‘هیچ یک از ما دروغ’: Coronavirus تست تزار رد تهمت حملات بر مقامات بهداشت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Adm. برت Giroir از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus تست تزار در روز جمعه را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که خود مقامات بهداشت عمومی دروغگو هستند.

“نگاه ما گاهی اوقات ممکن است اشتباهات را بر اساس اطلاعات ما اما هیچ یک از ما نهفته است. ما به طور کامل و شفاف با مردم آمریکا” Giroir گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

Giroir اظهارات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام دوشنبه از thefootprint محافظه کار سابق بازی میزبان نمایش که نوشته آنلاین: “همه دروغ است. CDC, رسانه, دموکرات, پزشکان ما نه همه اما بیشتر که به ما گفته شده به اعتماد است.”

خواسته که در مورد رسانه های اجتماعی پست سه شنبه Giroir بی اعتنا بود. “من یک پزشک. من یک دانشمند. من یک توییتر تحلیلگر. و برای اینکه کاملا صادقانه, من نمی صرف زمان به دنبال در هر یک از است که در توییتر زیرا که می داند آنچه در آن به معنی و یا چگونه آن را تفسیر,” او گفت:.

Giroir نیز به دنبال دفاع از تمامیت کاخ سفید coronavirus نیروی کار در میان تلاش های اخیر توسط رئیس جمهور و کاخ سفید را بی اعتبار بسیار مقامات دولت وظیفه مبارزه با این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بیان خاص و نا امیدی با دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص. بیش از آخر هفته به کاخ سفید ارائه های مختلف رسانه های خبری با یک لیست از اظهارات immunologist ساخته شده در اوایل روز از شیوع این بیماری در ایالات متحده است که می تواند آسیب رساندن به نظر می رسد در نگاه به گذشته.

در روز سه شنبه Giroir گفت Fauci و دیگر نیروی کار از جمله اعضای کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx FDA کمیسر Stephen هان و CDC مدیر رابرت Redfield همه “با هم کار کنند و هر روز” و لذت بردن از یک “بزرگ همکاران ارتباط است.”

“هیچ یک از ما 100 درصد درست است. به همین دلیل ما چندین نمایش متنوع وجود دارد,” او گفت:. روز یکشنبه اما Giroir کمتر استقبال از Fauci به گزارش کاخ سفید را اسمیر مبارزه با او را شروع كنند.

“من احترام دکتر Fauci اما دکتر Fauci نیست 100 درصد درست و او نیز لزوما — و او اذعان می کند که — باید تمام منافع ملی در ذهن” Giroir گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” پس از آن. “او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

Fauci خودداری از پرداختن به کاخ سفید انتقاد در مصاحبه این هفته اگر چه او صحبت کرد جمعه در مورد اهمیت نیست اجازه دادن به “هر چیزی که حتی بویش کمی از هر ایدئولوژی در راه” از کار خود را.

“شما رو به فقط چوب با علم” Fauci گفت کج رسانه “آمریکا جدا” پادکست اضافه کرد: “و در صورتی که درگیری با چیزی که سیاسی است و سپس درگیر می کنید در هر یک از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه هدفمند Redfield چهارشنبه گذشته disavowing CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس به عنوان “بسیار دشوار و گران قیمت” و تهدید به بریده بریده بودجه فدرال به مدارس که نه جسمی بازگشایی شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس متعاقبا اعلام CDC تولید “هدایت اضافی” این هفته اما Redfield گفت: او را تغییر نمی دهد آژانس توصیه های مبتنی بر مغلوب ساختن پیشی جستن ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>