هیچ جدول زمانی برای بودجه فدرال در میان coronavirus قطعیت ترودو می گوید

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید هیچ جدول زمانی برای زمانی که دولت خود را جدول بودجه فدرال به دلیل “فوق العاده” عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت برنامه ریزی شده بود در پایان ماه مارس به انتشار اولین بودجه پس از پیروزی مجدد در انتخابات به عنوان یک اقلیت. اما این که انتشار اوراق هنگامی که مجلس عوام به حالت تعلیق در تاریخ 13 مارس به عنوان بخشی از یک کشور shutdown سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش COVID-19.

ادامه مطلب: برخی از استان ها شروع به آرامی استراحت مستند محدودیت

از آن پس ترودو نورد است صدها میلیارد دلار در اورژانس هزینه و مالیات deferrals برای حمایت از کارگران بیکار و یا رو محدود ساعت به دلیل اقتصادی shutdown.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در طول جلسه توجیهی روزانه با خبرنگاران در دوشنبه ترودو خواسته شد که کانادایی ها را ببینید کامل بودجه میدهد و دولت را صرف اولویت های سال, و گفت:, آن را سخت به بگویید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بودجه بعد از سال 2020 خواهد بود مارس 30: Morneau

بودجه بعد از سال 2020 خواهد بود مارس 30: Morneau

“بودجه در زمان عادی است یک پیش بینی از این اقدامات است که ارائه خواهد شد در سال آینده. در حال حاضر ما در یک دوره عدم قطعیت — فوق العاده قطعیت — به آنچه ممکن است اتفاق می افتد در ماه آینده و یا در سه ماه” ترودو گفت که مذاکرات در مورد چگونه به ارائه برخی از نوع از به روز رسانی هستند “ادامه دارد.”

“ما پیدا کردن راه هایی برای به اشتراک گذاری با شما اما ما هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تعیین بهترین راه این است که به دنبال در بودجه و یا اقتصادی به روز رسانی و یا شاید یکی دیگر از راه های اطلاعات با کانادایی ها در مورد آنچه که ما پیش بینی برای سال آمده است.”

او همچنین پرسید که آیا موقت اقتصادی به روز رسانی می شود ممکن است و نه حکومت که از.

“هیچ چیز را از روی میز,” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید قادر به القای اعتماد به نفس در Canadians آنها باید قادر به احساس ما یک طرح برای پاسخ به این چالش است.”

بیشتر به آمده است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر