رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به جلو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی اگر مقامات دولتی نمی رول فرش قرمز به زودی.

در روز سه شنبه آن مقامات قرار داده و تعهد ملی جمهوریخواهان برای نشان دادن آنها می توانید بکشید کردن 50000 تا فرد رویداد با خیال راحت.

در یک نامه به مارسیا کلی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کنوانسیون کارولینای شمالی وزیر بهداشت و خدمات انسانی مندی کوهن اذعان کرد رئیس جمهور هشدار و درخواست یک برنامه درمانی برای این رویداد.

“وضعیت Covid-19 عفونت در کشور ما و در منطقه شارلوت همچنان به سرعت در حال تکامل و [بنابراین] این مهم خواهد بود به چند سناریو برنامه ریزی شده است که می تواند مستقر شود توجه به بهداشت عمومی وضعیت,” او نوشت. “[M]easured و برنامه ریزی دقیق تلاش ها مهم هستند نه تنها به کنوانسیون را برانگیخت اما همچنین به اهالی کارولینای شمالی که تکیه بر ما برای حفاظت از مردم را به سلامت.”

به زودی به عنوان جمهوری خواهان برگزار می شود کنفرانس تلفنی روز سه شنبه به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه با طرح این کنوانسیون. مردم آشنا با این بحث گفت: آرایه ای از گزینه های در نظر گرفته شد از جمله برگزاری این رویداد در حالت های مختلف. سه اغلب ذکر متحده شامل فلوریدا تگزاس و گرجستان است که همه فرمانداران جمهوریخواه. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفته اند که آنها را خوش آمدید کنوانسیون.

اما جمهوریخواهان درگیر در کنوانسیون برنامه ریزی می گویند وجود دارد باقی می ماند منافع قوی در برگزاری این رویداد در کارولینای شمالی بحرانی نوسان دولت است. آنها همچنین اذعان خصوصی که تعویض محل مطرح خواهد عمده چالش های لجستیکی.

هیچ چیز تصمیم گرفته شد و یکی از مقامات ارشد جمهوری خواه به نام وضعیت “ظروف سرباز یا مسافر.” در واقع دوقلو تحولات در کارولینای شمالی و واشنگتن سیگنال دشوار کشش برای ایران آن را به عنوان تلاش می کند به حرکت تهمت اصرار بر تمام عیار کنوانسیون با نگرانی های سلامت بر روی زمین است.

کوهن کلی و دموکرات کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر در مورد کنوانسیون در طول یک جمعه کنفرانس با توجه به نامه یک نشانه مثبت برای طرفداران حفظ کنوانسیون در کارولینای شمالی. اما دو طرف نیست به توافق در چه تغییرات ممکن است نیاز به دلیل coronavirus.

سوخت هستهای را احساس وحشت و نگرانی است از درک که کوپر بعید است به لغو محدودیت به جای آنها. با موارد رو به افزایش در منطقه شارلوت جمهوری خواهان می گویند که آنها در حال شک و تردید که فرماندار دموکرات اجازه خواهد داد که یک توده جمع آوری است.

کارولینای شمالی در 22 مه وارد فاز دوم بازگشایی استراتژی که هنوز میله های داخل سالن اجتماعات بیش از 10 نفر. علاوه بر این دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش خود بزرگترین سنبله در موارد بیش از آخر هفته روز یادبود تهدید به فشار اهالی کارولینای شمالی به عقب در داخل برای یکی دیگر از هفته های طولانی اقامت در خانه سفارش دهید.

شارلوت عضو شورای شهر مالکوم گراهام که نشان دهنده این شهر کسب و کار منطقه به نام آمریکا قصد دارد برای میزبان به طور کامل با حضور در مجمع “به معنای واقعی کلمه دیوانه” با استناد به تعدادی از شرکت کنندگان, فروشندگان و داوطلبان آن نیاز خواهد بود.

“بدیهی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در شارلوت و نه آن را اتفاق می افتد در هر شهر دیگر که آنها در حال رفتن به حرکت آن را به” گراهام دموکرات در مصاحبه ای گفت:.

