کارولینای شمالی, چالش های اوباما در بدون ماسک بدون فاصله کنوانسیون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کارولینای شمالی را بالا بهداشت عمومی رسمی در روز جمعه دوباره تحت فشار جمهوری خواهان به جزئیات که چگونه آنها را به انجام خود را حزب ملی کنوانسیون با خیال راحت — آخرین در تشدید عقب و جلو بین دموکرات مقامات دولتی و ملی عربستان برنج است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای یک رویداد عظیم در شک و تردید.

در نامه ای به رهبران جمهوری خواهان در جمعه, کارولینای شمالی, بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن پرسید: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ایران خواهد انجام اواخر ماه اوت رویداد در همراهی با دستورالعمل های عمومی برای تجمع صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در میان پرسش: چگونه خواهد کنوانسیون مقامات اجرا اجتماعی فاصله و ضد عفونی پروتکل; چه اقدامات احتیاطی خواهد بود گرفته شده برای بدون علامت شرکت کنندگان و چگونه خواهد جمهوریخواهان آزمون بیش از 50000 نفر در آن انتظار برای پر کردن شارلوت طیف مرکز آرنا.

کوهن همچنین با اشاره به مارس 26 تلفن تماس بين کوهن به لیبریا روی کوپر و میثاق رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارسیا لی کلی. در طول این مکالمه, کلی بیان شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به تکمیل نامزدی بخشی از این کنوانسیون در “جمعیت-مانند تنظیم” است که نمی خواهد نیاز به شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک یا به دنبال اجتماعی فاصله. کوهن پرسید که آیا انجام این کار بود “هنوز هم قصد” قرار دادن فشار بیشتر بر جمهوری خواهان برای تعیین اینکه آیا و چگونه آنها را در پلان به مقیاس رویداد خود را.

“دولت همچنان به حمایت از میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت” کوهن نوشت: با اذعان به نگرانی در میان برخی از جمهوری خواهان که مقامات دولتی کرده قصد دارد برای لغو این کنوانسیون در دسترس نباشد. “ما متعهد به همکاری با شما در یک رویداد است که به اندازه کافی محافظت از هر دو شرکت کنندگان و مردم کارولینای شمالی است.”

قبلی نامه ای در پاسخ به تهمت توييتها محکومیت کوپر دولت برای بودن در “خاموش کردن خلق و خوی” کوهن درخواست یک طرح احتمالی از جمهوری خواهان که به حساب دولت coronavirus caseload در ماه اوت است. جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel و کلی پاسخ پنج شنبه در نامه ای که به مقامات دولتی ماه ژوئن 3, مهلت پاسخ با راهنمایی بیشتر.

McDaniel, به نوبه خود, درخواست مقامات دولتی چه آن را به یک فرد کنوانسیون کار و تأکید کرد که آنها در حال همکاری نیست. تعهد قرار داده شده است به طور کامل بر جمهوری خواهان McDaniel پیشنهاد در مصاحبه روز شنبه با سابق جمهوری خواه کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. پت McCrory در WBT را پت McCrory نشان می دهد با بو تامپسون. او گفت: هنوز هم می خواهد این کنوانسیون برگزار می شود در شارلوت اما ترس کوپر و دولت سیاسی ایران از’ تلاش برای انجام این کار است.

“من فکر می کنم وجود دارد کمی از بازی ماهرانه رفتن در این نقطه است. من قبلا اما در حال حاضر من” McDaniel گفت. “این واقعا غم انگیز برای شارلوت چون ما را به یک تن از درآمد وجود دارد و این واقعا غم انگیز برای RNC. ما هنوز امیدوار به ایجاد آن کار می کنند اما ما نمی خواهید به صبر کنید تا به طور نامحدود.” مصاحبه رخ داده است قبل از کوهن آخرین نامه دریافت شد.

کوپر رویکرد به کروناویروس شیوع و تاثیر آن در حوادث بزرگ مانند کنوانسیون به دور تقریبا به طور کامل در مشاوره از مقامات بهداشتی دولت از جمله کوهن. کارولینای شمالی وارد فاز دوم آن از بازگشایی در 22 مه و دیدم بالاترین تک-روز اوج در موارد on May 23, در بیش از 1100 موارد گزارش شده.

Sadie وینر یک سخنگوی فرماندار تکرار کوهن احساسات در بیانیه ای. “کارولینای شمالی ادامه خواهد داد کار با RNC برای اطمینان از این کنوانسیون برگزار می شود با خیال راحت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>