Northwood به دنبال اتاق خصوصی پس از COVID تراژدی اما N. S. صندوق ثابت ؟

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نوا اسکوشیا بزرگترین خانه سالمندان برنامه ریزی برای آینده از اتاق خصوصی برای نگه داشتن ساکنان امن, اما آن را گرفته غم انگیز همه گیر مرگ و میر به ایجاد تغییر و هنوز معلوم نیست که آیا دولت بودجه خواهد شد در دراز مدت حل کنند.

“ما در حال حاضر به کمتر از 25 اتاق مشترک با اقامت در هالیفاکس پردیس” جانت Simm این Northwood تسهیلات اجرایی گفت: در مصاحبه اخیر است.

که تغییر عظیمی از قبل از همه گیر که بیش از 240 ساکنان زندگی در دو یا سه فرد واحد است. در حال حاضر کمتر از 50 نفر باقی می ماند در فضاهای مشترک برخی از آنها و یا دیگران که به طور خاص درخواست هم اتاقی Simm گفت.

جزئیات بیشتر: کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Northwood برای دست زدن به COVID-19 همه گیر

اما تسهیلات تمایل به ایجاد فضای بیشتر که هیئت مدیره خود را به دنبال سال ها قبل از همه گیر گشوده طریق تراژدی و نه طراحی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

COVID-19 گسترش بیماری در میان 485 ساکنان پس از بدون علامت کارگران آورده ویروس وجود دارد در اوایل ماه آوریل و Simm می گوید بخش عمده ای از 53 که مرده بود که از روز شنبه و 240 آلوده بودند در مشترک و واحد است.

“ما می سواب هم اتاقی بلافاصله و آنها ممکن است آزمایش مثبت اما اکثریت – حتی اگر آنها نمی, تست مثبت بلافاصله – در عرض سه یا چهار روز آنها آزمایش مثبت” Simm گفت.

ادامه مطلب: خواستار Northwood پرس و جو پس از افزایش نگرانی های مطرح شده در انتاریو, Quebec مراقبت از خانه

در علاوه بر این به جای خالی ایجاد شده توسط میر اتاق های مشترک کاهش شده است که خانواده ها نگران رمان coronavirus انتقال Northwood ساکنان خارج از مرکز او اضافه شده است.

و با انتظار موج دوم این بیماری همه گیر بعد از این سال Simm می گوید: آمریکا به دنبال کاهش بیشتر تعداد مشترک چهارم با تبدیل برخی از زمینه های مشترک به یک اتاق.

یک برنامه کاربردی برای یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ظ روز شنبه برابر آمریکا به نقل از اتاق های مشترک به عنوان یک عامل در آن اتهامات از “انفعال و پاسخ ناکافی” در بخشی از مدیریت است.

ادامه مطلب: Nova Scotia, وزیر بهداشت می شکند سکوت در نرتهوود شیوع کروناویروس

نماینده شاکی اریکا Surette در انتشار اخبار گفت که او از 66 ساله و مادر, پاتریشیا غرب به COVID-19 در آوریل 22, پس از غرب شده بود نقل مکان کرد و از یک واحد به یک اتاق مشترک در میان همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این بیانیه از ادعا مدعی یک شکست برای محدود کردن خطرات ناشی از ساختمان طراحی “از جمله آن مشترک خصوصی و فضاهای جمعی و شلوغ آن طبیعت است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دکتر سمیر سینها مدیر تحقیقات سیاستگذاری سلامت در موسسه ملی پیری در دانشگاه رایرسون می گوید: این مهم بیش از 16 ماه آینده که بزرگ کانادا خانه مانند Northwood حرکت به تک اتاق پوسته حتی اگر نیاز به آن بیشتر بودجه دولت است.

“من امیدوارم که هیچ کس haggling بیش از این هزینه ها در اینجا, به ویژه هنگامی که بسیاری از زندگی در حال حاضر از دست داده است,” او در مصاحبه ای گفت:.

نخست وزیر استفان مک نیل صحبت می کند در مورد وضعیت در نرتهوود در هلیفکس

نخست وزیر استفان مک نیل صحبت می کند در مورد وضعیت در نرتهوود در هلیفکس

هنوز هم در دراز مدت هنوز مشخص نیست که آیا Nova Scotia خواهد صندوق Northwood درخواست برای بازسازی است که اجازه می دهد آن را به خدمت خود قبل از همه گیر جمعیت بیش از 480 نفر است.