همکار عضو شورای گودی Ajmera همچنین یک دموکرات موافقت کردند.

“این فقط پوچ. به فکر می کنم که ما در حال رفتن به میزبان 50000 نفر سه ماه از امروز,” او گفت: POLITICO. “و تقاضای تضمین از فرماندار که فقط بی دلیل. اگر [تهمت] می خواهد برای رفتن به جایی دیگر لطفا پیش بروید.”

در چهار-پرینت موضوع دوشنبه تهمت و تهدید به دنبال یکی دیگر از محل برگزاری این کنوانسیون اگر کوپر نمی کنند.

“متاسفانه دموکرات فرماندار @RoyCooperNC است که هنوز هم در خاموش کردن خلق و خوی و قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما خواهد بود اجازه حضور کامل در میدان جنگ” به رئیس جمهور نوشت. “برنامه های ساخته شده توسط هزاران مشتاق جمهوری خواهان و دیگران به سر به کارولینای شمالی در ماه اوت است. آنها باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور به پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت. این چیزی است که من می خواهم به انجام است.”

آوردن این کنوانسیون به شارلوت بود به شدت محبوب تصمیم حتی قبل از شروع coronavirus. این شهر دموکرات به رهبری شورای شهر پذیرفته روحانی پیشنهاد توسط یک حاشیه رای در سال 2018 است. رئیس جمهور توییتهایی دامن زده کسانی که زودتر تنش میان برخی از اعضای شورای شهر گفت که آنها برنامه ریزی برای پیشنهاد یک مقیاس به عقب و یا جزئی آنلاین کنوانسیون حتی اگر شکل نهایی آن خواهد بود تا به RNC.

“من اعتقاد دارم که آن را [بیش از حد] خوش بینانه فکر می کنم که ما در واقع می تواند یک رویداد است که یکسان به یکی از ما می تواند داشته ایم بدون ویروس” گفت: Ed Driggs, یکی از دو حزب جمهوری خواه اعضای شورای شهر در شارلوت. “این واقعا یک برخورد بین فرماندار و … رئیس جمهور. بنابراین من فکر می کنم این شهر موقعیت دارد به ما ادامه خواهد داد آماده بودن و انجام آنچه لازم است برای آماده کنوانسیون و این مستلزم آن است که کنوانسیون انجام شده با وزارت امور خارجه دستورات در اثر در زمان. و ما در حال رفتن به باید کمی انعطاف پذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که اگر این کنوانسیون این است که مقیاس به عقب و یا لغو می شود و او را سرزنش دو حزب دموکرات که سرنوشت آن را در دست خود: کوپر و شارلوت شهردار ششم Lyles. هر دو آنها کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

در پاسخ به رئیس جمهور توييتها Lyles با صدور بیانیه ای در توییتر گفت: “با سلامت و ایمنی ما ساکنان و بازدید کنندگان اولویت بالا بودن شهر شارلوت ادامه خواهد داد به دنبال راهنمایی از فرماندار کوپر و متخصصان بهداشت عمومی در تعیین بهترین و امن ترین راه برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. در حالی که من باقی مانده است سازگار در اظهارات من در مورد RNC برگزار شد در شارلوت علم و اطلاعات را در نهایت تعیین آنچه که ما در مجموع برای شهرستان ما است.”

این RNC یکی از بیش از 20 عمده کنوانسیون شارلوت برنامه ریزی شده بود برای میزبان در این تابستان. کسانی که به نفع دیدن آن را به عنوان اصل برنامه ریزی شده استناد پتانسیل اقتصادی و تقویت روحیه برای شهرستان. به علاوه آنها می گویند آن را نمی ممکن است خیلی دیر به ایران برای تنظیم و پیشنهاد خود را برای انطباق با کارولینای شمالی coronavirus مورد منحنی.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند قضاوت تماس در چه امن است یا نیست امن بیش از سه ماه از هم اکنون” گفت: Tariq Bokhari, شارلوت دوم جمهوریخواه عضو شورای شهرستان. “از آنجا که آنها نمی توانند به ما بگویید که چه مدت سه هفته به نظر می رسد مانند.”

الکس Isenstadt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر