هیچ Covid مبارزه نیست مانند جنگ جهانی دوم—و این خبر بد

ما همه مراجع. مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس جنگی است و نه فقط هر جنگ است. این مطبوعات آزاد دیترویت در حال حاضر اشاره کرد در اواسط ماه مارس که “سال 2020 آمریکا است که با جذب شدن به جنگ جهانی دوم به عنوان رفتن به مقايسه جاری مبارزه مرگبار جوانه.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد آن روح: “در این روز هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به آن, آنچه, آنها قادر به انجام این کار در طول جنگ جهانی دوم” گفت: در جلسه. “در حال حاضر از آن زمان ما است. ما باید قربانی با هم چرا که ما همه در این با هم و ما را از طریق با هم.” در پایان آوریل فرماندار نیویورک اندرو کومو شده و گرانول قیاس: “هواکش ها به این جنگ چه بمب بودند به جنگ جهانی دوم است.”

آن را آسان ببینید که چرا سیاستمداران به عنوان دور از هم به عنوان تهمت و کومو می خواهید به استناد جنگ جهانی دوم است. این یک مبارزه مشترک علیه یک دشمن ظالم و مثال آن است و دلگرم کننده. آمریکا قاطعانه برنده جنگ علیه متحدین و در پی ظهور قوی تر و در سطح جهانی برجسته در شروع یک منحنی رشد است که سه دهه به طول انجامید.

اما اگر شما نگاه از نزدیک در تجربه واقعی از جنگ جهانی دوم و به همین دلیل معلوم شد راه آن را انجام مقایسه مأیوس کننده در بهترین حالت و اگر شما تمایل به سمت بدبینی—واقعا نگران کننده است. به دلایل مختلف از ماهیت دشمن تاریخی زمان به اراده سیاسی ما در حد bleaker محل امروز از آلهای پدران و اجداد ما بودند که جنگ به پایان رسید که 75 سال پیش. و اقتصادی درس ممکن است دقیقا به عقب.

سال های جنگ از 7 دسامبر 1941 به 2 سپتامبر 1945 شد زمان واقعی اضطراب و دل شکستگی. بیش از 16 میلیون آمریکایی زیر اسلحه در آن جنگ; 405,399 کشته شدند 671,278 زخمی شدند. اگر شما تنظیم جمعیت Covid-19 را مجبور به کشتن یک میلیون آمریکایی برای مرگ و میر به عنوان بالا. بسیاری از کسانی که مردان جوان در نخست از زندگی هر خانواده با پدر شوهر یا برادر در خدمت زندگی با امکان یک دوست هرگز از آمدن به خانه. حتی خانواده های بدون نسبت در مدرسه احساس تاثیر شخصا در سهمیه بندی از کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و بنزین است. سفر های جاده ای ریلی و هوایی یک لجستیکی کابوس.

اما ایالات متحده خود را هنوز هم یک اصل مکان امن. دو اقیانوس محافظت از آن را از حمله دشمنان خود را; نزدیکترین چیز به یک حمله در نزدیکی خنده دار از تلاش های ژاپن برای شناور بالون بمب در سراسر سواحل غرب است. ملت عظیم دفاع مدنی تلاش شبانه خاموشی در شهرهای بزرگ و توزیع ماسک های ضد گاز بودند در ریشه “امنیت تئاتر است.” هیچ کس ترس به لرزش دست جمع آوری در یک کافی شاپ به صرف یک شب. توسط 1943, فیلم, حضور در صدر 200 میلیون و وجود خطوط در خارج از رستوران ها و کاباره ها در سراسر کشور است. پشت جبهه فعالیت در بازه زمانی از کاشت باغ پیروزی به ضایعات فلزی و روزنامه درایوهای به جنگ پیوند جمع آوری اعانه. در این جهت از رئیس جمهور فرانکلین D. روزولت, لیگ اصلی بیس بال ادامه داد: در طول جنگ حتی با ستاره مانند Joe DiMaggio و تد ویلیامز خدمت در ارتش. مشاهیر هالیوود درو جمعیت عظیمی در حوادث ترویج فروش جنگ اوراق قرضه.

تضاد بین عموم انرژی از زمان جنگ امریکا و امروز ملت ایران در مستند با توقیف مدارس, تئاتر, رستوران ها و مغازه ها و دفاتر—نمی تواند بیشتر قابل توجه است. درست است که ما باید از راه های دیگر برای اتصال و با تشکر از ویدیو های آنلاین, چت برخی از آنها در حال حاضر نزدیک به خود را پرت و دور افتاده بستگان تر از قبل. اما این دور از حس روح جمعی است که متحرک جامعه در طول جنگ جهانی دوم—و یا برای که ماده پس از بحران اخیر مانند 9/11. در واقع آن را تقریبا مخالف: هم غیر ممکن است و حتی ممنوع شده است و در حال حاضر مؤثری امریکا عقب نشینی به کوچک خانواده و دوستان گروه قطع حتی از عبارات اساسی جامعه زندگی مانند کلیسا یا راهپیمایی یا رای گیری در فرد است. در ابتدایی ترین سطح جنگ کشیده ما را از هم جدا.

این اقتصادی در مقابل با جنگ جهانی دوم که در آن همه چیز واقعا تلخ. با ورود این بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال بیش از یک دهه از توسعه اقتصادی ناودان به یک دیوار آجری است. حداقل 30 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در فضا از یک ماه و نیم است; تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر, پس از آن در اجرای اقتصاد تا حد زیادی خارج از بیمه بیکاری جهان است. نرخ بیکاری در ماه فوریه بود 3.5 درصد بوده و در حال حاضر آن است که رسما 14.7 درصد و گسترده تر “U6” اندازه گیری آن است که بیش از 22 درصد است. ماام سقوط به رکود اقتصادی و به زودی می تواند یاد بگیرند که همه گیر است و موجب جدید افسردگی است.

در مقابل, جنگ جهانی دوم, هولناک آن را به عنوان های اقتصادی پرش شروع برای کشور است. رکود بزرگ تا به حال سوخته ملت در 1930s. زمانی که فرانکلین روزولت هدایت (یا کشیده) تمایلی ایالات متحده به یک عظیم دفاع تجمع و زمان صلح پیش نویس در سال 1940 در ایالات متحده نرخ بیکاری در ایستاده بود 14.6 درصد است. توسط 1942 با اقتصاد کشور متمرکز بر روی ساخت و ساز از یک ماشین عظیم نظامی بیکاری کاهش یافته بود به 4.75 درصد نگه داشته و پایین رفتن: در سه سال گذشته از جنگ آن کاهش یافته و به کمتر از 2 درصد است. یک دهه محرومیت اقتصادی شد و به سرعت جایگزین اشتغال کامل.

این به این معنی نیست که زندگی ناگهان صاف; زمان جنگ کمبود مسکن ساخته شده آن را سخت برای تازه کار دفاع از کارگران برای پیدا کردن یک مکان به مکان زندگی می کنند. و دستمزد و کنترل قیمت به معنای آن است که کارگران نمی تواند با استفاده از تنگ بازار کار به فشار بالاتر پرداخت. (به جای شرکت های بزرگ شروع به ارائه کارگران با مزایای جنبی مهمترین مراقبت های بهداشتی آغاز شد که در حال حاضر عمل گسترده از کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی.)

در 1940s جنگ تلاش شد راه را از سقوط اقتصادی. امروز جنگ تلاش است که چه چیزی باعث آن را—و آن را سخت به تصور کنید که چه نوع از تجمع می تواند ما را در طرف دیگر.

در مدت مشترک بار تضاد با Covid-19 ممکن است حتی starker. در طول جنگ این کشور آغاز شده به همگرا: در حالی که طبقه متوسط آمریکایی ها تا به حال به را با کمتر مجبور به جیره بندی قند و شکر و گوشت و پرش قهوه بنابراین نیروهای نظامی می تواند آن را بنوشید کارگران غیر ماهر در نهایت در بر داشت خود را (و نه فقط مردان بلکه ارتشی از زنان که به کار می رفت) با مفید کار با ارزش را انجام دهد. به لطف عظیم صنعتی تجمع جنگ مورد نیاز آنها بودند که به خوبی پرداخت می شود برای انجام بخشی خود را—خوش آمدید مقایسه با یک دهه بی هدف افزایش بیکاری و محرومیت. به این معنا که “ما همه در این با هم” بود و با قدرت تقویت شده توسط این واقعیت است که جنگ تلاش شد اقتصادی افزایش برای میلیون ها نفر.

امروز به جای باریک شدن شکاف میان آمریکایی ها به عنوان جنگ انجام Covid-19 اپیدمی برجسته آن را کاملا. راحت کلاس عقب نشینی به خانه های تعطیلات و یا حداقل در حفظ و انجام شغل خود را از طریق ایمیل و زوم تماس در حالی که مواد غذایی کارمندان خانه سالمندان مشاوران و نگهداری کارگران هنوز هم نیاز به نشان می دهد تا در فرد و در معرض خطر زندگی خود را برای حداقل دستمزد است. این درست است که Covid-19 می کند و ضربه هر کسی. اما آن را سخت به نگه داشتن چهره ای راست که با این استدلال که همه ما مشترک بار.

به عنوان سیاسی در آب و هوای آن است که اگر Sates متحده پس از آن بود که در یک سیاره متفاوت است از یکی از ما در حال حاضر اشغال. روزولت برنده شده بود برای سومین دوره در سال 1940 به عنوان بحث بر آمادگی در مقابل بی طرفی سخت بود و در اوج. این isolationist جنبش به رهبری چارلز لیندنبرگ—تصویر به عنوان یک طرفدار نازی ها رئیس جمهور در HBO اخیر “توطئه علیه امریکا”—درو جمعیت زیادی و قابل توجهی تکه از حزب جمهوری خواه. ملت عمیقا تقسیم بر سر اینکه آیا و تا چه حد به کمک های بریتانیا در مبارزه خود را برای زنده ماندن نازی ها

اما زمینه وسیع تری از زندگی مدنی و تصویر در واشنگتن خود بسیار متفاوت است. FDR نگاه کرده بود برای وحدت با قرار دادن دو برجسته جمهوری خواهان در کابینه—وزیر امور خارجه سابق هنری Stimson به عنوان وزیر جنگ و فرانک, Knox, ایران را در سال 1936 معاون نامزد ریاست جمهوری به عنوان وزیر نیروی دریایی است. او در سال 1940 حریف Wendell Willkie همچنین یک حامی بسیج و در این میان سقوط کمپین کمک به پیروزی عبور از یک زمان صلح و پیش نویس است. (تصور کنید چشم انداز “زمان جنگ” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده یک بیماری همه گیر-مبارزه با کابینه که شامل برجسته دموکرات. به جای آن که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه محرک او دعوت تنها واکنش به این لایحه امضای.)

فراتر از سیاست و خوی از زمان جنگ آمریکا قطعا غیر دوستانه به کسانی که به دنبال سودجوی از آن است. بله وجود دارد یک بازار سیاه; بله عمده شرکت کردم سهم از قراردادهای دولتی اگر فقط به این دلیل که شرکت هایی مانند فورد و جنرال موتورز به بهترین وجه آماده برای سریع توده تبدیل به نظامی سلاح. اما ثروتمند نبودند و فقط انتظار می رود به انجام بخشی خود را; آنها دستور داده شده به. بالا نرخ نهایی مالیات مطرح شد به یک در حال حاضر غیر قابل تصور 94 درصد و در حالی که تقریبا هیچ کس در واقع پرداخت می شود که, ثروتمندترین آیا پرداخت یک نرخ موثر مالیات از 60 درصد است.

همانطور که برای کسانی که به دنبال سود یک کمیته مجلس سنا به رهبری سناتور ایالت میسوری به نام هری ترومن انجام شده سال’ ارزش تحقیقات با هدف سازندگان از جنس بنجل دفاع از کارگران مسکن و فجیع ترین—پیمانکاران ارائه شده است که پایین تر از مهمات نظامی انداختن جان سربازان و ملوانان و سربازان.

امروز آن را بیشتر یا کمتر کسب و کار به عنوان معمول است که پول از کنگره بسته نجات با هدف کوچک کسب و کار مستقل شد جامعی با تاسیس شرکت با سالم خطوط اعتباری و نقاط ضعف در قانون ارائه سودآور معافیت های مالیاتی به طور خاص برای ثروتمندترین مالیات دهندگان. در جنگ جهانی دوم حتی محافظه کار ترین ضد دولت بزرگ سیاستمدار جرأت نشان می دهد که کاهش مالیات برای ثروتمندان بود و قابل قبول در زمان جنگ سیاست های عمومی.

با شانس “جنگ” علیه Covid-19 کوتاه تر خواهد بود و کمتر کشنده از جنگ جهانی دوم است. اما وقتی که می آید به بازیابی آن است که تقریبا قطعی به یک متفاوت گریمر داستان: ما خواهید بود تلاش برای حفاری از دردناک مبارزه با یک دشمن داخلی است که سمت چپ ما فقیر کمتر مساوی و کمتر از ایران. شاید جنگ داخلی بهتر است یک نامزد برای یک استعاره—تضاد در خود ما خاک است که presaged یک decadeslong “طلاکاری شده سن” از عظیم نابرابری نژادی و ظلم و ستم گسترده فقر و فساد است.

تا مطمئن شوید که این روح مشترک و جستن به عقب مزایای از جنگ جهانی دوم گسترش نمی کند به طور مساوی برای همه. ارزان فدرال بیمه وام مسکن است که ایجاد حومه نیز تقویت شده با یک الگوی تفکیک مسکن که قطع آمریکایی های آفریقایی تبار از رفاه; سیاه پوستان که شغل خوب در دفاع گیاهان در طول جنگ خود را تنزل به بیشتر نوکر نقش زنان بودند سریعا “دعوت” به ترک شغل خود و بازگشت به خانه به اتاق را برای بازگشت GIs. و هیچ “روح وحدت” می تواند پاک کردن شرم از توقیف برخی از 120,000 آمریکایی ژاپنی—اکثر آنها شهروندان آمریکایی—اجباری از خانه های خود محروم از کسب و کار خود و آزادی توسط nativist پارانویا.

کسانی که البته نیست بخش هایی از تلاش سیاستمداران استناد. آنها در حال تلاش به ما یادآوری از یک مبارزه است که در آن دشمن روشن بود, اندازه گیری پیروزی—تسلیم بی قید و شرط واضح و اقتصادی صعودی عمیق و ماندگار است. دستگاه گوارش لایحه حقوق به جمع آوری برخی از 9 میلیون جانبازان به طبقه متوسط است. تسلط اقتصادی آمریکا ممکن است نه تنها باعث از 25 سال اجرا به طور پیوسته رو به افزایش ثروت برای بسیاری از آن به ایالات متحده این قدرت برای کمک به نجات اروپا از محرومیت با طرح مارشال. نتیجه این بود یک ملت با یک توجیه حس های دنیا, رهبری, گسترده طبقه متوسط و بیشتر مساوی توزیع ثروت و درآمد از همیشه در تاریخ آن است.

اگر شما می توانید پیدا کنید که امکان در آنچه که ما امروز وجود دارد speechwriting کار در کاخ سفید در حال انتظار برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme