نه همه ‘برنی Bros’ هستند ‘عصبانی مردان جوان است.’ دیدار با Nathan J. رابینسون.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آن روز بعد از شنبه و امریکا یکی از پیشرو جوان سوسیالیستی متفکران است که با داشتن یک “وحشتناک حس آشناپنداری.”

Nathan J. رابینسون و 30 بنیانگذار و سردبیر از امور جاری است که پس از راه اندازی در سال 2015 تبدیل شده است مورد نیاز خواندن برای نسل جوان چپ—”dirtbag” و یا در غیر این صورت—و هر کس دیگری که می یابد جریان اصلی سیاسی مفسران به لمس کردن-از-لمسی. به امور جاری امپراطوری رسانه ای وجود دارد به عنوان یک پرخرج طراحی bi-monthly magazine و میزگرد, پادکست, اما آن را اغلب به روز شده وب سایت که جلب بیشترین توجه.

از ویروسی مبین با عنوان “چگونه ما می دانیم برت Kavanaugh دروغ است” صادقانه درخواست مگان مک کین “آمده و پیوستن به چپ” بسیاری از مشترک مقالات آمده از رابینسون قلم. او به دست آورده امور جاری خود را برای اولین بار ویروسی با ضربه اوایل 2016 مقاله که در آن او در حقیقت کاملا presciently—نوشت: در مورد اینکه چرا وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون خواهد بود ضعیف نامزد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب دموکرات نیاز به تجمع در اطراف سناتور برنی ساندرز بود که منحصر به فرد مناسب برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای پوپولیستی.

پس از نمایشی رستاخیز معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری پس از پیروزی در کارولینای جنوبی او مستحکم سرب خود را در برابر سابق سناتور ساندرز در مارس 3, برنده اکثریت متحده و نمایندگان در یکی از مهمترین و محوری در روزهای اولیه انتخابات. میانه رو سیاسی مفسران که شک ساندرز’ توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی به سختی می تواند شامل شادی خود را. رابینسون نوشته شده در ظهر (و نیز گرفته شده برای یوتیوب) به استدلال می کنند که بایدن فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان کلینتون شد به هر اتهامات ناروا (“یک قهرمان پهلوان پنبه” رابینسون می گوید: “چه کسی را اجرا خواهد کرد به سمت چپ زمانی که آن را مناسب او”) را از نفاق و فساد است. پس از گذراندن چهار سال گفت: “همین حالا این تا دوباره’,” او می گوید: رابینسون شروع به می دانم که چگونه کاساندرا احساس می شود.

“از کجا شروع کنیم؟” رابینسون می گوید: با یک خنده عصبی در حالی که تماس از دفتر خود را در نیواورلئان. “سه شنبه یک پانچ در روده در بسیاری از, اما بیشتر من فکر می کنم آن است ترسناک به نظر من دلیل اصلی من احساس است و نه حتی مانند یک ناامیدی. این نوع از ترور, راست?

“وقتی می بینم کسی مثل جو بایدن که برای من بسیار ضعیف سی خودی که بسیاری از همان نوع از آسیب پذیری او از همه بد همان رای است که هیلاری کلینتون تا به حال او را همه از همان نوع فساد درام اطراف او. من فکر می کنم به خودم آه خدا این است که به همان چیزی که. اول این تراژدی پس از آن مسخره است.’ من فقط احساس مانند, ” اوه عزیز ما در حال حرکت به سمت چیزی که می تواند واقعا وحشتناک است.'”

دور دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن, یکی, که در آن او را مورد ضرب و شتم استیضاح شده است و احتمالا توجیه توسط رای مردم یک فاجعه خواهد بود, برای, حقوق بشر, محیط زیست و اساسا هر چیز دیگری رابینسون فکر می کند. اما او همچنین اذعان می کند که به دلیل شیوع رمان coronavirus بایدن ممکن است قادر به “جیر جیر و تبدیل شدن به چیزی که احتمالا بسیار بی اثر جمهور,” او می گوید. “اگر او می شود در من ترس واقعی همواره چیزی است که می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. و این بیشتر به صالح فاشیست کسی است که می آید همراه با یک سخت-مناسب ایدئولوژی و دانش. من خیلی می ترسم همه زمان ها است.”