Simm گفت که در سال های اخیر هیئت مدیره خود را رفته بود به استان به دنبال ایجاد حدود 100 اضافی اتاق خصوصی گفت: کرامت و حریم خصوصی ساکنان رانندگی بود زودتر پیشنهادات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سال گذشته خانه درخواست بیش از $12.5 میلیون دلار برای توسعه سه طبقه اضافی در بالای موجود در آپارتمان برج, او گفت:.

ادامه مطلب: کانادا Navy pioneer تلما یونیس ترسو-Ince می میرد در نرتهوود هالیفاکس پردیس

در حال حاضر برنامه در حال آماده برای تبدیل یک پنت هاوس طبقه استفاده می شود در درجه اول برای فعالیت های گروه به فضای مسکونی. هیچ دقیق هزینه در دسترس است هنوز.

اما معلوم نیست چگونه باز دولت به گسترش Northwood خصوصی در اتاق ظرفیت حتی اگر استان تا به حال یک لیست انتظار از 1,452 مردم برای خانه سالمندان تخت به هفته گذشته است.

وزیر بهداشت شیدا Delorey در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته کارکنان خود را “تا به حال نگرانی در مورد برخی از جزئیات” در سال گذشته پیشنهاد برای اضافه کردن سه طبقه هر چند او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

ادامه مطلب: Coronavirus: درس های آموخته شده در نوا اسکوشیا تحقیقات در حال انجام برای آماده سازی برای موج دوم

گسترده تر سوال این است که آیا استان می خواهد به امکانات با چنین تعداد زیادی از مردم در یک مکان ،

“هنگامی که شما بیشتر ساکنان و یک ویروس شبیه به این می شود در خطر ابتلا به تعداد زیادی از مردم می تواند تحت تاثیر قرار بدیهی است که بالا می رود,” او گفت:.

هفته گذشته این استان اعلام کرد بودجه برای 23 بلند مدت جدید تخت های مراقبت برای کمک به پاسخگویی به این نیاز ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان Northwood و دیگران تحمیل یخ در پذیرش. تخت اختصاص داده شده به یک مرکز خصوصی در Halifax منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جانیس Keefe, مدیر, Nova Scotia مرکز در پیری در کوه سنت وینسنت دانشگاه می گوید: وجود دارد بسیاری از امکانات در استان با اتاق های مشترک, و او شک و تردید در استان خواهد صندوق Northwood به تبدیل به تمام اتاق یک نفره “بدون در نظر گرفتن (مشابه) تغییرات در بسیاری از امکانات دیگر.”

“و من فکر می کنم که می تواند یک ایده خوب,” او اضافه شده است.

این Unifor اتحادیه به نمایندگی از بیش از 400 مراقبت شخصی کارگران در نرتهوود می گوید یک کاهش در تعداد ساکنان باید کمک به کارکنان مراقبت های بیشتر به طور موثر برای ساکنان ارائه بودجه نگهداری می شود.

ادامه مطلب: هیچ مورد جدید شناسایی شده در نوا اسکوشیا در روز سه شنبه از مراکز مراقبت از کودکان به بازگشایی

لیندا MacNeil اقیانوس اطلس منطقه مدیر Unifor می گوید او اتحادیه شده است دفاع سال پایین تر بیمار به کارکنان نسبت تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“امیدوارم این را به اعضای ما زمان بیشتری را برای ساکنان به آنها توجه لازم را,” او گفت: از پیشنهاد انتقال به اتاق یک نفره.

برای برخی از بستگان ساکنان که در طول درگذشت گیر جایگزین برای Northwood قبل از شرایط زندگی باید بخشی از میراث از تلفات سنگین.

Debi Upshaw که 94 ساله و مادر فوت در این مرکز از COVID-19 گفت: خانواده او انتظار دارد که به سرعت به پایان عمل های اتاق و به گسترش اندازه از زمینه های مشترک برای کمک به ادامه جسمی فاصله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مادر, Evelina Upshaw بود 94-سال مادر شناخته شده در هالیفاکس به عنوان ناظر از 33 سال از روزانه ناهار برای 100 کودک ارائه شده در انتهای شمال کلیسا. او تا به حال یک اتاق خصوصی اما با این وجود آلوده شد و درگذشت.

“من فکر می کنم می توان آن را ثابت اگر آنها مراقبت بیشتر در مورد سالمندان از پول” دخترش گفت. “محل (آمریکا) می تواند ثابت و به روز رسانی به اجرا در راه آن باید اجرا شود.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئن 3 سال 2020 است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>