرز در سال 2016 آورده بود پردازنده در ماه سپتامبر به عنوان مدیر ارتباطات به منظور بهبود عملیات و او مورد احترام رقم در میان مطبوعات سپاه که تحت پوشش Sanders.

در ماه اوت ساندرز’ کمپین همچنین صحبت با سابق خود را در تلویزیون تبلیغ شرکت Devine the college bromo Longabaugh درباره بازگشت. در علاوه بر این به پشت معروف 2016 نقطه “امریکا” کسب و کار تا به حال به عنوان یک پیوند بین ساندرز جنبش و بیشتر جریان اصلی دموکرات ها و مطبوعات است. اما یک مشاور گفت: ساندرز خودداری کردند در آنچه که او را دیدم به عنوان شیب بیش از حد قیمت منجر به او به این باور است که این شرکت شد بیشتر در رابطه با پول از علت.

“آن برنی انتخاباتی که رسید برگشت به ما گفت:” علامت گذاری Longabaugh یک شریک در کسب و کار. “ما با قرار دادن یک قرارداد استاندارد بر روی میز است. آن بود که خارج از محدوده و در هر راه. آن را در واقع یک کوچکتر کمیسیون از ما در واقع دریافت در ’16.”

با وجود این کمپین تلاش برای مقابله با, MSNBC, این شبکه میزبان و صاحب نظران لعنتی ساندرز روز او برنده نوادا قفقاز — نوع کمپین توسعه است که ممکن است منجر به نامزدهای دیگر برنده شدن در یک کشت مثبت رسانه ها است. کریس ماتیوز در مقایسه ساندرز’ پیروزی در قفقاز به تهاجم نازی ها در فرانسه. James Carville گفت: ساندرز نامزد خواهد بود خودکشی سیاسی که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین بود “شادترین فرد در حال حاضر” در مورد اخبار.

“رسانه های بین نوادا و سه شنبه بود منفی تر از هر کسی می تواند که تا کنون پیش بینی” جین گفت: Sanders. “این چیزی است که من امیدوارم که رسانه ها را نگاه کنید.”

فولادوند تماس گریفین بعد از نشان می دهد و خواستار عذرخواهی برای ماتیوز سخنان که ساندرز بود عمیقا جرم به عنوان یک مرد یهودی که اعضای خانواده فوت در هولوکاست. ماتیوز بستری در هوا آن را یک اشتباه بود و بعد از آن راه از هم جدا MSNBC در آستانه سه شنبه.

اما پس از آن آسیب انجام شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>