بنابراین او تلاش مضاعف خود را نوشتن در مورد بسیاری از آسیب پذیری بایدن را به یک مسابقه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. یک بار دیگر رابینسون در تلاش برای جلوگیری از تراژدی دیگر. و بار دیگر قضاوت بایدن در حال حاضر همه-ولی-غیر قابل عبور رهبری و نه مردم به اندازه کافی در حال گوش دادن: آن را خیلی دیر شده برای ساندرز برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای رابینسون به اثبات رسیده صحیح دوباره. فقط می دانم که او را هیچ شادی در این است.

“ما فاجعه سود. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در خدمت منافع ما از نظر مالی. من بسیار به جای آن اتفاق افتاده بود و آن را من تدریس یک درس جالب در این واقعیت است که حق بودن در مورد چیزی وحشتناک را ندارد شما احساس خوب در همه,” رابینسون مشاهده. “شما حتی نمی توانید رضایت مانند,” I told you so,’ دلیل این که شما فقط ببینید مردم رنج می برند.”

“این مانند در اختیار داشتن اشاره به اینکه کسی که در راه رفتن به مسیر قطار می دوزند و سپس آنها را گوش نمی, و پس از آن بازدید به آنها,” او می گوید. “شما احساس نمی شما فقط احساس وحشت و غم انگیز است.”

متولد در استیونج انگلستان رابینسون خانواده نقل مکان کرد به ساراسوتا فلوریدا زمانی که او 5. به عنوان یک نوجوان او با حضور در مدرسه آهنربا و نشان داد که حداکثر فیشر-مثل تعصب و غیرت برای پروژه های فوق. او شروع به یک دسترسی عمومی نشان می دهد به نام الکتریک, گفتمان, که, ویژه, پنل, بحث های هفتگی خود مطالب و Monty Python-مقاله سبک انیمیشن که رابینسون ساخته شده خود را. “پدر و مادر من بسیار زیاده از همه من مجنون, پروژه ها و طرح های,” او می گوید: “به طوری که آنها نقاشی یک دیوار گاراژ ما آبی, بنابراین من می تواند استفاده از آن به عنوان یک صفحه آبی.”

او همچنین شروع به کار داوطلبانه برای خود نوجوان محلی دادگاه یک برنامه که در آن دانش آموزان دبیرستانی به عنوان دفاع و تعقیب وکیل مدافع برای متهمان نوجوان. “یکی از چیزهایی که من متوجه شده بود که کودکان و نوجوانان است که ما از طریق گرفتن به عنوان مجرم بودند نامتناسب ضعیف و نامتناسب ، چیزهایی که هرگز بدست شما دستگیر شده در مدرسه مانند پرتاب یک اوقات تلخی گرفتن بچه ها دستگیر شد,” او می گوید. “ما تا به حال 10 سال و کودکان از آمدن به دادگاه آن را بسیار نگران کننده است. به طوری که تاثیر زیادی به من. من می خواستم به یک وکیل مدافع جنایی برای یک مدت زمان طولانی و من در واقع رفتن به مدرسه قانون هر چند من هرگز به پایان رسید تا تمرین قانون است.”

او پس از مرتب کردن بر اساس از حزب دموکرات بود که به طعنه در دبیرستان برای پوشیدن کری/ادواردز را فشار دهید. اما او کاملا یک راه پس. سال گذشته او شکایت در توییتر زمانی که نیویورک تایمز با اشاره به او را به عنوان لیبرال خواستار آن “یک چیز عجیب و غریب لکه دار کردن.” (بعدها به اصلاح مورد نظر خود را در اصطلاح “چپ.”) سیاسی خود را تکامل شروع شد به عنوان او شروع به مطالعه مارکسیسم و آنارشیسم و چامسکی در کالج (“بسیاری از آنچه که من نوشتن فقط بازیافت چامسکی در یک راه یا دیگری”) شد و سرخورده با رئیس جمهور باراک اوباما.

“من فکر می کنم شما می خواهم یک داستان مشترک از بسیاری از افرادی که در سن و سال من است که هر کس هیجان زده توسط اوباما و سپس شما متوجه است که بسیاری از چیزهایی که آنها را دیدم به عنوان مشکلات بودند مواجه شدن با همان سطح از شور و شوق است که آنها امیدوار بودند از اوباما,” او می گوید. “و اشغال وال استریت شروع به اتفاق می افتد تحت اوباما که در آن همه این افراد جوان که در انبوه بدهی می دانستم که آنها هرگز می تواند یک خانه و یا کودکان و نوجوانان و نمی بینم که بهتر از هر زمان به زودی و نمی بینم وجود دارد که یک مسیر سیاسی برای ساخت آن بهتر است.

“به طوری که بسیار radicalizing تجربه آن را واقعا نمی تولید یک سازمان سیاسی است که به طول انجامید” او می گوید. “من فکر می کنم پس از برنی ساندرز است که بسیاری از ما آغاز شده و واقعا استقبال از اصطلاح “سوسیالیستی” و “دموکراتیک سوسیالیستی” برای توصیف چیزی است که تا به حال شده است آمورف تا پس از آن.”

در حالی که حضور در دانشگاه هاروارد رابینسون شروع به نوشتن مستقل نظر قطعات برای واشنگتن پست و جمهوری جدیددر حالی که همچنین نوشتن “رادیکال کتاب های کودکان” از جمله به عنوان ضد استبدادی تقلید مسخره امیز از اجازه ندهید کبوتر رانندگی اتوبوس! به نام اجازه ندهید کبوتر سوال قوانین. “من هنوز هم از لحاظ فنی یک دانشجوی دکترا هر چند من فکر می کنم آنها احتمالا رفتن به من لگد کردن در 10 دقیقه چون من بدست بنابراین پریشان با پروژه های دیگر است که من سقوط در من زندگی علمی,” او می گوید. او نا امید با جمهوری جدیدبه عنوان مالک جدید, Facebook, co-founder کریس هیوز تا به حال نهاد word-تعداد سیاست در اطراف محور خود تمایل به حوصله با هر نوشتن بیش از 500 کلمه است.

نا امید شده توسط روزنامه نگاری و با حوصله دانشگاه, او تصمیم گرفت به خود مجله و مجموعه ای در مورد بدانند آنچه که به معنای دقیقا. او صرف سپتامبر 2015 در یک “حمله رعد اسا که در آن من خواب و یا غذا خوردن من فقط ساخته شده یک 80-صفحه مجله به نام موز رصدخانه.” تشویق او و هم اتاقی خود شروع یک کمپین Kickstarter برای راه اندازی امور جاری. (رابینسون پس از تبدیل شدن به یک منتقد صریح از Kickstarter تلاش برای جلوگیری از کارکنان خود را از تشکیل یک اتحادیه.) در واقع او را تشویق کرد که در یک بیت از حق شفعه افسانه ساختمان رابینسون impishly ایمیل در حال حاضر-سابق غرور نمایشگاه Editor-in-Chief Graydon کارتر.

“من گفت:, ‘مجله ما در حال رفتن به می آیند و نابود مجله خود را. سازمان دیده بان.'”

در کمال تعجب کارتر دعوت او را به دفتر خود را به بحث در مورد این مجله و به سرعت مطلع رابینسون که “شما در حال رفتن به شکست است. چاپ مرده است” او به یاد می آورد.

من می خواهم برای رسیدن به افرادی که به تنهایی و ترس و ترس و به آنها بگویید که همه چیز خوب است و رفتن به خوب اما وجود دارد که مردم را در کنار خود با آنها.

Nathan J. رابینسون

“اما من که به عنوان یک چالش و ما هیچ تبلیغ تعهد بسیار به سرعت چون من فکر می کنم که در واقع با داشتن تبلیغات یکی از دلایلی است که مردم نمی خواهند به چاپ مجلات” او می گوید: “از آنجا که می خواهد یک آجر از تبلیغات در ایمیل؟”

در یک زمان دشوار برای رسانه های دیجیتال و چشم انداز وخیم یکی برای چاپ و امور جاری به دست چیزهایی است که به نظر می رسد اما بی سابقه در عصر مدرن. این توازن را-بدون-زندانیان سیاسی چپ نوشتن با یک غریب اغلب نظامی احمقانه حساسیت یادآور دیو اگرز’ Generation-X touchstone ممکن استکارتر خود ’80s, طنز اصلی جاسوسیو هر وب سایت شما یک بار عاشق که رفته خارج از کسب و کار در پنج سال گذشته. آن را به دست آورد این در حالی است که برگزاری نمایشگاه یک Fugazi-سطح تعهد به استقلال به عنوان نه مجله و نه سایت تبلیغات می پذیرد هر چند مجله با آشغال faux تبلیغات و اطلاعیه های خدمات از جمله درخواست برای قرار نیست یک هشت پا بر روی سر خود را. در حالی که رابینسون است واجب مودب او صدا کمی جرم وقتی پرسید که آیا او فکر می کرد که سیاست هرگز تغییر. (به نظر می رسد بعید است.)

امور جاری اجرا می شود در یک “بسیار لاغر” دو نفر از کارکنان به همراه پاره وقت اداری فرد و همچنین به عنوان تمام وقت podcaster و به تازگی استخدام مدیر کسب و کار است که مجموعه ای برای شروع در هفته های آینده. مجله زنده می پردازد و خود را به مترجمان آزاد با توجه به اشتراک “است که اضافه کردن سریع اگر شما نگه داشتن آنها نسبتا گران است. ده هزار مشترک در $60 سال از آن $600,000 یک سال است. شما لازم نیست که بسیاری از مردم به انجام آن است.”

جلسه بعد از ظهر پس از سه شنبه بخش دوم: حساب جاری امور سردبیر Lyta طلا نیز با داشتن یک روز خوب. بایدن حال اجرا جدول را از شب قبل همه اما اطمینان نامزدی خود را در بخش بزرگی او می گوید: از آنجا که “اوباما مرتب سه-فوتبال-در-یک-trenchcoat مانور است.” وقتی پرسیده شد که اگر امور جاری خواهد بود مایل به اصرار خوانندگان خود را به رای بایدن برای جلوگیری از تهمت و انتخاب مجدد او ساخته شده کامل-بدن انقباض غیر ارادی ماهیچه قبل از پاسخ دادن.

“این یک سوال سختی,” او می گوید و اشاره کرد که او تنها صحبت کردن برای خودش. “شخصا زندگی در ایالت نیویورک, من که قرار بود به رای برنی به دلیل آن مهم نیست. اما راستش بایدن چنین وحشتناک نامزد من می خواهم به مطمئن شوید که او برنده یک دولت؟”

این pseudonymously نام سردبیر سابق کمیک مارول کارمند و کتابداری فارغ التحصیل که سوخته در جهان غیر انتفاعی زمانی که او آموخته است که او رئیس بود و نیم میلیون سال در حالی که او در تلاش برای پرداخت برای وام های دانشجویی و سرخورده شد با اوباما پس از بدنام حمله هواپیماهای بدون سرنشین است که منجر به مرگ 16 ساله آمریکایی در یمن.

او را درک ناامیدی ترقی خواهان را احساس می کنند. احترام او آن است. “چپ دست می دهد بسیاری,” او می گوید: اما امور جاری نمی دادن. او می گوید که سوسیالیست ها نیاز به تغییر تمرکز خود را به پایین-انتخابات محلی و ایالتی انتخابات به منظور شروع به تحکیم قدرت و مجله شده است تلاش برای افزایش دید از جوان و امیدوار چپ نامزدها مانند ربکا کشیش بخش و شهيد Buttar.

هنگامی که ما آغاز شده ‘امور جاری’ به معنای واقعی کلمه شعار که ما تا به حال بود ‘زندگی شاد دوباره.’… من در واقع بسیار شاد فرد است.”

Nathan J. رابینسون

طلا پیوست امور جاری کارکنان پس از ارسال “گنگ کمی بازی” مسخره Elon Musk و دره سیلیکون. یکی از اهداف او بود به مطمئن شوید که معتاد رابینسون خواهد کمی زمان بیشتری به خود (و مطمئن شوید که او حداقل گاهی اوقات زمان برای خوردن) هر چند او با استفاده از هر زمان رایگان به ادامه برای پمپ کردن اشتراک-رانندگی سایت مقالات. او همچنین به نظر می رسد به انتشار حداقل یک کتاب در سال گذشته و سال او اول خود را برای یک جریان اصلی ناشر, نوشته, چرا شما باید یک سوسیالیست برای مک میلان.

طلا و رابینسون احساس می کنید که مشکل اصلی این است که این چپ هنوز مشکل ساخت آن استدلال بر یک به اندازه کافی بزرگ مرحله. “پدر و مادر من تماشای MSNBC و آنها بسیار کم نور تصویر از واقعیت است. مردم فکر شهردار پیت برنده آیووا. آنها هنوز هم فکر می کنم که” او می گوید. “مردم واقعا نمی دانند که جو بایدن است. آنها فکر می کنم او آن مرد از پیاز مقالات.

“اگر شما نگاه کنید در حوزه های رای گیری در مسائل برنی مسائل بسیار محبوب است. مردم می خواهند مدیکر برای همه است. این نظر سنجی و مانند دیوانه. مردم می خواهند سبز معامله جدید هنگامی که شما توضیح آنچه در آن است. آنها می خواهند آنچه که او ارائه و آنها می خواهند سیاست های خود را بسیار بیشتر از بایدن از سیاست های, چرا بایدن ندارد,” او می گوید. “اما برای سه سال MSNBC شده است مسمومیت مغز با ‘تهمت بدترین کسی است که تا کنون وجود داشته است,’ فراموش کردن دوران بوش به طور کامل و قانع کننده مردم که او یک عروسک خیمه شب بازی روسیه و همه چیز خوب بود قبل از او نشان داد و همه چیز خوب خواهد شد هنگامی که ما خلاص شدن از شر او. بنابراین همه آنها در مورد مراقبت است electability سوال و آنها می ترسم. و electability است مانند مالی بالا. آن را به عنوان واقعی را به عنوان شما می خواهید آن را به.”

بنابراین راه حل واضح برای آنها به ضرب و شتم MSNBC در بازی های خود را. آن را دوست دارم یا نه, در چند سال گذشته بحث های سیاسی منتقل شده از سرمقاله صفحات به یوتیوب به عنوان صدای اعم از Contrapoints نویسنده ناتالی وین به پوپولیستی اخبار خروجی از این تپه به پادکست های غول پیکر جو روگان شده اند ساخت جناح چپ راست گرا و sui generis استدلال به مخاطبان بزرگ. زمان امور را بدست به بازی با مبین قطعه از فضاهای امن و سوسیالیسم خود را.

گام بعدی در هر رابینسون (که به تازگی به دعوت و سپس disinvited به نظر می رسد در Real Time with Bill Maher) این است: “ما باید خود ما شبکه خبر که پروژه من شده فکر کردن در مورد به تازگی.”

با اشاره به استخر بزرگ از سیاسی چپ استعداد و کاهش هزینه تولید محتوای با کیفیت بالا, رابینسون, شروع تست آب برای دیدن اگر او می تواند به اندازه کافی دریافت کمک های مالی برای شروع خود را جایگزین MSNBC. “ما نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به رفتن به جلو با این حال به دلیل آن را مانند یک تعهد بزرگ و ما هنوز در تلاش برای دریافت مجله چاپ ما در زمان. و این امر نیاز به میلیون ها دلار در کمک های اولیه,” او می گوید. “شما می خواهم برای شروع آنلاین و کار راه خود را. شما شروع با چند نشان می دهد که احتمالا هفتگی و سپس شما نزدیک تر و نزدیک تر به روزانه و پس از آن شما سعی می کنید و خود را گسترش کانال های توزیع. آن را فقط به یک غول تعهد که من ترسیده بودند.

