کنفرانس پیشرو در واشنگتن پایتخت ثابت کرد آنها هنوز هم مقدار زیادی از قدرت شلیک و دشوار است به ضرب و شتم و حتی بدون الکس Ovechkin.

چهار بازیکن های مختلف در بر داشت پشت خالص به عنوان پایتخت تمدید پیروزی شاگردانش به چهار بازی را با پیروزی 4-2 در طول Montreal Canadiens سه شنبه شب ،

در خدمت یک بازی تعلیق برای پرش مرگبار هفته گذشته همه ستاره بازی Ovechkin از این ترکیب برای اولین بار در این فصل است.

“این گل به ضرر ما وجود دارد اما ما در گیر با هم به عنوان یک تیم” گفت: Vrana که تا به حال یک هدف و کمک. “ما هنوز هم نگه داشته و ایجاد شانس امروز به خصوص که چهارمین خط. آنها واقعا خوب است.

“است که یک تیم برنده است. این واقعا مهم است که به پلی آف می دانیم که.”

سازمان دیده بان | هولتبی منجر پایتخت گذشته Canadiens:

به حبس تحت فشار قرار دادند برای بستن هدف در سومین اما سقوط کوتاه در یک 4-2 از دست دادن در مقابل واشنگتن است. 1:46

تام ویلسون تراویس بوید و Nicklas Backstrom به خالص خالی نیز به ثمر رساند برای پایتخت (34-11-5) در حالی که T. J. Oshie تا به حال دو کمک می کند.

این Canadiens (22-22-7) منجر شد 1-0 در جف Petry اولیه اول دوره بازکن, اما آنها به سه راست اهداف به سقوط پشت سر.

ویلسون ضرب و شتم Carey قیمت بین پد و پست در عبور از Vrana پشت خالص در 18:30 به کراوات بازی. Vrana تمدید خود را به نقطه خط به نه بازی با یاور.

واشنگتن در زمان 2-1 سرب 2:03 به مرحله دوم که Petry به طور تصادفی لگد جن پشت خود را هدف خط. بوید اعتبار بود با سوم خود را از سال است.

Evgeny Kuznetsov محروم شیا وبر از جن در گوشه و کارگردانی آن را به شکاف در حالی که دروغ گفتن بر روی یخ که منجر به Vrana پنج سوراخ هدف آن را 3-1 در 14:51.

قیمت متوقف 36-از-39 عکس در شکست.

مونترال مربی کلود ژولین مقصر از دست دادن در یک اشتباه پر و آشفته دوم دوره است.

“ما در حال حفر خودمان را به یک سوراخ گاهی اوقات” گفت: Julien. “این همیشه یک مورد از بد شانس. گاهی اوقات این عدم تمرکز است. اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما نمی توانید بازی که در راه است.

“ما sloppiness است و ما هزینه بازی و ما نمی توانیم به درهم و برهم است.”

پایین 3-1 به Canadiens اخراج 15 عکس در شبکه در دوره سوم به عنوان آنها نگاه به پنجه راه خود را به عقب. جوئل Armia فکر او به ثمر رساند و پنج دقیقه در اما برادن هولتبی دقت snagged پاک کردن خط در هوا.

“ما تا به حال یک تن از خوب شانس به ثمر رساند اما هولتبی ساخته شده برخی از بزرگ موجب صرفه جویی برای آنها” گفت: rookie نیک سوزوکی. “ما باید برای پیدا کردن یک راه برای قرار دادن آنها در شبکه. وجود دارد برخی از خیلی دیوانه پرش.

“Armia فقط آویزان در هوا به نحوی همراه ارسال. واقعا هرگز دیده می شود که قبل از.”

دیل Weise آیا ضرب و شتم هولتبی بر روی پشت دست ضربه زدن و چند دقیقه بعد در 7:30 به اولین هدف خود از این فصل است. اما هولتبی را بست باقی مانده از بازی. او در مجموع 31 موجب صرفه جویی و بهبود یافته برای 14-2-2 تمام وقت در مقابل مونترال.

Backstrom اضافه شده خالی netter با 23 ثانیه در ساعت است.

Canadiens scuffling

این Canadiens 10 امتیاز از یک نقطه حذفی با 31 بازی باقی مانده است. جلو Jonathan Drouin (مچ دست) پل بایرون (زانو) و برندان گالاگر (سر) تمام باقی می ماند کنار با آسیب.

“شما ببینید این تیم رفت و در پایان سال گذشته گفت:” Weise بود که بازی در 500 حرفه ای NHL بازی. “ما می توانیم برخی از رشته برنده است. این همان بدن در اینجا. ما در حال رفتن به گرفتن برخی از بچه ها به عقب در اینجا به زودی.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا این تیم نمی تواند در یک رول و برگشتی.”

هر دو تیم بودند آینده خود را bye هفته و آن را نشان داد و در اولین دوره با متعدد شکسته نقش offsides و icings.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su