‘No turning back در حال حاضر’: Giants’ Nakken در آغوش نقش خود به عنوان 1 زن MLB مربی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الهام Nakken به سرقت برده یک نگاه سریع از پنجره بالا ballpark را به سمت McCovey یارو در یک تصویر-روز کامل و خندیدی.

او مفتخر است به نگاهی بر چالش و در آغوش مسئولیت — بودن زن اول لیگ برتر مربی داشتن پیوست جدید, San Francisco Giants, مدیر گیب Kapler کارکنان در ماه گذشته.

“من راحت ترین در زمین بیس بال” او گفت:.

این یک چیز خوب است از او خواهد بود و صرف ساعت های بی شماری آینده هشت ماه در این محیط است. Nakken خواهد بود و کمک به این غول همه چیز را از قفس کار به زیر کشت تمرین.

برای Nakken ساخت تاریخچه به معنی آماده بودن هر روز به تاثیر در خود راه مشخص در حالی که نادیده گرفتن منتقدان و هر کسی که چهره او نالایق است به صورت یک در میدان بیس بال کار خود را بر اساس جنسیت.

“No turning back شما در آن,” او گفت:. “در اینجا ما بروید.”

او قبول نقش خود را به عنوان یک مثال برای دختران و زنان است که آنها می توانند به کار در بیس بال.

“این یک معامله بزرگ است. من احساس می کنم یک حس مسئولیت و احساس می کنم این کار من به افتخار کسانی که به من کمک کرد تا به جایی که من هستم,” او گفت:.

Kapler و غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی که تمام اعتماد به نفس در Nakken توانایی برای کمک به ساخت محل باشگاه وانجمن تداوم قوی تر از طریق اوراق قرضه بین بازیکنان جوان و جانبازان است.

“من فکر می کنم که چرا این مشکل برای من قرار داده و آن را به کلمات است که در طول فرآیند مصاحبه و آشنایی با گیب و Farhan کمی بیشتر از آن هرگز در مورد این” Nakken گفت. “هرگز در مورد یک زن است. آن را هرگز در مورد اول بودن.

“در آن بود در مورد ‘هی ما باید یک نام تجاری جدید کارکنان وجود دارد مقدار زیادی در رفتن ما نیاز به کسی برای آمدن به اینجا و تاثیر در این محل باشگاه وانجمن برای این کارکنان برای تیم و به ما کمک کند برنده کسی است که می داند که بازی بیس بال است که یک رابط خوب می تواند ایجاد روابط می تواند به ایجاد اعتماد و آنچه در آن بود.'”

قهرمان پوکر

جلا بلندگو است که تبدیل شدن به ماهر در مخفی کردن هر یک از اعصاب Nakken گرفتن ابتکار عمل در اوایل. او قرار است در دو روز مربیان عقب نشینی این هفته که شامل یک “تجربه آشپزی” — خیلی بیشتر از “یک تور مواد غذایی,” او گفت: — از طریق سان فرانسیسکو تاریخی و متنوع ماموریت منطقه.

“برای ثبت من برنده مسابقات پوکر” او اشاره کرد. او همچنین یک فریاد از بازنشسته مدیر بروس Bochy زمانی که آنها عبور از مسیر پنج شنبه. او در حال حاضر مشاور ارشد برای حق رای دادن.

Nakken ادعا نمی کند به یک متخصص در برخورد و یا تبادل. او قصد دارد برای کمک به مربیان در هر دو طرف و نیز کار زیادی بر روی خود دفاع و baserunning. Nakken خواهد بود در مدرسه و نه در ستاره شرق در طول بازی به جای کار کردن با بازیکنان در قفس به نگه داشتن آنها را آماده.

او احساس مورد استقبال بازیکنان تا کنون با بهار آموزش مجموعه ای از هفته آینده آغاز می شود.

“من آماده برای یک چالش بود, چیزی جدید,” او گفت:.

کلیولند کاوالیرز دستیار مربی لیندسی Gottlieb سابق کالیفرنیا, بسکتبال زنان مربی در نزدیکی برکلی امید Nakken هموار راه را برای بیشتر زنان به کار در برجسته بیس بال مشاغل — و نه فقط در پشت صحنه.

“این خبر خوبی برای غول و برای بیس بال” گوتلیب گفت. “هر سازمان از مزایای متنوع نظرات و تجربیات و بیس بال متفاوت است. من نمی دانم الهام, اما من مطمئن هستم که او خواهید بود علاوه بر فوق العاده به غول کارکنان و که به نوبه خود باید به استخدام زنان و بیس بال چیزی هر تیم در نظر به اطمینان حاصل شود آنها را قوی ترین کارکنان ممکن است.”

NBA ترین مربیان زن

NBA چندین زن دستیار مربیان است. NFL سان فرانسیسکو 49ers که از دست رفته به کانزاس سیتی در روز یکشنبه سوپر باول باید کتی Sowers به عنوان یک حمله دستیار. Sowers شد اولین زن و آشکارا گی مربی به کار در یک سوپر باول.

در ساکرامنتو ایالت از 2009-2012, Nakken بود و سه بار تمام کنفرانس بازیکن در پایه اول و چهار بار علمی تمام آمریکایی است. او در ادامه به کسب مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی از دانشگاه سان فرانسیسکو در سال 2015 — پس از کارآموزی با غول’ بیس بال بخش عملیات یک سال پیش از آن.

ایده کار با USF بیس بال برنامه کمک رسم او را به شهر و به دنبال این مسیر حرفه ای.

“الهام روشن فوق العاده رابط سخت کوش شنونده” دیرین USF مربی بیس بال Nino buster brown گفت. “بسیار رقابتی coachable فوق العاده در فرد است. الهام دشوار خواهد بود به اندازه کافی به مقاومت در برابر هر سختی و با وقار و جذابیت است.”

Nakken آماده است برای رسیدن به محل کار.

“از نظر این تنظیمات من دوست دارم آنچه من انجام,” او گفت: “و من عشق این موقعیت که من هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>