هیچ پرنس هری, و Meghan Markle خریداری نشده اند مل گیبسون $14.5 میلیون مالیبو خانه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

منf شما عشق روزانه وحش سلطنتی پوشش, پس از آن ما امیدواریم که شما لذت بردن از Royalist, یک عضو فقط سری برای جانور داخل. تبدیل شدن به یک عضو به دریافت آن را در صندوق پستی خود را در روز یکشنبه.

نه هری و Meghan Markle خریداری نشده اند مل گیبسون صفحه اصلی

شاهزاده هری و Meghan Markle دقیق محل در لس آنجلس در حال ناشناخته اما شده است وجود دارد شدید حدس و گمان است که زمانی که آنها دوباره ظهور آن را در مالیبو از شهر ،

این منابع گفت: روزانه وحش یکشنبه که یک شایعه در گردش است که آنها را خریداری کرده بود مل گیبسون, پنج, تخت, $14.5 میلیون مالیبو خانه “کامل ساخت.”

این زن و شوهر در ارتباط بودند به فروش برانگیز Mad Max ستاره عمارت پس از L. A. نماینده املاک و مستغلات که متصل به اموال مشترک صنعت شایعه آنلاین و پس از آن به سرعت حذف آن. با این حال که متوقف نمی شود, انگلیسی, روزنامه های چیدن در داستان است.

روزنامه انگلیسی The Sun ادعا کرد که یک منبع گفت که ملک فروخته شده بود به تازگی به گفتن آنها را زمانی که آنها پرسید اگر Sussexes شد خریداران: “عدم افشای توافق نامه امضا شده است. اما شما بسیار گرم است.”

نه به اندازه کافی گرم به نظر می رسد با ما منابع برگزاری وقتی که می آید به ریختن سردترین آب در ادعا می کند.

ویلیام و کیت ارسال تبریک عید پاک

پس از یک ماه یکشنبه ها شما بخشیده شود برای فراموش کردن امروز یکشنبه عید پاک است. به ما یادآوری در اینجا یک عید پاک Instagram از ویلیام و کیت.

ملکه: “Coronavirus را به ما غلبه ندارد”

پس از خیره کننده او به طور گسترده ای تحسین سخنرانی آخر هفته گذشته ملکه به صحنه بازگشت سریع به سلطنتی Covid-19 مقدم با دیگر مختصر و صریح بیان—این زمان برای عید پاک.

و پایه موضوع آخر این هفته سخنرانی پژواک هفته گذشته: به خاطر خوبی اقامت خانه.

عکس از استرالیایی ها در مغازه ها و خارج از, بهره گیری از آفتاب گرم نشان می دهد که پیام مورد ماندن و اجتماعی فاصله نیست به طور کامل از طریق گرفتن.

مجموعه ای در اطراف تم ایمان و نماد شمع و نور ملکه—به عنوان رئیس کلیسای انگلستان—اشاره کرد که “با نگه داشتن از هم جدا نگه می داریم دیگران امن است. اما عید پاک نمی شد ، در واقع ما نیاز به عید پاک به عنوان مقدار به عنوان همیشه.”

رستاخیز مسیح باید به همه ما “امید جدید و تازه هدف” ملکه گفت. “ما می دانیم که coronavirus را به ما غلبه ندارد.”

“به عنوان تیره مرگ می تواند به خصوص برای کسانی که با رنج و اندوه نور و زندگی بیشتر” ملکه گفت: با اشاره به “زندگی را شعله از عید پاک” اقدام به عنوان یک “ثابت راهنمای ما رو به آینده است.”

در ضمن در نقش خود به عنوان پروردگار کمیساریای عالی کلیسای اسکاتلند پرنس ویلیام در نامه ای به حق کشیش کالین سینکلر خروجی ناظر مجمع عمومی کلیسای اسکاتلند (که او با توجه به حضور در ماه آینده) اشاره کرد که چگونه “دشوار زمان” کلیسا بود تجربه, با نزدیک شدن به عید پاک. ویلیام تبریک کلیسا برای “بازسازی” خود را به صورت دیجیتالی برای ارائه به عبادت و حمایت و هدایت است.

شاهزاده اندرو در عید پاک, تعجب

شاهزاده اندرو آخرین PR زوزه کش می آید در زمانی که هیچ کس می خواهد برای دیدن شاهزاده اندرو چه رسد به دیدن او بی شرمانه انتشار کوروناویروس مربوط به آثار خوب که—تعجب—به نظر می رسد در نظر گرفته شده بیشتر به صیقل دادن رسوایی-آلوده تصویر از انجام هر گونه خوب است برای هر کس دیگری.

آنتونیا مارشال, دوشس یورک دستیار ارسال شده مجموعه ای از تصاویر در Instagram نشان اندرو و همسر سابق خود بسته بندی بسته های مراقبتی برای تامس خانقاه در ویندزور—فقط سه ماه پس از فاجعه BBC Newsnight در آن او صحبت خود را به رویال حرفه ای-قتل سوراخ بیش از جفری اپستین. او در حال حاضر کمک خواهد کرد که مقامات ایالات متحده با بررسی آن به اپستاین پس قبلا گفته او خواهد بود.

مارشال صرفا اشاره کرد در تصاویر اندرو و کیک “نیویورک خانواده فوق العاده و ثابت قدم واحد و از طریق این بحران به طور مداوم کمک به دیگران. بنابراین با افتخار از همه آنها را…”

جفری اپستین قربانیان و نظام حقوقی خواهد بود حتی اگر خودمان افتخار شاهزاده اندرو با کمک مقامات با سوالات خود را.

این هفته در رویال تاریخچه

در مارس 17, 1983, شاهزاده چارلز, شاهزاده خانم دیانا و شایان ستایش 10 ماهه پرنس ویلیام فرود در نیوزیلند برای تور خود را از این کشور جزیره. جوان ویلیام به مطبوعات ارائه شد با حداکثر cuteness.

سوالات پاسخ داده نشده

هری و مگان احساس بسیار M. I. A. این روز است. آنها رفتن به هر نوع نقش در مبارزه با کروناویروس? و چگونه آنها احساس می کنند که خود را پیر ارتباطات دیجیتال supremo David Watkins شده آب توسط ویلیام و کیت و چگونه خواهد واتکینز تبدیل کاخ کنزینگتون Instagram حساب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>