“اما این چیزی است که من به طور فزاینده ای احساس می کنید که مگر اینکه ما آن را برای رفتن به یک مشکل است. اگر اعتقاد ما بر این است که چیزهایی که ما ایستاده به صورت فوری و ضروری است و مسلما من, پس از آن ما نیاز به کشف کردن که چگونه به نفع اکثریت مردم به آنها,” او می گوید. “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به انجام این کار بدون قدرتمند دستگاه رسانهای است.”

در حالی که گرفتن پیام و غلبه MSNBC در دراز مدت پروژه های, یکی از چپ ترین نگرانی های فوری است که آن را به یک تصویر مشکل است.

در روز کارولینای جنوبی اولیه که انتخابات بر سر آن نیویورک تایمز نوشت: یک قطعه بسیار مهم از نفوذ “dirtbag چپ” پادکست تجاري خانه داماست که بسیج آن شنوندگان به کمپین ساندرز بلکه به صورت دیجیتالی آزار و اذیت مخالفان خود را. در خود اصرار طرفداران پادکست آب گرفتگی حساب توییتر از نامزدهای رقیب مانند بهداشت ، الیزابت وارن و شهردار پیت Buttigieg با emojis به نمایندگی ترتيب مارها و موش. پس از حذف از مسابقه وارن انتقاد ساندرز برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از “قلدری آنلاین.”

هر چند نه از طرفداران هر دو نامزد به طلا هنوز هم می تواند مربوط—یک بیت. میشیگان بومی پدربزرگ و مادربزرگ او یهودی بودند سوسیالیست که متعلق به سازمان فعال کارگران دایره (که قبلا به نام کارگر در دایره). در طول هفته اول در دانشگاه اوبرلین او رفت و به سوسیالیستی جایگزین نشست “وجود دارد و یک لعنتی brocialist پسر با موهای بور فریاد ما نمی مراقبت به اندازه کافی در مورد جنگ عراق. و من مانند ” من فقط به اینجا رسیدیم.'”

هیچ کس دوست دارد فریاد زد و رابینسون هدایت بیانیه برای امور جاری این است که مردم به این جنبش توسط “سوسیالیستی مجله به صورت غیر سوسیالیست” طلا می گوید. “ما مردم را تشویق به فکر کردن در مورد چیزهایی که آنها فکر نکرده مورد قبل است. خیلی از آن را به عنوان آسان به فروش برساند. آن را در مورد اساسی مهربانی و انصاف.”

یکی از دیرینه شعارهای سوسیالیستی جنبش یکی از شما دیدن آنلاین در هر زمان از چپ به پیروزی و یا چهره یک شکست است “یک دنیای بهتر است.” اما شما نمی توانید به آن دنیای بهتر بدون ضربه زدن به پایین چند موانع. رابینسون درک نیاز به اعتصاب در یکی تصور دشمنان است. او آن را انجام داده و چندین بار خود را.

“من نه فقط فوق العاده خصمانه فرد انتخاب اهداف از آنجا که من فکر می کنم مردم در حال رفتن به انجام آسیب واقعی و نه اینکه متوجه” رابینسون می گوید. “به این دلیل است که من آن است زیرا اغلب یک فرد خواهد بود که واقعا به کرات در مطبوعات و من خواهد شد به طور جدی نگران است که فرد در حال رفتن به واقعا تبدیل به محبوب و ایده های خود را و نقش خود را بسیار خطرناک است و آنها باید در معرض.”

او نوشته بسیار طولانی takedowns از جناح راست “رهبران فکری” مثل بن شاپیرو و اردن پترسون و علنا به چالش کشیده هر دو آنها را به بحث. (نه از پذیرفته اند هر چند رابینسون برنامه برای عموم بحث Dinesh d’souza, نویسنده , ایالات متحده سوسیالیسم: چه کسی پشت آن است. چرا بد است. چگونه برای جلوگیری از آندر آینده نزدیک). او همچنین نوشت: عمیقا تحقیق حذف قطعه به دنبال رای گیری تاریخ و ضبط سیاست انداز از آنچه او به عنوان دیدگاه خالی سیاست دموکراتیک ترین نامزدها از جمله Beto o’rourke, مایکل بلومبرگ و Buttigieg.

دومی حذف طلا می افزاید: کمک به نوبه خود در سمت چپ در مقابل شهرداری پسر بچه تعجب می کنم که حق به عنوان رسانه های جریان اصلی شروع به غش کردن در طول مبارزات انتخاباتی خود. “آن را به صدا مانند من توهین او اما هر کسی می تواند انجام داده اند که تحقیقات. آن را در دسترس عموم نیست نابغه گزارش. MSNBC می تواند انجام داده اند که به راحتی,” او می گوید. “اما آنها متعلق به Comcast. ما نمی باید حمایت شرکت های بزرگ و یا تبلیغات اما ما قادر به انجام کارهایی است که MSNBC نمی تواند انجام دهد چرا که آنها شرکت خط پایین.”

در بسیاری از راه های رابینسون به نظر می رسد مانند یک انسان خارج از زمان. یک teetotaling گیاهی, او نعمت شیک پوش-ish, Jay Gatsby-سبک مناسب است و به ظاهر هرگز عکس بدون cravat. او در موسیقی سلیقه به نظر می رسد به اجرا به طور انحصاری به Motown و جاز اگر آن را سخت به تصور کنید که او تا کنون در نظر گرفتن زمان برای لذت بردن از رقص. او تمایل دارد به مانند “دراز مرده, فرهنگی, چیز,” او می گوید که شده کنار گذارده اواخر داری.

و شاید هیچ چیز او را دوست دارد بیش از مهربانی و همدلی است. او عمیقا ویژه مرد همیشه هوشیار در برابر خالی مناسب در همه طرف. اما در راه خود شاید او هم مخفیانه چپ پاسخ به فرد راجرز مایل به خوانندگان خود یک بحث پپ و “رضایت طرفین آغوش” انجام بهترین خود را به مردم را کمتر احساس تنهایی در یک dehumanizing جهانی, ستایش در برابر خطرات دادن به ناامیدی.

“هنگامی که ما آغاز شده و امور جاریبه معنای واقعی کلمه شعار که ما تا به حال بود ‘زندگی شاد دوباره.’ این در واقع مضحک است که من تبدیل شده اند شناخته شده برای منفی این مقالات به دلیل چاپ نسخه ای از امور جاری واقعا تلاش می کند تا حس شادی و لذت به خواندن در مورد سیاسی و اقتصادی و مسائل فلسفی” او می گوید. “من در واقع بسیار شاد فرد است.”

او می گوید که در هفته گذشته او موفق به دریافت یک نامه از سابق آزادیخواه به پایان رسید که با, “در یک یادداشت شخصی من مضطرب بود برای یک زمان بسیار طولانی و احساس بسیار ناتوان باور بدبختی من بود تنها تقصیر من” رابینسون می گوید. “درک من به تنهایی نیست و وجود افرادی مانند شما که در مورد مراقبت از مردم و مشکلات واقعی به من کمک کرد بیش از من می تواند قرار داده و به کلمات. من اصلا احساس ترس از تاریکی دیگر با تشکر از شما برای نوشتن و کمک به من در درک که چگونه یک دنیای بهتر امکان پذیر است.

“است که یک یادداشت دست نویس کردم و این نه تنها یکی است. من تا به حال احتمالا از یک دوجین بود که در طی چند سال اخیر و این که در واقع چگونه من احساس می کنم آنچه که من می خواهم به انجام,” او می گوید. “من می خواهم برای رسیدن به افرادی که به تنهایی و ترس و ترس و به آنها بگویید که همه چیز خوب است و برای رفتن به اما که وجود دارد مردم را در کنار خود با آنها و آنها را دیوانه و کمک به آنها در درک احساس.”

این مقالات که تخم ریزی کردن کسانی که خدا را شکر نامه رابینسون می داند “متاسفانه هرگز به اندازه تبلیغات به عنوان مثل” چرا Kavanaugh پر از گه,'” او خنده. “اما چه می توانید انجام دهید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>